Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

podziękowanie dla rodziców
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 79, 80, 81  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podziękowania dla Rodziców
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Sro 22 Cze 2011, 9:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wydaje mi się, ze napisy, które są w środku są na tyle "ładne" ze rekompensują skojarzenia z dniem chłopaka uśmiech

A prezent przynajmniej praktyczny, nie kurzołap uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martita8503
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 2092
Skąd: okolice Krakowa

PostWysłany: Sro 22 Cze 2011, 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Elmuszka jeśli tylko wiecie że rodzice piją z kubka to jasne uśmiech U mnie słuzyłby jako kurzołap bo moi rodzice nie uzywają kubków, piją albo ze szklanek albo z filiżanek. Kubków mam w domu wiele bo ja z nich piję ale nie wiedziałm żeby kiedykolwiek moi rodzice uzywali.
_________________
"[...] miłość trzeba budować, odkryć ją to za mało"



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sro 22 Cze 2011, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kubeczki są fajne uśmiech Kiedyś kupiłam podobny dziadkowi z napisem "dla kochanego dziadka" i wierszykiem w środku..widziałam, że mu się podobał i teraz cały czas w nim pije uśmiech Aż babcia komentowała, że jak zrobi mu w innym to się złości gdzie jego kubek uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
żaba
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 629
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro 22 Cze 2011, 14:18    Temat postu: Re: podziekowania dla rodzicow Odpowiedz z cytatem

takt napisał:
Witam wszystkich mam wielka prośbę. Na prezent dla rodziców chcemy dać im powiększone zdjęcie w ładnej ramie z ich własnego ślubu, czy możecie nam podpowiedzieć jaki tekst wpisać na takim zdjęciu??

ja bym poszukała jakiś wierszyków, myśli albo sentencji życiowych w necie
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
żaba
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 629
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro 22 Cze 2011, 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To znowu ja. Wiecie, mam problem. Bardzo miłym gestem są podziękowania dla rodziców. Chciałabym też podziękować świadkom jeśli się dobrze spiszą. Moja świadkowa jak na razie mi bardzo pomaga. Tylko, że mam problem z podziękowaniami dla rodziców, bo w sumie przy przygotowaniach pomagają tylko moi rodzice. Moi rodzice wszystko załatwiają, bo ja nie mam kiedy jeździć do domu i się tym zajmować. Oni zrobili 120 km tylko po to żeby mi wyciągnąć akt urodzenia, tata jechał ze mną 200 km, żeby podpisać umowę z orkiestrą ( bo K. nie było w Polsce), jadą teraz (tata z K.) po alkohol. Dalej moi rodzice poszukiwali sali i wszędzie dzwonili. K się pytał mojej mamy o zdanie co do garnituru. Moja mama pojechała z K. wybierać menu bo ja się spóźniałam (jechałam 200km i nie dojechałam bo były mega korki!), to moja mama poszła któryś raz do księdza i do organisty. To ona załatwiała sprawy w USC. Za mnie płacą rodzice, K. opłaca sobie wesele sam. I jak ja mam teraz podziękować rodzicom za pomoc na weselu i dedykować im piosenkę? Obydwojgu rodzicom? Za co. Tylko moim? Głupio. Nikomu? Bardzo bym chciała, bo sami nie dalibyśmy rady. A głupio też jak podziękuje świadkom a zapomnę o moich rodzicach. Co robić?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Sro 22 Cze 2011, 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam podobny problem Żaba. Moi rodzice się angażują, a rodzice P. ... tylko mają wymagania, a żadnych konkrentych deklaracji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaja
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 887

PostWysłany: Sro 22 Cze 2011, 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

