Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

NOC POŚLUBNA
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 37, 38, 39  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto 5 Kwi 2011, 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mieliśmy pokój dla siebie w hotelu przy sali uśmiech Dla nowożeńców zawsze mają w cenie uśmiech Bardzo to się sprawdziło, cieszę się, że nie musieliśmy wracać do domu, zwłaszcza, że nocowała tam część gości uśmiech A z brakiem sił po weselu.. Twisted Evil Twisted Evil
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Wto 5 Kwi 2011, 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pinesska napisał:
My mamy opcje że albo sala nam prezentuje pokoik dla nas albo szampana dal wszystkich gości, i jednak wybraliśmy szampana.

A noc poślubną spedzimy w domku, pewnie bedziemy tak wymęczeni że pójdziemy odrazu spać,a odbijemy sobie to w następną noc.


Też bym tak wybrała uśmiechuśmiech Pokoju nie musimy mieć, bo aż tak daleko nie znajduje się restauracja. A jak goście będą mieć jak wrócić (bo będzie samochód, który bedzie rozwoził gości) to i my przeciez wrócimy... A szczerze wole we własnym łóżku sie obudzić, niż w hotelu uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pinesska
guru
guru


Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 2039
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 5 Kwi 2011, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

atina dokładnie tak, a szampana tez nie kupuje się za guziki, więc przynajmniej jeden wydatek mniej.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Wto 5 Kwi 2011, 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No w sumie też racja.. A z drugiej strony wyobrażam sobie nieprzespane noce przed i chęć położenia się w łóżku po (byle jakim, byleby się spokojnie wyspać).. A tu nie wypada zawieźć siebie na początku. Jak dużo gości to może to jeszcze potrwać. Ja bym wybrała nocleg w każdym razie;p;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fantazja
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 4588
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Wto 5 Kwi 2011, 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My teoretycznie mamy pokoik gratis, ale zobaczymy jak to wyjdzie "w praniu" - bo z sali nie mamy jakoś bardzo daleko do domku.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Wto 5 Kwi 2011, 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też mamy pokój gratis, nawet nie było innej opcji w ofercie. Do Rodziców możemy pójść piechotką, ale na pewno nie zrezygnujemy z tych paru godzin w apartamencie nowożeńców... taka mała wisienka na torcie. A skoro tak czy owak przysługuje... oczko.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Wto 5 Kwi 2011, 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też mamy pokój w cenie, ale jakbym miała wybierać to 15 min jazdy do domu mnie nie zbawi hehe i wybrałabym szampan uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Wto 5 Kwi 2011, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja chyba nie, nie chodzi o te 15 minut, czy jak w naszym przypadku pięć, ale bardziej o święty spokój i odizolowanie się od tego całego galimatiasu, który na pewno by na nas czekał w domu, by spędzić kilka ostatnich godzin tej ważnej nocy w ramionach męża, bez konieczności widzenia kogokolwiek innego. Takie mam wyobrażenia, i chyba nawet wybór między szampanem a pokojem byłby dla mnie dość oczywisty uśmiech.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Wto 5 Kwi 2011, 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marga napisał:
A ja chyba nie, nie chodzi o te 15 minut, czy jak w naszym przypadku pięć, ale bardziej o święty spokój i odizolowanie się od tego całego galimatiasu, który na pewno by na nas czekał w domu, by spędzić kilka ostatnich godzin tej ważnej nocy w ramionach męża, bez konieczności widzenia kogokolwiek innego. Takie mam wyobrażenia, i chyba nawet wybór między szampanem a pokojem byłby dla mnie dość oczywisty uśmiech.


Jaki bałagan Cie czeka o 6 rano w domu, jak wszyscy domownicy są już tak samo śpiący? owszem, jeżeli robiłabym małe przyjęcie, które skończy sie max o 24 to później wspólna kąpiel, płatki róż i winko w pokoju hotelowym hmmm to jest toooo uśmiech ale tak jak my wrócimy z rana i pójdziemy od razu spać, nie wiem czy jest sens... wole dzieciaczki zmęczone wpuścić do tego pokoju, zostawić sobie rzeczy, których nie chcę trzymać na sali itp.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Wto 5 Kwi 2011, 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze, to my spaliśmy raptem 4, czy 5 godzin w sumie w tym hotelu, ale byłam zadowolona, że nie musimy jechać do domu, tylko od razu na górę do pokoju i spać. Byłam tak padnięta.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 37, 38, 39  Następny
Strona 22 z 39

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group