Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pomocy - nie moge miec zadnego biustonosza pod suknia...

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Motylek
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Cze 2011
Posty: 7

PostWysłany: Nie 12 Cze 2011, 12:39    Temat postu: Pomocy - nie moge miec zadnego biustonosza pod suknia... Odpowiedz z cytatem

Hej dziewczyny ,pomozcie nie moge miec biustonosza bo mam cale plecy w koronce i bedzie go widac. Wiec ratuja mnie jakies wkladki tylko czy cos w tym stylu.Prosze poradzcie cos chcialabym jakies wkladki ktore ladnie podiosa mi biust .Gdzie najlepiej szukac takich produktow?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Nie 12 Cze 2011, 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze to porozmawiaj w salonie - u mnie na życzenie wszywają wkładki i wtedy biustonosz jest zbędny (ja mam większy biust więc i tak kupiłam biustonosz, a na przymiarce będę jeszcze myśleć czy z niego nie zrezygnować..). A drugi pomysł, to na allegro są biustonosze z sylikonowym, przezroczystym paseczkiem z tyłu.. Ale znając życie to mają małe miski i duże obwody więc zależy jaki masz rozmiar..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Motylek
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Cze 2011
Posty: 7

PostWysłany: Nie 12 Cze 2011, 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki za podpowiedz , mam miseczke C , bede musiala podpytac sie w salonie jak bede.Slyszalam o takich nakladkach zelowych i niby one sie trzymaja wmiare pod ta sukienka...ale napewno tak bede zwiazana w tym gorsecie, mysle tez zeby isc bez biustonosza ale nie wiem jak bede sie czula
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Nie 12 Cze 2011, 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelinka89 napisał:
A drugi pomysł, to na allegro są biustonosze z sylikonowym, przezroczystym paseczkiem z tyłu..

Odradzam. Mimo że pasek jest przezroczysty, to i tak go widać. Zdecydowanie lepiej wszyć stanik w suknię. Ale nie masz mikroskopijnego biustu, jesteś na pewno młoda i jędrna, więc spokojnie możesz iść bez biustonosza język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda80
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 249

PostWysłany: Nie 12 Cze 2011, 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też tak myślę, że można bez a te wkładki o które pytasz - jest ich pełno w necie
_________________
Mama Emilki uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Wto 14 Cze 2011, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://forum.slub-wesele.pl/viewtopic.php?t=4092
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group