żaba napisał:
To znowu ja. Wiecie, mam problem. Bardzo miłym gestem są podziękowania dla rodziców. Chciałabym też podziękować świadkom jeśli się dobrze spiszą. Moja świadkowa jak na razie mi bardzo pomaga. Tylko, że mam problem z podziękowaniami dla rodziców, bo w sumie przy przygotowaniach pomagają tylko moi rodzice. Moi rodzice wszystko załatwiają, bo ja nie mam kiedy jeździć do domu i się tym zajmować. Oni zrobili 120 km tylko po to żeby mi wyciągnąć akt urodzenia, tata jechał ze mną 200 km, żeby podpisać umowę z orkiestrą ( bo K. nie było w Polsce), jadą teraz (tata z K.) po alkohol. Dalej moi rodzice poszukiwali sali i wszędzie dzwonili. K się pytał mojej mamy o zdanie co do garnituru. Moja mama pojechała z K. wybierać menu bo ja się spóźniałam (jechałam 200km i nie dojechałam bo były mega korki!), to moja mama poszła któryś raz do księdza i do organisty. To ona załatwiała sprawy w USC. Za mnie płacą rodzice, K. opłaca sobie wesele sam. I jak ja mam teraz podziękować rodzicom za pomoc na weselu i dedykować im piosenkę? Obydwojgu rodzicom? Za co. Tylko moim? Głupio. Nikomu? Bardzo bym chciała, bo sami nie dalibyśmy rady. A głupio też jak podziękuje świadkom a zapomnę o moich rodzicach. Co robić?


No cóż, nie znam sytuacji rodziców Twojego Narzeczonego, może niekoniecznie to, że nie pomagają wynika z ich niechęci, może nie mają możliwości. Osobiście podziękowania dla rodziców nie traktuję wyłącznie w tych kategoriach, że dziękuję im za pomoc przy weselu, bo ani jedni ani drudzy praktycznie tego nie robią, ale to podziękowanie za wszystkie lata razem, za to, co dla nas zrobili, za wszystkie wspomnienia, za cały trud codziennych dni znoszony dla nas... A rodzicom M. chciałabym podziękować również za wychowanie takiego wspaniałego Syna.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
żaba
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 629
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro 22 Cze 2011, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaja napisał:
No cóż, nie znam sytuacji rodziców Twojego Narzeczonego, może niekoniecznie to, że nie pomagają wynika z ich niechęci, może nie mają możliwości. Osobiście podziękowania dla rodziców nie traktuję wyłącznie w tych kategoriach, że dziękuję im za pomoc przy weselu, bo ani jedni ani drudzy praktycznie tego nie robią, ale to podziękowanie za wszystkie lata razem, za to, co dla nas zrobili, za wszystkie wspomnienia, za cały trud codziennych dni znoszony dla nas... A rodzicom M. chciałabym podziękować również za wychowanie takiego wspaniałego Syna.

może masz rację Kaja, że źle do tego podchodzę
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sro 22 Cze 2011, 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

żaba napisał:
Kaja napisał:
No cóż, nie znam sytuacji rodziców Twojego Narzeczonego, może niekoniecznie to, że nie pomagają wynika z ich niechęci, może nie mają możliwości. Osobiście podziękowania dla rodziców nie traktuję wyłącznie w tych kategoriach, że dziękuję im za pomoc przy weselu, bo ani jedni ani drudzy praktycznie tego nie robią, ale to podziękowanie za wszystkie lata razem, za to, co dla nas zrobili, za wszystkie wspomnienia, za cały trud codziennych dni znoszony dla nas... A rodzicom M. chciałabym podziękować również za wychowanie takiego wspaniałego Syna.

może masz rację Kaja, że źle do tego podchodzę


A jak dla mnie dziękowanie rodzicom za wszystko co robili przy tłumie gości, akurat w takich okolicznościach jest strasznie na popis, więc też raczej skłaniam się ku temu, by jak już dziękować za pomoc w przygotowaniach etc..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brzytwa
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Maj 2011
Posty: 42
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Sro 22 Cze 2011, 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Elmuszka napisał:
znajomi mieli coś takiego:



ale są też:


mi się w miarę to podoba, jako dodatek do albumu czy kwiatów.

Ok, kubki przebiły tandetność statuetek... Shocked Wyglądają jak z odpustu...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podziękowania dla Rodziców Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 79, 80, 81  Następny
Strona 31 z 81

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group