Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nasze sale- Pochwalcie się.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 77, 78, 79 ... 197, 198, 199  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasia Katarzynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 572
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Sro 22 Cze 2011, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelinka89 napisał:
Kasia Katarzynka napisał:
Śliczna sala.

Dziewczyny, czy Wam też się tak zdarzyło, że właściciele sali jak już podpisałyście umowę stali się wredni, zaczęli traktować Was z góry? My mamy taką sytuację, nie możemy nic powiedzieć, zmienić, kupić swojego ciasta, poprosić o zdjęcie ze ściany Matki Boskiej (nie jesteśmy katolikami, bierzemy inny ślub), bo pani się obrusza, bulwersuje tak jakby miała zaraz zejść z tego świata.



To nie pytaliście o takie rzeczy wcześniej? Może o obrazie bym nie pomyślała, ale o ciastach, alkoholu, torcie własnym od razu rozmawialiśmy.. Bardzo często nie można mieć rzeczy z zewnątrz.


Tak, tak, ona nam powiedziała przy podpisywaniu umowy, że możemy mieć swoje ciasto i owoce, a teraz zmieniła zdanie... I to nie jest wpisane w umowę smutny Nie możemy się w ogóle obronić teraz. Przy podpisywaniu umowy ona była milutka i jeszcze nas w sumie poganiała, że nie trzeba teraz tyle tu siedzieć, że jeszcze mnóstwo czasu. Kazała przyjść miesiąc przed, no to przyszliśmy... i wszystko jest inaczej smutny
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yenna
maniak
maniak


Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 1339
Skąd: Gliwice/Zabrze

PostWysłany: Sro 22 Cze 2011, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co w umowie macie na temat samego menu? Czy jest info, że cena zawiera/nie zawiera w sobie ciast?
_________________
04.06.2011
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia Katarzynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 572
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Sro 22 Cze 2011, 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tej naszej umowie nie ma nic o menu... oprócz tego, że jego cena może ulec zmianie, gdy coś podrożeje... od początku byliśmy zdziwieni, że nie pokazała nam żadnego konkretnego menu, ale ciągle nas uspokajała, że to się załatwi na miesiąc przed... Dzwoniliśmy też do niej zaniepokojeni, a ona traktowała nas jak histeryków. Tam jest tak, że ona daje trzy kartki z przygotowanym menu w trzech różnych cenach miesiąc przed weselem i para ma sobie wybrać. Jedno z nich jest bez ciast, owoców i napojów. Wybraliśmy to, ponieważ ciasta zamówiliśmy a napoje kupiliśmy. Mimo, że to menu jest w ofercie pani nie była zadowolona...
Zaufaliśmy tej sali bardzo, bo sami się w ogóle nie znaliśmy a ja za późno tutaj się zalogowałam (jak już było po "ptokach", czyli po podpisaniu umowy). Ja taka jestem, że i tak sądzę, że będzie wszystko dobrze, że dogadamy się w miłej atmosferze. Ona nas po prostu potraktowała tak, jakbyśmy już coś wiedzieli, a my byliśmy zieloni jak szczypiorki uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ITmen
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Lip 2011
Posty: 18

PostWysłany: Nie 10 Lip 2011, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasia Katarzyna... pozory mylą Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Pią 22 Lip 2011, 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
_________________


Ostatnio zmieniony przez limone dnia Pon 19 Lis 2012, 7:59, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 22 Lip 2011, 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ładna elegancka sala uśmiech




A ja zmieniłam zdanie co do sali po tym jak znajoma, która miała nam robić catering zwyczajnie nas zlewa i nic nie można się od niej dowiedzieć, i teraz jednak poszukuję sali z cateringiem uśmiech Mam 3 sale na oku i jutro jedziemy oglądać pierwszą Cool
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klodi87
maniak
maniak


Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 1355

PostWysłany: Nie 24 Lip 2011, 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karolipio bardzo mi się podoba Wasza sala uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Amethist
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Lip 2011
Posty: 15

PostWysłany: Pią 29 Lip 2011, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie!
Oto moja sala. Również była to "miłość" od pierwszego wejrzenia... oczko
Od razu wiedziałam, że to właśnie tutaj chcę mieć wesele.




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia Katarzynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 572
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Pią 29 Lip 2011, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, taka jasna, śliczna.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paulinka88
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 252
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią 29 Lip 2011, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to jest nasza:









Nie jest tak ładna jak wasze, ale jedzonko mają rewelacyjne i jest go baaardzo dużo:)Ceny przystępne:) W naszym rejonie jest to najpopularniejsza restauracja weselna:)
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 77, 78, 79 ... 197, 198, 199  Następny
Strona 78 z 199

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group