Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sadzanie gości
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tanne
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Mar 2011
Posty: 7

PostWysłany: Pią 1 Kwi 2011, 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, pali jak lokomotywa - może toaleta będzie odpowiednia? A tak serio - chyba pytać nie będę, bo jeszcze się obrazi na nas na amen - zapraszamy przemiłą siostrę przyrodnią PM, a ona jej szczególnie nie trawi, zapraszamy rodzinę ojca PM (sami chcieli). Słowem - lista jest nieprawomyślna. Lepiej nie pokazywać? Rolling Eyes
Ogólnie to mam wyrzuty sumienia - z przyczyn oszczędnościowych (byłby to znaczny wzrost kosztów) zrezygnowaliśmy z zaproszenia na obiad rodziny mojego Taty, ale oni tak fantastycznie zareagowali na informację o ślubie, stawiają się wszyscy i ogólnie naprawdę poczułam się, że mam super rodzinę. Pewnie zrozumieją - sami mają krótko z finansami, ale mi się trochę przykro zrobiło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arwenna1
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Kwi 2011
Posty: 111
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon 11 Kwi 2011, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pinesska napisał:
Ustaw ją tak jak ty będziesz wolała, na pewno nie jest to przyjemne widzieć cały czas koło siebie jej.

Może zapytaj ją gdzie by chciała siedzieć, jak powie że koło was to powiedz wtedy że masz inne plany a nóż powie że chce w toalecie siedzieć. język


uśmiechnięty
matko...padnę ze śmiechu zaraz:) my robimy karteczki. Byliśmy ostatnio na weselu gdzie...zabrakło dla nas miejsca. Koszmar. Tzn. były dwa miejsca. Ale jedno przy jednym stole a drugie przy drugim. Dobra, siadamy. Za 15 minut okazuje się, że musimy się przesiadać, bo jednak na tych naszych już wykombinowanych miejscach jednak kuzyn Zdzisiek z żoną. Ludzie.... wyparowaliśmy z tego wesela po 3 godzinach. Daliśmy prezent i adios. Poszliśmy do kina:)
_________________
Kasiula
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Czw 14 Kwi 2011, 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My będziemy ustalać kto gdzie siedzi. Wymieszamy tych starszych ze starszymi i podobnie z młodszymi, bo inaczej wątpię, aby oni w ogóle ze sobą zaczęli gadać, a już nie raz nie dwa słyszałam, że jak jedna rodzina po jednej stronie a druga po drugiej, to żadnego zapoznawania się nie było, każdy w swoim kręgu.
Planujemy tak ich usadzić, by mieli też wokół siebie kogoś kogo znają, by było im raźniej.


Generalnie to u nas jedynie rodzice będą się wzajemnie znali...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pinesska
guru
guru


Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 2039
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 14 Kwi 2011, 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karolipio napisał:


Generalnie to u nas jedynie rodzice będą się wzajemnie znali...


Myślę że zazwyczaj tak jest. język


Dyskusję można kontynuować w wątkach:
"usadzanie gości" - http://forum.slub-wesele.pl/viewtopic.php?t=8307
"Imiona przy nakryciach TAK czy NIE ?" - http://forum.slub-wesele.pl/viewtopic.php?t=3523

~Juliette
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
Strona 14 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group