Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

praca
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Pon 21 Lut 2011, 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie się wydaje,że jak takie ploty są w pracy to wynika z jednego: albo jest Was tam za dużo, albo macie za mało pracy. Jakby się każda zajęła pracą, to by tego nie było.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
panna młoda 2011
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 83
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro 23 Lut 2011, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja uważam że w biurach nie powinno być za dużo ludzi... czasem jak widzę 7 czy 10 osobowe wydziały to już przesada...
myślę że sam fakt że lidka pracuje wśród kobiet które większość kasy dają na ciuchy i patrzą na to jak ktoś wygląda mówi samo przez siebie, a dziewczyna pisała że zamiast na ciuchy woli odłożyć na wesele...
więc skoro nie nosi markowych ciuchów to już inaczej na nią patrzą
uśmiech ale skoro dziewczyna ma niedługo koniec pracy to gratulujęuśmiech jej z całego serca że stamtąd odejdzie....
czasem faktycznie zbyt wiele ludzi w jednym pomieszczeniu nie służy dobrze relacjom w pracy:) i myślę że nie chodzi tutaj o to czy koś ma dużo pracy czy nie, bo jak chce komuś za plecami obrobić dupę to i tak to zrobi...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lidka1986
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 325
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Czw 24 Lut 2011, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

panna młoda 2011 napisał:
ja uważam że w biurach nie powinno być za dużo ludzi... czasem jak widzę 7 czy 10 osobowe wydziały to już przesada...
myślę że sam fakt że lidka pracuje wśród kobiet które większość kasy dają na ciuchy i patrzą na to jak ktoś wygląda mówi samo przez siebie, a dziewczyna pisała że zamiast na ciuchy woli odłożyć na wesele...
więc skoro nie nosi markowych ciuchów to już inaczej na nią patrzą
uśmiech ale skoro dziewczyna ma niedługo koniec pracy to gratulujęuśmiech jej z całego serca że stamtąd odejdzie....
czasem faktycznie zbyt wiele ludzi w jednym pomieszczeniu nie służy dobrze relacjom w pracy:) i myślę że nie chodzi tutaj o to czy koś ma dużo pracy czy nie, bo jak chce komuś za plecami obrobić dupę to i tak to zrobi...


dziękuję za poparcie:)uśmiech widzę że mnie rozumiesz:) na szczęscie kiedy wrócę z urlopu to pozostanie mi miesiąc pracy:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
panna młoda 2011
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 83
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią 25 Mar 2011, 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja dzisiaj dostałam podwyżkęuśmiechuśmiechuśmiech hurrra... szkoda że tylko 150 zł ale zawsze cośuśmiechuśmiechw sam raz na weekend:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pią 25 Mar 2011, 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

panna młoda 2011 napisał:
a ja dzisiaj dostałam podwyżkęuśmiechuśmiechuśmiech hurrra... szkoda że tylko 150 zł ale zawsze cośuśmiechuśmiechw sam raz na weekend:)


no to gratulacje....też bym chciała Cool
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Pią 25 Mar 2011, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja dziś dostałam odmowę przyjęcia do pracy...
Ale ja jeszcze znajdę sobie prace!! Evil or Very Mad
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pią 25 Mar 2011, 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiek86 napisał:
A ja dziś dostałam odmowę przyjęcia do pracy...
Ale ja jeszcze znajdę sobie prace!! Evil or Very Mad


pewnie, że znajdziesz lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Pią 25 Mar 2011, 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiek a czego szukasz? Jakiej pracy? Uderzasz w konkretne miejsca czy po prostu gdzie kogoś potrzebują? uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Pią 25 Mar 2011, 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie u nas w Radomiu będą otwierać wielką galerię i teraz uderzam w tą stronę. W zawodzie nie mam co liczyć na pracę u nas w regionie (ehh po co ja szłam na taki kierunek)...
Zdaję sobię sprawę, że odpadam ze względu na brak doświadczenia, ale gdzie mam to doświadczenie złapać? Mam 25 lat i doświadczenie takie na jakie pozwalała mi nauka na studiach dziennych, czyli marne, ale coś tam jest....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
_cZaRnA_
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Wrz 2010
Posty: 660

PostWysłany: Pią 25 Mar 2011, 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co ja to wiem, że w szkołach dzieci wyśmiewają sie z innych kiedy te nie mają markowych ciuchów, lub mega najnowszego telefonu, bo rodziców po prostu nie stać lub też mają jakiś zupełnie inny powód - chociaż też nie powinno być takich głupich uwag w szkołach, rodzice i nauczyciele powinnji dużo z dziecmi rozmawiać. Ale, że w miejscu pracy dochodzi do takich uwag, to faktycznie jest przykre i szokuje. Czasem Ci dorośli są gorsi od tych dzieci i czego tu chcieć od młodzieży. Skąd młodzi mają brać przykład. Prawdziwe ale jakże przykre.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 4 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group