Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Co czułaś jak zobaczyłaś 2 kreseczki??
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
RudaGrazyna87
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Sie 2010
Posty: 37
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro 25 Sie 2010, 15:30    Temat postu: Co czułaś jak zobaczyłaś 2 kreseczki?? Odpowiedz z cytatem

Zawsze się zastanawiałam co będę czuła jak zobaczę dwie kreseczki.... Często w przeszłości robiłam testy ciążowe, czasem ze strachu, czasem z profilaktyki, miałam bardzo nieregularny okres...
I zawsze patrząc na jedną kreseczkę się zastanawiałam jak to będzie jak zobaczę pewnego dnia dwie... czy będę wtedy żoną? czy się ucieszę?

Tego razu robiłam test bo czułam że chyba jestem w ciąży.... I zobaczyłam II kreseczki i wiecie co??

Nie byłam jeszcze mężatką , ale poczułam największe szczęście jakie można sobie tylko wyobrazic uśmiech

A co Wy czułyście jak tego razu zobaczyłyście nie jedną I a dwie II pytajnik uśmiechuśmiech

pozdrawiam wszystkie obecne i przyszłe Mamy uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sro 25 Sie 2010, 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja podobnie jak ty miałam bardzo nieregularnie @. Test zrobiłam bo w pracy miałam mdłości , bardzo często chodziłam do toalety.
Kupiłam test i zrobiłam wyszły dwie kreseczki , nie mogłam w to uwieżyć. Następnego dnia powtóżyłam test i znowu dwie kreseczki. Trochę się zmartwiłam , ale z drugiej strony przeciaż mam męża pomyślałam że to cud.
Pojechałam do lekarza prywatnie żeby się upewnić . Lekarz mi pogratulował . wracając od lekarza poszłam kupiłam buciki niemowlęcę. Przygotowałam kolację i zapakowałam buciki i połóżyłam koło jego talerza. Troszkę był zdziwiony ale się ucieszył
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
Your_princess
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Lis 2008
Posty: 781
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 25 Sie 2010, 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nam udało się w 2 cyklu... za pierwszym razem troszkę się zmartwiłam, że nie ma tych 2 kreseczek... pomyślałam: Czy ja też mogę mieć z tym problem?
W 2 cyklu z niecierpliwością czekałam na zrobienie testu... znów się zmartwiłam, bo wyszła jedna, ale coś mnie tknęło i wrzuciłam test do szuflady biurka, przed wyjściem na uczelnię zobaczyłam na niego jeszcze raz... WTEDY ZOBACZYŁAM TĄ DRUGĄ! jaśniutka ale była!
Tak się ucieszyłam, na samą myśl że mam w brzuszku maleńkie nowe życie chciałam wszystkim wokół się chwalić! No po prostu nie do opisania... uśmiech
Najpiękniejszy cud na świecie to jest właśnie CUD NARODZIN wykrzyknik! uśmiech
_________________
Jesteśmy małżeństwem od dnia 27.06.2009r.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sro 25 Sie 2010, 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja rowniez sie cieszyłam - to nie był przypadek ze oczekiwałam tych 2 kresek, wiec moja reakcja nie mogla byc inna. Ciekawe są reakcje kobiet ktore nie staraja sie o dziecko, a jednak jest taka szansa ze zaszły w ciaze - tu bywa chyba roznie - jedne sie ciesza, mimo ze tego jeszcze/ogolnie nie planowaly, innym krzyzuje to plany i cierpia poniekad z tego powodu..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RudaGrazyna87
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Sie 2010
Posty: 37
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią 27 Sie 2010, 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm, ja powiem tak, byłam gotowa na dziecko i często też słyszałam od mojej mamy że chce wnuka więc byłam pewna że jak zajdę w ciąże to nie będzie się złościc, nawet mimo tego że nie jestem jeszcze mężatką... więc w sumie nie uważaliśmy z moim chłopakiem... co prawda nie dowierzałam jak zobaczyłam dwie kreseczki ale i tak byłam bardzo szczęsliwa bo wiedziałam że nie jestem sama uśmiechuśmiech a teraz jeszcze w tym roku zostanę mężatką i wszystko się dobrze układa uśmiechuśmiechuśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob 28 Sie 2010, 9:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za pierwszym razem, test robiłam u koleżanki w sklepie obuwniczym (oczywiście w wc). Gdy go robiłam trzęsły mi się ręce, a gdy zobaczyłam dwie kreski, to nie wiem co czułam. Głos mi ugrzązł w gardle gdy chciałam o tym powiedzieć kumpeli. Potem zadzwoniłam do M, a ten powiedział że super uśmiech

Drugim razem to była pełna euforia uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agnesi
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 259
Skąd: z daaaleka

PostWysłany: Wto 22 Lut 2011, 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

choć chciałam być w ciąży jak zobaczyłam drugą kreche to zaczełam drżec cała musiałam sobie usiąść i pomyślałam 'Boże żeby tylko udało mi sie urodzić zdrowe maleństwo' bo dwie ciąże już poroniłam. Teraz wierze że wszystko będzie dobrze i nie moge sie doczekać kiedy pójde do lekarza i zobacze na usg nasze serduszko
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
e-nina
guru
guru


Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 2492
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Czw 26 Maj 2011, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech przypuszczałam ,że mogę być w ciąży ale nie wierzyłam,pierwszy cykl po odstawieniu tabletek był niepomyślny za to w drugim sie udało i nie zapomnę tego jak na chwilę zamknęłam oczy aby po chwili popatrzeć na test i zobaczyć plusik,który mowił,że od jakiegoś czasu jest nas dwoje,ja i moje maleństwo.Pierwsza myśl,to prośba o to by dziecko było zdrowe uśmiech no i radość pomieszana z lekkim uczuciem niepewności ,które nie opuszcza mnie do dziś uśmiech a dzis zobaczę moje maleństwo po raz pierwszy ,na monitorku usg uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elizusiek
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 464
Skąd: Ząbki k/Warszawy

PostWysłany: Czw 26 Maj 2011, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ależ cudne hostorie uśmiech to musi być coś wspaniałego, niezapomnianego... ahhhh gratuluję wszystkim czekającym na Maleństwo jak i tym, co już mają swoją Pociechę uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
violinist83
guru
guru


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 3460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 6 Cze 2011, 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja zanim ujrzałam 2 kreseczki najpierw zobaczyłam małego Kropka na badaniu USG uśmiech
Jak mi gin powiedziała to z wrażenia aż zaparło mi dech wykrzyknik
Choć staraliśmy się o dzidziusia od 5 miesięcy to nie podejrzewałam w ogóle, że jestem w ciąży. Wcześniej miałam monitoring i nie było jajeczka dominującego, a endometrium bardzo cienkie. Pani doktor powiedziała, że prawdopodobnie to będzie bezowulacyjny cykl i sobie odpuściłam wszelakie mierzenia temperatury i obserwacje... a tu taka niespodzianka wykrzyknik lol
Od razu po wyjściu z gabinetu zadzwoniłam do mojego męża.
Radość była ogromna i tak jest już co dzień od tamtej chwili... Wink
_________________
Ślubowaliśmy 03.07.2010r uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group