Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Relacja z dnia ślubu

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kiniac
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Sty 2011
Posty: 367
Skąd: Tczew

PostWysłany: Sro 13 Lip 2011, 10:09    Temat postu: Relacja z dnia ślubu Odpowiedz z cytatem

Nie za bardzo mogłam znaleźć taki wątek, a wydaję mi się, że może być ciekawy. Jeśli już taki istnieje, to po prostu skierujcie mnie w jego stronęuśmiech
Jak ten dzień wyglądał? Cały czas miałam nadzieję, że pogoda nam dopisze. Niestety padało od samego rana. Martwiłam się, że wybrudzę sukienkę, makijaż mi się rozpłynie, a włosy zakręcą. poza tym byłam spokojna. Nawet przysięgę powiedziałam bez zająknięcia się. Najśmieszniejsza tego dnia była reakcja mojej siostry, która zaczęła płakać, gdy zobaczyła mnie w sukience ślubnej. Wpadła w histerię i nie mogliśmy jej uspokoić. Dziś się śmieje, że zamiast ona mnie, to ja musiałam uspakajać ją. Spodziewałam się łez mojej mamy, ale myślałam, że tata zachowa zimna krew. Jednak mój tata płakał jak bóbr, potem powiedział mi, że serce kołatało mu tak mocno, że myślał, że dostanie zawał. Przy podziękowaniu dla rodziców, płakaliśmy wszyscy bez wyjątku. Poza tym na weselu pojawiły się drobne wpadki, ale tak jest chyba wszędzie. Najważniejsze, że goście dobrze się bawili, bo prawie nikt nie schodził z parkietu i wszyscy zostali do końca imprezy:)
_________________
"Niech ludzie nie znający miłości szczęśliwej twierdzą, że nigdzie nie ma miłości szczęśliwej. Z tą wiarą lżej im, będzie żyć i umierać".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natka86
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 280
Skąd: śląsk

PostWysłany: Sro 13 Lip 2011, 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Życzę szczęścia ! uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inka83
guru
guru


Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 2075
Skąd: z piekła rodem

PostWysłany: Sro 13 Lip 2011, 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiniac, jest odrębny temat temu poświęcony, pt.: "Wspomnienie z Waszego ślubu." uśmiech
http://forum.slub-wesele.pl/viewforum.php?f=27
A poza tym wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, samych dobrych i pełnych miłości dni.
kwiatek
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dzwoneczek
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 1470
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro 13 Lip 2011, 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiniac wszystkiego dobrego na nowej drodze uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agata85
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 4318

PostWysłany: Sro 13 Lip 2011, 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kwiatek Dobrych, szczęśliwych chwil na nowej drodze życia! uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group