Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

podziękowanie dla rodziców
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 79, 80, 81  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podziękowania dla Rodziców
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Alessa
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Maj 2011
Posty: 128
Skąd: śląsk

PostWysłany: Pon 6 Cze 2011, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiek86 napisał:
martita8503 reklama reklamą, ale te zegary są okropne! za taką cenę można kupić naprawdę piękny zegar a te...straszą (przynajmniej mnie)


zgadam sie Very Happy okropne..

misia, pomysł z pakietem w SPA mi sie podoba oczko jeszcze sie z tym nie spotkałam uśmiech moze i ja w przyszłości o czyms takim pomysle....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pon 6 Cze 2011, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę przed oczami pokój urządzony w stylu gierka, półki zawalone jakimiś tandetnymi szklaneczkami, pucharkami.. i to. Koszmar nad koszmarem. Nasi rodzice mają oczy.. !
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brzytwa
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Maj 2011
Posty: 42
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Wto 21 Cze 2011, 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej dziewczyny, potrzebuję waszej pomocy. Myślałam, że podziękowania mam już wymyślone, ale teraz zwątpiłam.

Pomysł jest taki: prezentacja multimedialna - zdjęcia moich i P. rodziców na przemian, lub łączone, jako podkład piosenka Celine Dion "Because you love me". Na dole ekranu napisy z jej tłumaczeniem, po wszystkim wręczenie statuetek.

Ale teraz pomyślałam czy te statuetki nie są zbyt tandetne? O ile pomysły z albumami wydają mi się bardziej eleganckie, to jednak uważam i WIEM, że rodzice sami sobie skompletują albumy po wszystkim. I nie wiem co teraz? Co myślicie o tych statuetkach?
_________________


Ostatnio zmieniony przez brzytwa dnia Sro 22 Cze 2011, 22:48, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaja
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 887

PostWysłany: Wto 21 Cze 2011, 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybacz, ale moim zdaniem statuetki są okropnie tandetne, nieprzydatne i niczemu nie służące. Moja mama by się na mnie wkurzyła za coś takiego, powiedziałaby, że wydaję pieniądze na głupoty oczko
Co do pokazu zdjęć, to może lepiej zdjęcia Wasze z rodzicami, niż samych rodziców?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brzytwa
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Maj 2011
Posty: 42
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Wto 21 Cze 2011, 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co, teraz też mi się tak wydaje :/ Nie wiem w sumie co mi się spodobało w tych statuetkach. Dobrze, że jeszcze nie jest po wszystkim Cool Ale chciałabym, żeby prezent był niestandardowy i fajny i przede wszystkim właśnie, żeby nie był kurzojadem na półce...

A zdjęcia oczywiście będą przeplatane, jak się trafi, rodziców, nas z nimi itd.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Wto 21 Cze 2011, 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brzytwa napisał:
Hej dziewczyny, potrzebuję waszej pomocy. Myślałam, że podziękowania mam już wymyślone, ale teraz zwątpiłam.

Pomysł jest taki: prezentacja multimedialna - zdjęcia moich i P. rodziców na przemian, lub łączone, jako podkład piosenka Celine Dion "Because you love me". Na dole ekranu napisy z jej tłumaczeniem, po wszystkim wręczenie statuetek:


Ale teraz pomyślałam czy te statuetki nie są zbyt tandetne? O ile pomysły z albumami wydają mi się bardziej eleganckie, to jednak uważam i WIEM, że rodzice sami sobie skompletują albumy po wszystkim. I nie wiem co teraz? Co myślicie o tych statuetkach?


Wg mnie są bardzo tandetne.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Sro 22 Cze 2011, 8:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znajomi mieli coś takiego:



ale są też:


mi się w miarę to podoba, jako dodatek do albumu czy kwiatów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martita8503
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 2092
Skąd: okolice Krakowa

PostWysłany: Sro 22 Cze 2011, 9:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam, ale te kubki kojarzą mi się z prezentami jakie robiliśmy sobie na dzień chłopaka i dzień kobiet w podstawówce.
_________________
"[...] miłość trzeba budować, odkryć ją to za mało"



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sro 22 Cze 2011, 9:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja lubię kubki oczko Są praktyczne, miło będzie się korzystać z takiego kubeczka. Myślę, że jako dodatek do kwiatów będzie super - przynajmniej zostanie na dłużej;p
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
takt
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Cze 2011
Posty: 1

PostWysłany: Sro 22 Cze 2011, 9:55    Temat postu: podziekowania dla rodzicow Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich mam wielka prośbę. Na prezent dla rodziców chcemy dać im powiększone zdjęcie w ładnej ramie z ich własnego ślubu, czy możecie nam podpowiedzieć jaki tekst wpisać na takim zdjęciu??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podziękowania dla Rodziców Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 79, 80, 81  Następny
Strona 30 z 81

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group