Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Żenujące reklamy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasia
moderator
moderator


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 35
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią 1 Kwi 2011, 10:13    Temat postu: regulamin Odpowiedz z cytatem

Co ma zmiana regulaminiu w pkt. 18 z Panem Videofilm?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pią 1 Kwi 2011, 10:21    Temat postu: Re: regulamin Odpowiedz z cytatem

kasia napisał:
Co ma zmiana regulaminiu w pkt. 18 z Panem Videofilm?


To, że w/w Pan uczepił się mnie w tamtym temacie (bo miałam inne zdanie) na tyle, że kazał mi uzupełnić profil (jeszcze, żeby powiedział mi to na forum, ale po powrocie do domu zastałam także wiadomości na poczcie, na PW, w stylu 'ostatni raz przypominam.. '). Po dłuższej dyskusji wyjaśniłam, że nie mam zamiaru, bo nie mam takiego obowiązku - chyba, że zostanie on wprowadzony do regulaminu. Dziś dostałam piękne PW, że regulamin się zmienił oczko

Aż strach dyskutować z panem WIDEOFILM;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Pią 1 Kwi 2011, 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O.. widzę, że dziewczyny założyły nowe podforum odnośnie regulaminu.
Ja Wam tylko dobrze życzę jednego: proszę o spokój na forum.
Temat jest o reklamach tych niechcianych. Ja też jestem w tej sprawie z Wami wszystkimi. Nachalne reklamy są usuwane.Także posty typu ,, miałem na weselu tą a ta firmę i ich polecam;'' itd etc.
Także kryptoreklama jest też usuwana.
Dział potrzeb odnośnie foto/wideo i drugi dział odn.obsługi muzycznej został stworzony po to, aby wszystkim ułatwić poszukiwanie usług. Wiadomo,że jak ktoś złoży potrzebę, usługodawcy odpowiadają.To jest normalna kolej rzeczy. Czy teraz skorzystacie z tej ofert czy nie, a to już druga sprawa.Nie wiem tylko, po co oferenci usług jeszcze dodatkowo wysyłają oferty poprzez pw. Jeżeli ktoś z oferentów spamuje oferty do Was bardzo proszę o informację do mnie na pw, wskazać użytkownika, a ja już tym porządek zrobię.
Dział utrwalcie te chwile jest do dyskusji ogólnej o usługach tego typu foto/wideo/.Tam też jest temat wczoraj założony odnośnie ocen filmów.
Dział utrwalcie te chwile-po drugiej styronie obiektywu jest wyłącznie dla usługodawców branży foto/wideo.Dostęp jest ograniczony.
A co reklam komercyjnych: są one umieszczane na głównym portalu oczywiście za opłatą- portal trzeba jakoś utrzymać- a to kosztuje.
W każdym razie my jako moderatorzy zadbamy o porządek na forum w tym zakresie, a osoby które wporwadzają zamieszanie i fermęt poprostu się z nimi rozstaniemy.
Pozdr Wszystkich... uśmiech
PS/ EWELINKO Dzięki Tobie został zmieniony regulamin w tym zakresie. Bardzo Ci za to dziękuję piwko
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.


Ostatnio zmieniony przez WIDEOFILM dnia Pią 1 Kwi 2011, 10:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
(=KaLinka=)
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 1719

PostWysłany: Pią 1 Kwi 2011, 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wraz nie na temat oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
panna młoda 2011
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 83
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią 1 Kwi 2011, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie chciałabym aby tak niemiły facet obsługiwał moje wesele:)uśmiech
a czy w regulaminie nie mozna jakos doczepić pkt aby osoby z branzy slubnej nie narzucały się ze zleceniami (na forum, i zakaz wysyłania na priv)uśmiechuśmiechuśmiechuśmiech i jak chcą się ogłaszac to tylko w ogłoszeniach i nigdzie indziej:)pytajnikpytajnik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pią 1 Kwi 2011, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie widzę tu nie-spokoju. Luźna rozmowa, wymiana poglądów na pewien temat.

Cytat:
Temat jest o reklamach tych niechcianych. Ja też jestem w tej sprawie z Wami wszystkimi. Nachalne reklamy są usuwane.


