Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Piosenki na weselu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Yenna
maniak
maniak


Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 1339
Skąd: Gliwice/Zabrze

PostWysłany: Sro 25 Maj 2011, 6:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz, wszystko zależy od tego jaka to będzie impreza, ilu i jakich gości się zaprosi. Ja, mimo że sama lubię jazz, nie wyobrażam sobie całonocnej zabawy przy takowym. Nie sądzę tez, żeby goście super się bawili. Więc cóż z tego, że będę miała oryginalne wesele, jeśli większość gości błyskawicznie mi się wykruszy?
_________________
04.06.2011
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klasz
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Sty 2011
Posty: 39
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Sro 25 Maj 2011, 7:36    Temat postu: miejsce, a muza Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że tak tylko pytanie czy to ma być granie na weselu czy do kotleta. Jeśli na weselu to nie wytłumaczysz gościom pewnych tematów i po ok. 3h poleci muza jak z remizy. Jeśli do kotleta to oczywiście może być wszystko, np. menuet (bo to zamek) lub jazz czy jeśli kogoś stać cała orkiestra symfoniczna. Jednak wesele zawsze zostanie weselem bez względu gdzie by się ono odbyło.
_________________
muzyka umysł rozjaśnia...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Yenna
maniak
maniak


Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 1339
Skąd: Gliwice/Zabrze

PostWysłany: Sro 25 Maj 2011, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz, jeszcze zależy co rozumiemy pod pojęciem "muzyka jak z remizy". U nas przykładowo piosenek biesiadnych praktycznie w ogóle nie będzie (no, może jedna czy dwie - typu "hej sokoły" z ukłonem w stronę rodzinki) żadnego disco polo (ewentualnie jakiś secik składankowy na wesoło). Uważamy, że bez tego także można zrobić dobrą weselną imprezę uśmiech
_________________
04.06.2011
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misia1608
bywalec
bywalec


Dołączył: 24 Maj 2011
Posty: 196

PostWysłany: Sro 25 Maj 2011, 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że to zależy od ludzi. Ale chyba zdecydowana większość najlepiej bawi się właśnie w remizowych klimatach uśmiech Niby nikt nie słucha disco polo, ale każdy zna słowa piosenek lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klasz
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Sty 2011
Posty: 39
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Sro 25 Maj 2011, 17:51    Temat postu: miejsce, a muza Odpowiedz z cytatem

Ta remiza to tylko mocne uproszczenie w związku do tajemniczego miejsca - zamek i jako cytat z poprzedniego postu.
_________________
muzyka umysł rozjaśnia...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anioleczek
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lip 2011
Posty: 208
Skąd: Polska.

PostWysłany: Pią 22 Lip 2011, 0:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj ja to nie wyobrażam sobie wesela bez disco polo, co jak co, ale najlepsze tańce są właśnie przy tym rodzaju muzyki, a to chodzi by było co wspominać uśmiech [Pamiętam na studniówce mojej zespół grał praktycznie większość DP, wszyscy szaleli, a na drugi dzień masa osób na pogotowiu wylądowała jakieś zastrzyki rozkurczeniowe musieli mieć robione...;D]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Pią 22 Lip 2011, 4:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
_________________


Ostatnio zmieniony przez limone dnia Pon 19 Lis 2012, 7:59, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lenka1312
gaduła
gaduła


Dołączył: 31 Gru 2009
Posty: 278
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie 5 Lut 2012, 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wybierając zespół, od razu patrzę jaki ma repertuar, jeśli gra mi jakieś Fraby, sumptuastic, Paule, albo inne discopolo to od razu odrzucam, z pozostałymi po prostu podczas rozmowy mówię, że to wolałabym odrzucić, a czy w zamian nie zagraliby czegoś innego.... tak robiłyśmy z moją siostrą, bo wybierałyśmy we dwie na jej wesele i tak zrobię teraz...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Nie 5 Lut 2012, 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja nie wyobrażam sobie wesela bez disco-polo i biesiady.
Do czego Wy chcecie się bawićpytajnik
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Nie 5 Lut 2012, 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się umówię z zespołem na jednego seta "na obciachowo"- więc wszelkie hej sokoły i inne.,

Mi tam sokolno- oczowo-czarne klimaty nie przeszkadzają.
Najbardziej nie znoszę takiego międlenia typu "Jolka Jolka" , Miałem 10 lat....... Evil or Very Mad
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 3 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group