Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak poznać ze sobą rodziców ??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 73, 74, 75  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Sro 14 Sty 2009, 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rybix Mamy ślub tego samego dnia i nie wyobrażam sobie, aby na dzien dzisiejszy nasi rodzice się nie znali. Spotykaja się, aby ustalać różne szczegóły wesela, razem w 6 (oni i my) wybieralismy salę. Pomagają w ustalaniu listy gości. Poza tym wypada chyba, aby poznac rodziców przyszłego męża czy żony własnego dziecka. Nawet jeśli reperezentują dwie zupełnie inne bajki. Nie zwlekajcie z tym do ostatniej chwili.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Czw 15 Sty 2009, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sobie nie wyobrazam tez zeby rodzice sie nie znali i poznawali tuz przed slubem.Nasi zapoznali sie zaraz po zareczynach.Teraz tez wszystko miedzy soba staraja sie ustalac,spotykaja sie od czasu do czasu.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rybix
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Gru 2008
Posty: 85

PostWysłany: Czw 15 Sty 2009, 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiem uśmiech już powinnam to dawno zoorganizować.. ale teraz z pewnych przyczyn i tak się to przesunie do maja :/ na szczęscie sami wszystko ustalamy..i sami za wszystko płacimy.. więc nie jest to jakiś wielki problem..że sie nie znaja..ale jakoś rzeczywiście dziwnie mi z tym :/
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
luciola86
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 201
Skąd: Zakliczyn

PostWysłany: Pią 16 Sty 2009, 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas tez wszystko sami placimy i ustalamy, ale mysle ze juz najwyzszy czas ich wkoncu sobie przedstawic uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Pią 16 Sty 2009, 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podziwiam osoby, które same płacą za ślub. W życiu nie byłoby nas stać, by zapłacić 30-40 tyś. No chyba, żebysmy kredyt wzięli smutny Bo z pensji nauczyciela i urzędnika to się nie da smutny Dobrze, że nasi rodzice zapłacą za większość uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pią 16 Sty 2009, 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no wiesz... mi rodzice chcą pomóc, ale wtedy muszę iść na ustępstwa, co mi się bardzo nie podoba. niekiedy po prostu nie ma wyjścia i trzeba samemu zapłacić. nie wiem czy tak naprawdę jest co podziwiać.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
luciola86
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 201
Skąd: Zakliczyn

PostWysłany: Pią 16 Sty 2009, 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my sami finansujemy, bo poprostu naszych rodzin nie bylo by stac na takie wesele jak my bysmy chcieli. Rodzice owszem jak se okazalo maja juz odlozone pieniadze, ale jak beda chcieli to nam je dadza i pozniej po weselu pojdzie to w koszty wykonczenia naszego domku uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Pią 16 Sty 2009, 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zatem zapytam wprost: skąd bierzecie pieniądze na ślub? (jeśli ktoś czuje się urażony pytaniem, to sorki....)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
luciola86
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 201
Skąd: Zakliczyn

PostWysłany: Pią 16 Sty 2009, 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas jest tak ze obydwoje jeszcze mieszkamy z rodzicami i oni jak dowiedzieli sie ze bedziemy brac slub stwierdzili zebysmy sobie odkladali pieniadze i nie dokladali im do oplat wiec w sumie wzieli nas na wychowanie spowrotem uśmiech wiec juz sporo na tym oszczedzilismy zreszta narzeczony juz mial sporo odlozone, bo w sumie na co mozna bylo wydawac jak sie nie mialo dziewczyny i pracowalo po 15 godzin dziennie uśmiech ja bylam przez pol roku w hollandi jako opiekunka, wiele tam nie zarobilam ale zawsze cos odlozylam uśmiech no i teraz zawsze cos z wyplaty nam zostaje a ze zbieramy juz od marca 2008 wiec sie tego troche uzbieralo uśmiech Ale sie rozpisalam uśmiech ale chcialam przedstawic pokrotce sytuacje uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rybix
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Gru 2008
Posty: 85

PostWysłany: Pią 16 Sty 2009, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja studiuje jeszcze więc ogólnie cięzko odkladać.. ale jakieś dorywcze prace i na konto.. no i.. moj chłopak jeździ niestety za granice.. chcielismy od poczatku sami za wszystko płacić...wiec zdecydowaliśmy sie, że bedize jeździl.. pracowalam tam gdzie on w okresie wakacji.. i też troszkę dolożyłam do inetresu uśmiech neisty ciągłe wydatki..wiadomo i 2.02 wyjeżdza znów smutny mamy nadzieję, że juz ostatni raz..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 73, 74, 75  Następny
Strona 2 z 75

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group