Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Co podać gościom?
Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasia i Tomek
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Maj 2007
Posty: 1

PostWysłany: Pon 7 Maj 2007, 11:54    Temat postu: Co podać gościom? Odpowiedz z cytatem

Potrzebujemy pomocy przy stworzeniu ciekawego (niedrogiego) menu weselnego. Dzięki za radę, służymy również swoimi radami. Nasze gg: 4953614
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KarolinaNadolska
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Mar 2008
Posty: 1

PostWysłany: Sro 19 Mar 2008, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm no to tez zalezy od zwyczajow zywieniowych gosci oczko
ostatnio bylam na fajnym weselu w pieknym, nowym, wielkim hotelu za Gdanskiem i tam podawali piekne dania - jak na luksusowych statkach pasazerskich - mi sie na przyklad bardzo to podobalo bo mialo wielka klase i widac bylo ze zaplacili za to kupe kasy, ale pozniej goscie opowiadali ze zamiast proscuto powinni podac kupe ziemniakow i schabowego.. sa gusta i gusciki oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
butibuma
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 7

PostWysłany: Sro 19 Mar 2008, 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i wanne bigosu lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sro 19 Mar 2008, 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja jestem za tradycyjnymi daniami jak np. kopytka i sos, bigos, gołąbki. tradycyjne i Polskie jedzonko mniam.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.a.r.t.a
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Sty 2007
Posty: 45

PostWysłany: Sro 19 Mar 2008, 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co myślicie o flaczkach, bo ja nigdy czegoś takiego do buzi nie brałam Confused
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sro 19 Mar 2008, 23:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co sądzicie o modnym ostatnio na weselach kąciku wiejskim z pieczoną świnką, gorzałką własnej roboty, kiełbasami, ogórkami kiszonymi i smalcem? ja jestem jak najbardziej za chociaż kurcze kurcze...kolejny wydatek...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Wto 25 Mar 2008, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moja przyjaciolka ma duza rodzine, wujek jej zrobi szynkę jako prezent weselny, tata z mama wodke, ktos kielbase i to ma sens - bo ona mniej zaplaci, a w niektorych salach jak u mnie - na tej co ja wybralam mozna bez dodatkowych oplat taki kacik wygospodarowac, z wlasnym jedzeniem... smalec latwo zrobic.. ja akurat mam tate kucharza..
ale ja sie nie bawie w ten stolik.. nie bede udawac ze mnie stac na mega wesele, jak wszyscy znajomi i rodzina wiedza ze nie...
wydaje mi sie ze kącik wiejski - tzw stół wiejski - jak najbardziej ok, ale jeżeli ktoś szczypie sie z kaska to nie oplaca sie brac kolejnego wydatku na siebie...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trufla
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1

PostWysłany: Wto 8 Kwi 2008, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

byłam ostatniop na weselu gdzi epoza wymyslnym menu na poczatku(nie na końcu) poczęstowano gości mini prezentami
były to jednocześnie winietki
zapytałam oczywiście uli, panny młodej skąd ten pomysł, bo sama się szykuje na czerwiiec
gorąco wie polecam:http://www.fajnewesele.pl/index.php/fs_home/category/cat/4
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Wto 8 Kwi 2008, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajnie wyglądają (szczególnie te białe krzesełka lub serduszka) ale są drogie.moim zdaniem.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Wto 8 Kwi 2008, 23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sliczne, lecz za drogie jak na nas... ewentualnie ale zobaczymy jak z kaska bedziemy stac na miesiac przed slubem kupimy gosciom po ferrero rocher - orzechowym i w zlotym papierku poprosimy o postawienie na talerzyku. wtedy zrobie karteczki, dziekujemy za przybycie... ale to mnostwo czasu a na pewno taniej wyjdzie niz te migdalki... bo za 8zł bede miala conajmniej 5szt tych czekoladek.. a złoty kolor - bedzie towarzyszyl naszym zaproszeniom i stylistyce uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 1 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group