Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Gdzie będziecie mieszkać po ślubie?
Idź do strony 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tilia
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2011
Posty: 102

PostWysłany: Pią 10 Cze 2011, 12:17    Temat postu: Gdzie będziecie mieszkać po ślubie? Odpowiedz z cytatem

Nie znalazłam podobnego tematu, więc założyłam nowy. Ciekawi mnie gdzie będziecie mieszkać po ślubie (lub przed)? Mieszkanie razem z teściami jakoś do mnie nie przemawia... Ktoś wie, jak to wygląda z doświadczenia? Jakieś porady co do wyboru miejsca zamieszkania? Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią 10 Cze 2011, 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkałam z teściami przez 3 miesiące po ślubie, później przeprowadziliśmy się do Łodzi na okres ciąży. Jak urodziła się Diana to znowu do nich wróciliśmy. Ale po 10 miesiącach miałam dość i wróciliśmy do Łodzi na stałe uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tilia
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2011
Posty: 102

PostWysłany: Pią 10 Cze 2011, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dlaczego miałaś dość (jeśli można spytać)?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią 10 Cze 2011, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teściowa była za dobra. Może to trochę głupio zabrzmi, ale naprawdę tak było.
Wszystko chciała robić sama, obiad, pranie, sprzątanie, mycie okien, odkurzanie. Nawet pościel nam wietrzyła i zmieniała. Bardzo mnie to denerwowało i mimo iż zwracałam jej uwagę to jak grochem o ścianę. Chciałam w końcu zrobić coś sama dla swojej rodziny!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tilia
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2011
Posty: 102

PostWysłany: Pią 10 Cze 2011, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie miała swoje przyzwyczajenia i chciała pomóc, ale nadgorliwość też nie jest wskazana (niektórzy mówią, że jest gorsza niż faszyzm Wink ).
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pią 10 Cze 2011, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam, że gdybym miała po ślubie z teściami mieszkać, to wolałabym poczekać ze ślubem do momentu, kiedy będziemy samodzielni.. Pomoc rodziców - ok, ale wspólne mieszkanie to za wiele. Nie wiem po co się ze ślubem w takiej sytuacji spieszyć..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tilia
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2011
Posty: 102

PostWysłany: Pią 10 Cze 2011, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelinka89 napisał:
Pomoc rodziców - ok, ale wspólne mieszkanie to za wiele.
Zgadzam się z Tobą, ale póki co nie stać nas na własne mieszkanie. Narzeczony nie chce mieszkać u mnie... Salę mamy już zarezerwowaną (ze względu na odległe terminy).
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sheryl
maniak
maniak


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1221

PostWysłany: Pią 10 Cze 2011, 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

........

Ostatnio zmieniony przez Sheryl dnia Pon 16 Sty 2012, 19:44, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
żaba
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 629
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią 10 Cze 2011, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też wolałabym samodzielnie a nie z żadnymi rodzicami. Przyszły rok akademicki spędzę na śląsku a najprawdopodobniej w świętokrzyskim. Będę mieszkać w wynajętym mieszkaniu. Rodzice powiedzieli że mieszkanie mi opłacą przez ten rok. A potem koniec studiów. I chyba będę musiała wrócić do świętokrzyskiego skąd pochodzę. Tam K. ma firmę, więc on raczej jej nie zostawi. Ale mi nie za bardzo uśmiecha się tam wracać. Moja mama planuje, że będziemy potem z nimi mieszkać. Ale lepszym wyjściem będzie wynająć mieszkanie. Małe ale żeby być sami.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Pią 10 Cze 2011, 16:01    Temat postu: Re: Gdzie będziecie mieszkać po ślubie? Odpowiedz z cytatem

...
_________________


Ostatnio zmieniony przez limone dnia Pon 19 Lis 2012, 7:18, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  Następny
Strona 1 z 24

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group