Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Mała Klusia ;-)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 74, 75, 76  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Sro 22 Cze 2011, 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to ja bym te ubranka mogła cały dzień przekładać, układac i oglądać lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Sro 22 Cze 2011, 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Być może i mi się tak zrobi, ale na razie nie mam takich objawów Wink Jakoś specjalnie nawet nie myślę o gromadzeniu wyprawki, ani nie spoglądam w stronę witryn dzieciowych... No na pewno do ześwirowanych mamusiek nie należę Embarassed język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Sro 22 Cze 2011, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ja jeszcze nie jestem w ciąży (no chyba że jestem ale za wcześnie jest żebym wiedziała) a już mam fioła na punkcie dziecięcych ciuszków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Sro 22 Cze 2011, 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiek86 napisał:
Być może i mi się tak zrobi, ale na razie nie mam takich objawów Wink Jakoś specjalnie nawet nie myślę o gromadzeniu wyprawki, ani nie spoglądam w stronę witryn dzieciowych... No na pewno do ześwirowanych mamusiek nie należę Embarassed język


ja do ześwirowanych to też nie...i aż się sobie dziwię jakie rozsądne zakupy wyprawkowe robię oczko ale wyprawka już prawie gotowa.. lubię spokojnie coś kompletować a nie biegać i szukać na ostatnią chwilę. co do ciuszków.. mam słabość.. na siebie słonia nic nie mogę kupić teraz za bardzo. to odbijam w ciuchach dla małej oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Wto 28 Cze 2011, 8:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla tych co nie widzieli jeszcze mojego brzusia:

http://bejbi.net/imgshack/_f/f_0000240.jpg

a tak z nowości to postanowiłam pobyczyć się troszkę na L4. Od połowy lipca będę się opierdalać w domku. Przetwory na zimę zrobię lol

Za dużo roboty ostatnio jest. Nikt się nie wyrabia, każdy zły. Za dużo zamieszania. Nie ma czego takiego, że ze spokojem wszystko można zrobić. A ja nie powinnam się stresować język No i zauważyłam, że coraz więcej błędów popełniam...jakaś taka roztargniona się zrobiłam Evil or Very Mad

Pozatym wczoraj omało chłopa nie przejechałam i doszłam do wniosku, że codzinnie te 50 km samochodem też nie jest najbezpieczniejsze.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiula
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Cze 2010
Posty: 948
Skąd: mazowsze

PostWysłany: Pon 18 Lip 2011, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brzusio całkiem sympatyczne:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Wto 2 Sie 2011, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam serdelecznie.....


Dorotka ma już łózeczko, pościel, materacyk i prześcieradełko lol



łóżeczko takie mniej więcej....

My się czujemy dobrze i dalej pracujemy, myślę, że do końca sierpnia lol jak do tej pory przytyłam koło 8kg, nie wiem czy to dużo czy mało.....ale jak patrzę na koleżanki to całkiem nieźle wyglądam.

W sumie to brzuszek coraz większy i coraz bardziej mi przeszkadza, przy chodzeniu, wstawaniu z łóżka, wiązaniu butów, zakładaniu skarpetek....i znowu zmęczenie wraca...spać mi się chce....i kręgosłup zaczyna mnie coraz częściej boleć i żebra (na samym końcu) mąż musi masować...no i baaardzo bym chciała się znowu na brzuchu położyć.

Docia kopie już praktycznie bez przerwy, ale jeszcze nie zdarzyło mi się, żeby konpęła mnie tak aby zabolało - czy to normalne??

I zauważyłam, że moja pamięć zaczyna szwankować, w pracy coraz częściej się mylę i zapominam o pewnych rzeczach, aż się boję co będzie dalej. A w niedzielę pośliznęłam się na mokrych schodach i mam cały pośladek siwy (dobrze, że Piotrek tego nie widział). Nieźle wystraszyłam wszystkich, na szczęście ucierpiała tylko moja pupa.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inka83
guru
guru


Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 2075
Skąd: z piekła rodem

PostWysłany: Wto 2 Sie 2011, 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nimfa, łóżeczko świetne. uśmiech Czy to jest taki model 4 w1?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Wto 2 Sie 2011, 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eeeeeee 4 w 1pytajnikpytajnikpytajnik

w sensie czy te wszytskie rzeczy razem kupione?pytajnik?
Nie, kupawaliśy w normalnym sklepie a nie na allegro....dla Doci jakoś wolę sama wszytskiego dotknąć....łóżeczko bez szuflady 300zł materacyk 80, pościel 150 (z wypełnieniem) i prześcieradeło zdaje się 20

materacyk inny niż na zdjęciu bo zdjęcie to tylko takie poglądowe które na allegro znalazłam.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Wto 2 Sie 2011, 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ula śliczne łóżeczko uśmiech
Ciekawe tylko czy Dorotka będzie chciała w nim spać? lol
Moja teściowa ma teorię, że dzieciaczki za wszelką cenę chcą spać przy mamie, żeby czuć jej zapach Cool Coś w tym jest, bo jak wezmę Milenkę do siebie - to śpi i nawet sie nie rusza lol

I Nimfa uważaj na Was, ten upadek mógł być naprawdę groźny wykrzyknik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 74, 75, 76  Następny
Strona 11 z 76

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group