Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Mała Klusia ;-)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 74, 75, 76  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Wto 2 Sie 2011, 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

super łóżeczko bardzo mi się podoba i na pewno będę takiego szukać albo bardzo podobnego
a co d twojego upadku to bym poszła na twoim miejscu do lekarza sprawdzić czy wszystko w porządku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika1
guru
guru


Dołączył: 03 Maj 2010
Posty: 4301
Skąd: zachodniopomorskie

PostWysłany: Wto 2 Sie 2011, 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śliczne łóżeczko nimfo uśmiech
Pewnie małej będzie w nim wygodnie uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Sro 3 Sie 2011, 7:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sandra Docia się wierci jak zwykle więc jestem spokojna...pozatym nie ucierpiało nic poza moim pośladkiem.....a do lekarza i tak idę w sobotę...

ewa no przecież ja uważam....wiem, że to mogło być groźnę, ale co ja poradzę, że sie pośliznęłam smutny

w sobotę rano do lekarza więc się odmelduję i powiem co i jak... ale sądzę, że Doci nic nie jest bo jej zachowanie jest takie jakie było...czuje ją codziennie język

miałam jechać dzisiaj do Warszawy (mąż tam jest na szkoleniu i ma darmowe lokum), ale Piotrek stwierdził, ze jednak się boi o mnie i że na takie wyjazdy to mnie jest już za dużo i że coś może się stać....ktoś mnie tyrpnie, sturchnie itd....więc zostaję w domku język wiec ewcia ja dbam o siebie!wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Sro 3 Sie 2011, 8:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

od 3 tygodni próbuję dodzwonić się do szkoły rodzenia w szpitalu w którym chcę rodzić...w końcu mi się udało (dodam, ze chodzenie tam też nic nie dało).....i się dowiedziałam, ze Pani już grupę zaczęła i żebym do drugiej zadzwoniła....no to dzwonię....pomarudziła, że już późno bardzo i że ona za 3 tygodnie zaczyna i żebym zadzwoniła za tydzień to mnie wpisze....


powiedzcie mi czy to faktycznie już tak późno....ile w ogóle takie zajęcia trwają....szkoło w szpitalu więc bezpłatna...zajęcia raz w tygodniu 2 godziny...no i chyba dowiem się najważniejszych rzeczy....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Sro 3 Sie 2011, 8:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bezpłatne są zawsze bardziej oblegane.
U nas jest 5 spotkań po 3 godziny. Bywają i takie, gdzie jest 30h do zrobienia.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inka83
guru
guru


Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 2075
Skąd: z piekła rodem

PostWysłany: Sro 3 Sie 2011, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nimfa napisał:
eeeeeee 4 w 1pytajnikpytajnikpytajnik

w sensie czy te wszytskie rzeczy razem kupione?pytajnik?
Nie, kupawaliśy w normalnym sklepie a nie na allegro....dla Doci jakoś wolę sama wszytskiego dotknąć....łóżeczko bez szuflady 300zł materacyk 80, pościel 150 (z wypełnieniem) i prześcieradeło zdaje się 20

materacyk inny niż na zdjęciu bo zdjęcie to tylko takie poglądowe które na allegro znalazłam.

4w1 to takie łóżeczko, które najpierw jest dla niemowlaka, później można z niego zrobić łóżeczko dla starszego dziecka (po zdjęciu bocznej ścianki), następnie, po zamontowaniu ścianki łóżeczka jako zagłówka, służy jako łóżko dla dużego dziecka. Czwartym elementem bywa szuflada. Oglądałam takie łóżeczka i Twoje mi się wydało podobne, stąd pytanie. uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Sro 3 Sie 2011, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ula ja chodziłam na szkołę rodzenia od 30 tygodnia ciąży, więc nie wiem czemu u Ciebie tak marudzą Rolling Eyes
Mam nadzieję, że się w końcu gdzieś zapiszesz uśmiech Mi te zajęcia nie dały wiele, ale oswoiłam się ze szpitalem w którym rodziłam i to był wielki plus lol Nie stresowałam się tak bardzo, jak już tam jechałam w godzinie "ZERO" lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Sro 3 Sie 2011, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewcia szczerze mówiąc to głównie właśnie o to mi chodzi, żebym wiedziała co gdzie i jak w tym szpitalu......na a jak się czegoś naumiem to też dobrze.
Zapisać myślę, że sie zapiszę, w końcu pani powiedziała, zeby zadzwoniła za tydzień to mnie wpisze.....tylko, zeby odebrała telefon a nie tak jak ostatnio.....

inka co do łóżeczka to jest raczej standardowe....120*60 więc raczej tylko dla maleństwa....ma podnoszone dno i wyjmowane szczebelki.....
My planujemy w niedługim czasie drugoego szkraba sobie zafundować więc i tak trzebaby kupic następne łóżeczko a wole dla starszego kupić juz normalne. Szuflady nie mam bo nie chciała - miejsca mi nie brakuje a ta szuflada mało poręczna mi się wydaję....i boje się, żebym dzicko rączek sobie nie przyczasło Confused
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
florzak
guru
guru


Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 5818

PostWysłany: Czw 4 Sie 2011, 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łózeczko śliczne.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Sob 6 Sie 2011, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wróciłam od lekarza. Z córcią wszystko w porządku, upadek ze schodów jej nie zaszkodził....jak do tej pory przytyłam 9kg....dużo? mało? pewnie mogłoby być mniej ale ja tak lubię jeść język no i gin powiedział, że brzuszek mam mały i że ciąży prawie nie widać lol

Z nowości to dostałm L4...sama chciałam bo ostatnio coś niepokoiły mnie skurcze, czeste i troszkę bolesne....no i mam się nie przemęczać.

Młoda waży już 1,5kg (matko jaka wielka!wykrzyknikwykrzyknik!) i jedyne co go niepokoiło to, że tak nisko się ułożyła....główkę ma bardzo blisko kanału rodnego, tak że nie kości je zasłaniają i nie mógł jej dokładnie zmierzyć....

A i postanowiłam być ekomamą....będziemy używać pieluszek wielorazowych, o takie właśnie:



będzie ekonomicznie, ekologicznie i zdrowo.....trzymajcie kciuki, żebyśmy wyrwali w tym postanowieniu lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 74, 75, 76  Następny
Strona 12 z 76

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group