Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zostaliście przyłapani?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Seks przed ślubem
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Pon 16 Maj 2011, 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, to nie ja, nic mi nie wiadomo o tym, że mój Narzeczony ma taką ksywkę uśmiech. Ale rozumiem Cię, nigdy nie zaszkodzi spytać.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kim.Kolwiek
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Maj 2011
Posty: 71
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Wto 17 Maj 2011, 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a my już 3 razy i co ciekawsze 3 razy przez jedną osobę. Moj M mieszka na stancji i tam dzieli pokój ze współlokatorem i obok mieszka jeszcze jeden chłopak.
współlokatora nie ma no to wiadomo ze człowiekowi się ciut milej zrobi jesteśmy w połowie słyszymy otwierające się drzwi M pierwsze co to naciągnął pościel na mnie tak że mnie nie było widać a tamten się pyta czy mój M poszedłby z nim do sklepu na co ten ze on jest ZAJĘTY a tamten zaczął argumentować czemu ...
drugi raz mniej więcej też tak tylko ze ten dobijał się do mieszkania a my tylko biegaliśmy żeby rzeczy pozbierać a ja nie mogłam opanować śmiechu i dopiero jak chłopiec ten się poskarżył ze się z niego śmieje współlokator M go uświadomił dlaczego się śmiałam i co robiliśmy zapewne...
trzeci raz zapukał i od razu wszedł ja jak zwykle gdzieś tam pod kołdrą i poduszką zakopana tym razem się pytał czy mógłby sobie w moim kubku herbaty zrobić nasza cierpliwość sięgnęła zenitu...
i tylko czekaliśmy aż do niego przyjdzie "nocna koleżanka" no i jak przyciemnili sobie światło puścili muzykę odczekaliśmy 15 min i wchodzimy do jego pokoju bez pukania bez ostrzeżenia i mój M się pyta czy nie poszliby z nami do teatru ten czerwony ze wstydu kryje się i swą pannę pod kołdrą mówi że nie.. no to ja mówię może do kina? ten chyba na odczepnego mówi że" dobra ale później o tym pogadamy" na co ja" a na co byście poszli ? grają Salę samobójców podobno dobry film "... w końcu widziałam że chłopak już nie może to wyszliśmy teraz do naszego pokoju nie wchodzi w ogóle a jak czegoś od nas chce to krzyczy z kuchni albo puka i mówi " jak będziecie mieli chwile to przyjdźcie mam prośbę do was...
Jak to szybko człowieka można nauczyć kultury...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martita8503
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 2092
Skąd: okolice Krakowa

PostWysłany: Wto 17 Maj 2011, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hahhaa dobre uśmiech no tak taki zimny prysznic dobrze działa oczko
_________________
"[...] miłość trzeba budować, odkryć ją to za mało"



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Wto 17 Maj 2011, 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o ale czad! Very Happy bardzo dobra nauczka Very HappyVery Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto 17 Maj 2011, 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ooo, niezła nauczka Very HappyVery HappyVery Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pinesska
guru
guru


Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 2039
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 18 Maj 2011, 7:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heheh odwdzięczyliście się . język
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elizusiek
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 464
Skąd: Ząbki k/Warszawy

PostWysłany: Sro 18 Maj 2011, 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kim.Kolwiek dobre lol się uśmiałam uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Pią 27 Maj 2011, 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kim.Kolwiek dobrą szkołę dla chłopaka daliście hehe

Pinesska a jeśli chodzi o sex na komunii to ja bym tego nigdy nie zrobiła myślicie że rodzice tego dziecka nie wiedzą co się działo w ich łazience ? mi by teraz było wstyd pokazać się tym ludziom na oczy

a co do tego czy nas kiedyś ktoś przyłapał to nie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misia1608
bywalec
bywalec


Dołączył: 24 Maj 2011
Posty: 196

PostWysłany: Pią 27 Maj 2011, 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sprytnie to wykombinowaliście język mogłaś się jeszcze zapytać czy mógłby Ci podać jego kubek bo chciałabyś się napić herbaty język

nas przyłapał mój tata, całe szczęście byliśmy pod kołderką, jakie to zabawne, że na co dzień nikt nie jest w stanie się szybko ubrać a w takich sytuacjach no dwie sekundy język
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiniac
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Sty 2011
Posty: 367
Skąd: Tczew

PostWysłany: Czw 7 Lip 2011, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zostaliśmy przyłapani wczoraj przez mojego brata i to akurat w momencie szczytowania
_________________
"Niech ludzie nie znający miłości szczęśliwej twierdzą, że nigdzie nie ma miłości szczęśliwej. Z tą wiarą lżej im, będzie żyć i umierać".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Seks przed ślubem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group