Zauważ, że niechciane to nie tylko te nachalne.. To również te, których nikt w danym miejscu nie oczekuje. Np. w wątkach, w których chcemy porozmawiać o wyborze, o tym na co zwrócić uwagę, o tym co jest niezbędne.. Nie są to miejsca, gdzie powinni się panoszyć pouczający wszystkich specjaliści.. Każdy jest w jakiejś kwestii bardziej obeznany. Jako osoby mające pierwszy raz z tym styczność mamy inne podejście i owszem, rady są mile widziane, ale niestety tutaj zazwyczaj kończy się to wykłócaniem między profesjonalistami.. Reklamy powinny trzymać się ram wątków stricte reklamowych, tych w których usługobiorcy wprost proszą o przedstawienie ofert, wyrażają chęć znalezienia kogoś..

Warto też wziąć sobie do serca kilka powyższych wypowiedzi.. Jak widzisz nie jestem jedyną osobą, której ton twoich wypowiedzi się nie podoba. To przypadek, że akurat Lidka opisując to zjawisko wskazała na Ciebie? Wątpię, dlatego zamiast wygrażać 'pożegnaniem się' warto wziąć sobie pewne rady do serca.. Bo negatywne postrzeganie ma wpływ nie tylko na niechęć do użytkownika na forum, ale na opinię o usługodawcy przez osoby szukające takowych.

Kalinko,
Cytat:
3. Forum służy wymianie informacji, uwag, porad i doświadczeń, związanych głównie z tematyką ślubno-weselną i inną, wynikającą z działów założonych na forum, a nie reklamie i kryptoreklamie.
Ale niestety regulamin swoje, a Pan moderator o swoje interesy musi dbać oczko


WIDEOFILM cieszę się, że przyczyniam się do wprowadzenia jasności zasad panujących na forum. W przypadku innych dylematów, problemów z budową tekstów, logicznością wypowiedzi służę swoim doświadczeniem oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Pią 1 Kwi 2011, 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

panna młoda: piszesz o tzw spamie: pkt 10 regulaminu mówi wyraźnie, także jest ta sprawa ujęta. I dotyczy wszystkich użytkowników także i firmy.Dlatego proszę o zgłaszanie takich przypadków.
Ewelinko: wezmę pod uwagę Twoje słowa.
I jeszcze jedno: proszę mnie nie posądzać o jakieś interesy z tego forum. JA NIC Z TEGO NIE MAM. Poświęcam swój czas, doświadczenie, komputer itd.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pią 1 Kwi 2011, 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic byś nie miał, gdybyś pisał pod prywatnym nickiem. Samo wypowiadanie się pod nazwą firmy jest już reklamą.. O postach nie wspomnę. Więc jednak korzyść jest - to mam na myśli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Pią 1 Kwi 2011, 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie masz racji: ja z tego forum nie mam ani jednego zlecenia. Moi klienci to z poleceń i tzw łańcuszków. Ponadto jak widzisz jestem z Lublina, większość z Was to dalekie miasta Poznań, Warszawa,Kraków itd a nawet kraj. Jaki miałbym interes jechać setki km na zlecenie? To dla obu stron nierealne i nieopłacalne.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
panna młoda 2011
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 83
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią 1 Kwi 2011, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w takim razie ja zgłaszam ale Pana przypadek. Proszę wybaczyć, ale to jest obrazą mówić że inne firmy są typu"kombajn", albo że liczy się cena, to że są tani fotografowie czy kamerzyści wcale nie znaczy że są gorsi, czasem ci drodzy są wiekszymi amatorami i nie mają serca do robienia zdjęć niż ci tani.Wysoka cena nie znaczy wcale dobra jakość. I jest również obrazą dla forumowiczów ze ludzie żałują wydać kasę na dobrego fotografa czy kamerzystę.Niech Pan weźmie do serca że to że innych kamerzystów czy fotografów nazywa Pan amatorami albo nie wiadomo jak, to nie znaczy że Pan jest 100% profesjonalistą. I jeśli w tym wątku ma Pan zamiar się z kimś kłócic to pewnie nikt sobie tego nie życzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group