Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Bielizna ślubna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 68, 69, 70 ... 179, 180, 181  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
owiraptorek
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 569
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 5 Maj 2011, 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możecie podrzucić jakieś zdjęcie takich gorsetów o których piszecie? Mi się to kojarzy z czymś b niewygodnym...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agnesi
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 259
Skąd: z daaaleka

PostWysłany: Czw 5 Maj 2011, 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wpisz sobie w google bielizna ślubna albo gorsety ślubne
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iris30
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 637
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw 5 Maj 2011, 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi się podoba taki :


ale uważam że dobrym wyjściem na modelowanie sylwetki są tego typu gorsety:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaja
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 887

PostWysłany: Czw 5 Maj 2011, 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam gorset wbudowany w sukienkę (choć jest to absolutnie niewidoczne) - problem z głowy:) Zwróćcie uwagę, żeby fiszbiny kończyły się w odpowiednim miejscu - za krótkie mogą brzydko "odcinać" brzuch w połowie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mimi
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 3656
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 5 Maj 2011, 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iris30 - ten pierwszy gorset, to chyba model Hestia Masquerade. Mam biustonosz bardotkę z tego modelu. Strasznie wysoko zabudowany pod pachami.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Czw 5 Maj 2011, 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaja napisał:
A ja mam gorset wbudowany w sukienkę (choć jest to absolutnie niewidoczne) - problem z głowy:) Zwróćcie uwagę, żeby fiszbiny kończyły się w odpowiednim miejscu - za krótkie mogą brzydko "odcinać" brzuch w połowie.
a za długie mogą się "wpijać" w dół brzucha przy siadaniu- niestety miałam tak na studniówce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agnesi
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 259
Skąd: z daaaleka

PostWysłany: Czw 5 Maj 2011, 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to jednak sie zastanowie nad tym gorsetem po tym co przeczytałam
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inka83
guru
guru


Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 2075
Skąd: z piekła rodem

PostWysłany: Czw 5 Maj 2011, 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gorset najlepiej wybierać w pracowni gorseciarskiej. Doświadczona gorseciarka zna się na rzeczy i potrafi ukryć to co trzeba, a uwydatnić zalety. Ja kupiłam swój gorset właśnie w takiej pracowni, aczkolwiek nie był robiony na miarę, bo znalazłam świetny w gotowych modelach. Moja suknia jest bardzo przylegająca i sądziłam, że stanik wystarczy, ale dużo lepiej wygląda moja talia i piersi przytrzymywane gorsetem. Poza tym ważne jest zapięcie z tyłu. Moja suknia jest sznurowana i potrzebowałam gorsetu z odpowiednim zapięciem, żeby się nie odznaczał.
Jednak w sklepie bym takiego nie kupiła (chyba, że jakiś koronkowy, na noc poślubną). Zatem jeżeli chodzi o polecanie czegokolwiek, to ja polecam wyłącznie pracownie gorseciarskie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iris30
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 637
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią 6 Maj 2011, 7:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja chyba jednak poczekam na przymiarkę i wtedy zdecyduję co i jak uśmiech bo już sama się gubię. Nie wiem czy potrzebuję gorsetu, bo moja suknia ma specjalne szerokie gumy aby dobrze się trzymała sylwetki. Wolałabym aby stanik był wszyty, wtedy lepiej bym się czuła, ale nie wiem czy jest taka możliwość... pozostaje mi poczekać do pierwszych przymiarek i zobaczyć uśmiech
mimi dzięki za podpowiedź z tym gorsetem, za bardzo zabudowany pod pachami odpada smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azadi
guru
guru


Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 2992
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pią 6 Maj 2011, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie powiedziano że na przymiarkę w styczniu/lutym już muszę mieć bieliznę, żeby zobaczyć jak to wszystko wygląda. To z tym wykrojem pod pachami jest istotne, gdyby gorset wystawał to za późno na szycie nowej sukni i na kupowanie bielizny, skoro do przymiarek ma być.
W sumie i tak będę sie tam jeszcze wybierać kiedy przyjadą materiały na aplikacje, wtedy się o to spytam uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 68, 69, 70 ... 179, 180, 181  Następny
Strona 69 z 181

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group