Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Powrót do stanu sprzed ciąży
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Czw 9 Cze 2011, 16:28    Temat postu: Powrót do stanu sprzed ciąży Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny jak wróciłyście do stanu sprzed ciąży? Chodzi mi o wagę, czy wasze ciała długo "dochodziły do siebie"? Co robiłyście żeby uniknąć rozstępów i czy to skutkowało? Co robiłyście żeby waga spadała itd.

Szczerze powiem, że do mnie pasowałaby piosenka " Ja się boję utyć'.

Na tą chwilę w celu uniknięcia rozstępów po każdej kąpieli smaruję się oliwką. Staram się odżywiać racjonalnie (choć czasem zachciewajki są silniejsze). Chyba zrezygnuję z ziemniaków (już bardzo długo ich nie jadłam, ale zdarzyło się jednego do obiadku, później drugiego i potem poleciało)...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw 9 Cze 2011, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja rozstępów po ciąży na brzuchu nie mam. Trochę na udach. Nie smarowałam się codziennie. Czasem oliwką.

Po ciąży zostało mi 6kg i nie mogę ich zbić. 10kg zeszło bez problemu w pierwszy tydzień po porodzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Czw 9 Cze 2011, 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba jak zawsze najważniejszy jest ruch, a dobra kondycja przed ciążą bardzo dużo daje.. Gorzej, jak trafi się cesarka. Moja siostra jak doszła do siebie po porodzie, żeby zrzucić pozostałości po ciąży chodziła regularnie na basen, saunę, zaczęła ćwiczyć i bardzo szybko uzyskała lepszą figurę przed. Tylko kurcze też trzeba mieć siłę i samozaparcie przy małym dziecku.. Ale jak dbasz o ciało teraz to na pewno spory plus.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Czw 9 Cze 2011, 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem przerażona na samą myśl - już teraz nie moge zrzucić zbędych 5 kg (jem mało i zdrowo, biegam, chodzę z kijami itp). Tak jakby mój organizm się zatrzymał i ani dkg w dół... Boję się, że po ciąży zrzucę te główne kg szybko, ale zostanie mi kolejnych 5 kg w udach, brzuchu i biodrach i już nigdy nie wrócę do rozmiaru 38 smutny
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw 9 Cze 2011, 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja po ciąży nie mam rozstępów , ani na brzuchu , ani na udach w ciąży też dużo nie przytyłam , a to co mi przybyło to zgubiłam , choć powiem szczeże że chciałabym jeszcze zgubić. Ja smarowałąm się kremem na rozstempy ziajka. Trochę pomogło .
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Czw 9 Cze 2011, 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koleżanka w-fistka powiedziała mi, że warto przed ciążą wzmocnić mięśnie brzucha i uda, to później łatwiej będzie z tych partii zrzucić zbędne sadełko.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw 9 Cze 2011, 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w ciąży byłam bardzo aktywna. Nie chodziłam na żadne ćwiczenia, ale dużo chodziłam, nawet bardzo dużo. Przez okres ciąży mieszkałam w Łodzi, więc wszędzie przemieszczałam się na pieszo. Rzadko kiedy korzystałam z MPK, no chyba że musiałam się dostać na drugi koniec miasta. Dziennie potrafiłam zrobić ok 6-7 km pieszo. Łaziłam razem z koleżanką, która chciała się pozbyć ciałka. Więc jej towarzyszyłam w takich długich szybkich spacerach. Ale mówię Wam, dzięki tema ja porodu w ogóle nie pamiętam. Tego bólu... A skurcze zaczęły mi się w sobotę na wieczór a urodziłam dopiero z poniedziałku na wtorek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Pią 10 Cze 2011, 9:19    Temat postu: Re: Powrót do stanu sprzed ciąży Odpowiedz z cytatem

Kasiek86 napisał:
Co robiłyście żeby uniknąć rozstępów i czy to skutkowało?

Na to bym nie liczyła Wink Tendencja do pojawiania się rozstępów to indywidualna cecha skóry i nie wynaleziono jeszcze na to sposobu. Można wmasowywać w siebie najdroższe specyfiki, a rozstępy jak mają się pojawić, to i tak się pojawią Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Pią 10 Cze 2011, 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juliette pocieszam się jedynie tym, że moja mama po 3 dzieci nie ma ani jednego rozstępu na brzuchu, więc może i mi się uda ich uniknąć...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiula
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Cze 2010
Posty: 948
Skąd: mazowsze

PostWysłany: Pią 10 Cze 2011, 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiek ty się narazie tak nie stresuj przytyciem i rozstępami rozumiem,że nie trzeba się obiadać i uważać na to co się je ale bez przesady. Jeśli nie teraz to kiedy możemy pozwolić sobie na małe co nie co oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group