Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

agnesi & T na nowej wspólnej drodze życia
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agnesi
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 259
Skąd: z daaaleka

PostWysłany: Pią 24 Cze 2011, 12:33    Temat postu: agnesi & T na nowej wspólnej drodze życia Odpowiedz z cytatem

sobota 11.06.2011 mimo złych prognoz okazała się pięknym słonecznym dniem wstałam już o 5 rano mimo iż jeszcze o 1 w nocy patrzyłam na telefon bo nie mogłam zasnąć wstałam ukąpałam się wszyscy jeszcze spali więc zjadłam spokojnie śniadanko potem zadzwonił T i powiedział że u nich przed domem już ubrane więc obudziłam wszystkich tą wiadomością i kazałam wstawać około 7 zaczeliśmy dmuchać balony wtedy przyszło pół rodzinki więc zrobiliśmy kawke i wszycy razem pijąc dmuchaliśmy balony i piliśmy kawke śmiejąc się z różnych opowieści o 9 już wszystko było pięknie ubrane mama z siostrą pojechały do fryzjera więc ja zostałam sama w domu przed 10 pojechałam do fryzjera z koleżanką fryzurka wyszła przepięknie potem makijaż też super kiedy wróciłam do domu była godź. 13 zjadłam szybko kanapkę i zaczęłam się ubierać o13.30 byłam gotowa i czekałam na T zero stresu z uśmiechem na twarzy. 0 14 przyjechał kamerzysta i orkiestra i zaczęła sie schodzić rodzinka wszyscy byli zachwyceni moją fryzurką i sukienką w oczekiwaniu na pana młodego żeby mnie stres nie dopadł opowiadaliśmy sobie kawały hehe może moment nie najlepszy ale przynajmniej było super i nie stresowałam się a tego najbardziej się bałam że mnie stres dopadnie nagle zrobił się szum i słysze klaksony jest jest mój ukochany druchna wyszła i oznajmiła że już czeka więc wyszłam do niego i nigdy nie zapomne tego blasku w jego oczach kiedy wyszłam z drzwi usłyszałam jego "łaaaaaał" i to mi dodało jeszcze odwagi wszystko pięknie poszło błogosławieństwo bez moich łez mama bardo płakała a ja byłam tak szczęśliwa że nie płakałam pojechaliśmy do kościoła po drodze bramy ale dotarliśmy wchodzimy i trzas stanęłam sobie na sukienkę i dziura ale weszliśmy czekamy potem rozpoczęcie mszy a tu mi w brzuchu zaczęło burczeć i to na cały głos że drużbowie i nawet ksiądz zaczął się śmiaćuśmiech Very Happy potem przysięga nigdy w życiu mi tak serce nie biło jak wtedy ale mówiliśmy głośno wyraźnie i patrząc sobie w oczy i tak staliśmy się mężem i żoną dumni i uśmiechnięci wyszliśmy razem z kościoła tam obsypano nas pieniązkami potem życzenia i gratulacje aż wreszcie dotarliśmy do domu weselnego rodzice przywitali nas chlebem i solą potłukliśmy kieliszki i T wniózł mnie do środka przez próg tam uroczyste sto lat i obiad potem pierwszy taniec tego bałam się najbardziej ale jakoś poszło i reszta wesela już była na luzie koło 19 pojechaliśmy zrobić pare fotek i potem już bawiliśmy się do samego rana trochę miałam przebojów z sukienką bo była trochę za długa ale mama T mi ją podszyła na szybko i już nie przeszkadzała bawiliśmy się do samego rana goście rozeszli się po 5 rano byłam tak zmęczona że padałam z nóg ale było cudnie obsługa pierwsza klasa muzyka tak samo wszyscy chwalili i to cieszyło no i ja czułam się taka piękna itd bo wszyscy przychodzili i mówili że wyglądam cudownie ahhh pięknie było ale się skończyło i tak po pożegnaniu gości i po podziękowaniu im zaprzybycie poszliśmy do naszego pokoju na górę i spac położyliśmy się o 8 rano w niedzielę a o 10 już wstaliśmy i pojechaliśmy do domu a tam poprawiny do późnej nocy i tak skończyła się zabawa a zaczęło wspólne nasze życie i jest cudownie T stara się żebym miała wszystko czego potrzebuje i oby tak było już zawsze.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaja
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 887

PostWysłany: Pią 24 Cze 2011, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję Agnesi! Piękna relacja i dołączam się do Twoich życzeń - oby tak cudownie było już zawsze:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelina85
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 617
Skąd: Pomorze

PostWysłany: Pią 24 Cze 2011, 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje uśmiech Piękna relacja
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martita8503
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 2092
Skąd: okolice Krakowa

PostWysłany: Pią 24 Cze 2011, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gratulacje!wykrzyknik wszystkiego najlepszego uśmiech
_________________
"[...] miłość trzeba budować, odkryć ją to za mało"



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Pią 24 Cze 2011, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to pech z tą dziurą uśmiech No i motyw z burczącym brzuchem był dobry Very Happy Gratuluję serdecznie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pią 24 Cze 2011, 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje...fajnie się czyta te sprawozdania. A ja nie mogę uwieżyć, że u mnie już prawie rok po ślubie lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fantazja
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 4588
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Pią 24 Cze 2011, 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agnesi gratuluję i życzę wszystkiego co najlepsze na Waszej nowej wspólnej drodze życia!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Pią 24 Cze 2011, 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agnesi, z wrażenia i szczęścia chyba zapomniała co to jest interpunkcja lol Wink

Gratuluję serdecznie! uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mimi
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 3656
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 24 Cze 2011, 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje oraz wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Życia!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dzwoneczek
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 1470
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią 24 Cze 2011, 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje i wszystkiego dobrego na nowej drodze życia uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group