Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

alergie u dzieci
Idź do strony 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie 5 Cze 2011, 18:40    Temat postu: alergie u dzieci Odpowiedz z cytatem

możecie mi pomóc moja Patrycja ma jakąś wysypkę drapie się niemiłosiernie, byłam u dermatologa przepisał maść siarkową bo podejrzewał żę to świerzb przyniesiony ze szkoły przez moją bratanicę. Patrycia była smarowana jak przepisał lekarz ale to nie schodzi a to już ponad 3 miesiące. Dała mi fenistil w kroplach i kazała podawać , jak jej to podaje to jej przechodzi.
Chciałam iść z nią zrobić testy alergologiczne ale mi powiedziano że dopiero jak skończy 2 lata wcześniej ani róż.
Czy można je wykonać wcześniej smutny Pomóżcie
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
Sheryl
maniak
maniak


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1221

PostWysłany: Nie 5 Cze 2011, 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

........

Ostatnio zmieniony przez Sheryl dnia Pon 16 Sty 2012, 19:38, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie 5 Cze 2011, 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sheryl napisał:
Może to grzybica? Ta odmiana skórna może się bardzo długo utrzymywać, jak nie jest odpowiednio leczona niestety...


moim zdaniem to nie jest grzybica tylko jakaś alergia a lekarzniestety nie chce jej wystawić skierowania na testy i każe nam czekać a ona się męczy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie 5 Cze 2011, 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale przy alergii by się nie drapała.
Ja też bym obstawiała na grzybicę skóry.
Sluchaj, kup w aptece maść clortimazolum. Smaruj ją i zobacz czy schodzi. Nic nie stracisz a sprawdzisz czy to to...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie 5 Cze 2011, 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój M ma atopowe zapalenie skóry i wydaje mi się że Diana będzie to miała po nim, bo już teraz ma problemy skórne, zwłaszcza na głowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie 5 Cze 2011, 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

natalia_w napisał:
Mój M ma atopowe zapalenie skóry i wydaje mi się że Diana będzie to miała po nim, bo już teraz ma problemy skórne, zwłaszcza na głowie.



T ma łuszczyce i mam nadzieje że ona tego nie będzie miała aczkolwiek jest takie zagrożenie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
Sheryl
maniak
maniak


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1221

PostWysłany: Nie 5 Cze 2011, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

........

Ostatnio zmieniony przez Sheryl dnia Pon 16 Sty 2012, 19:38, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Nie 5 Cze 2011, 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja się nie zgodzę z dziewczynami. ja mam co jakiś czas alergiczne zapalenia skórne...

pisałam o tym dość często w ciążowym wątku- bo akurat od ponad miesiąca się zmagam. i swędzi smutny ja się drapie..a co dopiero dziecko. widziało mnie w sumie z 5 lekarzy...i każdy powiedział że to alergiczne. możliwość u mnie jest lekkiego atopowego zapalenia.. ale cóż..nie mam tego na piśmie.

maść o której pisze Natalia..do dzieci poniżej 6 roku zycia stosuje się bardzo ostrożnie i tylko na zmienione chorobowo miejsca..max 5-7 dni ( ostatnio kupowałam w pl u znajomej farmaceutki dla synka koleżanki..10 m-cy)

ja polecam odstawić wszelkie kosmetyki i najlepiej kupić mydełko albo emulsję oliatum.. pomaga. nie wiemjak to się ma do maleńkich dzieci .ale z e45 jest też świetny krem do smarowania właśnie jak swędzi. mi bardzo pomógł. ja jeszcze stosowałam puder w płynie.

Myszko.. spróbuj też robić małej krótsze kąpiele i w chłodniejszej ciut wodzie ( ciepła rozpala dodatkowo) i nie przegrzewac... im chłodniej tym lepiej dla takiej skóry.
a może to też reakcja na słońce??

a możecie iść do innego lekarza jeszcze?pytajnik 3majcie się. i dużo zdrówka uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon 6 Cze 2011, 6:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

, kompie ją w kali bo wydaje mi się że to od wody , od jakiegoś czasu ta woda strasznie śmierdzi. nie kompię jej długo jakieś 5 minut i wystarczy, oprócz tego używamy szarego mydła Smile

a lekarza faktycznie zmienię T leczy się u niej na łuszczycę i jedyne co dostaje to maść siarkową , albo sygnoline co i tak w sumie nie pomaga wiele
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Pon 6 Cze 2011, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maść siarkową na łuszczycę? Shocked
Jeżeli twój mąż ma łuszczycę to niestety jest duże prawdopodobieństwo, że Patrycje też może ją mieć. Moja znajoma ma łuszczycę (po rodzicach właśnie) tylko, że ona ma tylko na kolanach i łokciach i chyba to ją nie swędzi...

Jeżeli to świerzb, to wy też pewnie byście się zarazili. Objawia się on takimi małymi, czerwonymi, wypełnionymi wodą bąblami. Ale już by zeszło po 3 miesiącach smarowania maścią. Chyba, że to świństwo zostało gdzieś w pościeli i wróciło.
Ja kiedyś to złapałam w szkole i później wszystkie ręczniki, pościele i ciuchy trzeba było wygotować, a materace, dywany, fotele traktowałam gorącą parą z żelazka. Z tego co mi się wydaje to nawet pies może to "nosić" w sierści...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  Następny
Strona 1 z 21

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group