Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

BUTY
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maciejka
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 14

PostWysłany: Sro 17 Gru 2008, 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój M. wymyślił sobie że garnitur to z miesiąc przed ślubem jego słowa "mała ale juz wszystko załatwione a na reszte mamy jeszcze czas ." a nie mamy:
*sukni
*kwiatów
*obrączek
*garnituru
*zaproszeń
*butów
*bielizny na ten dzień
*czegoś na poprawiny

jest sala, kościół, kamera, zdjecia studio, zdjecia plener, dekoratorka, auto i On uważa ze najważniejsze jest wiec mamy ok 5 m-cy luzu

Jak przekonać faceta zeby brał udział w całej tej "szopce" ja wiem ze my możemy gadac na ten temat na okrągło i na temat każdego szczegółu prowadzimy debaty jak na wojnie ale tak juz jest od małego bajki o ksiezniczkach kopciuszkach calineczkach i chyba gdzies w nas to siedzi ze ten dzien ma byc jak bajka disneya.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Be@tka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 892

PostWysłany: Czw 18 Gru 2008, 8:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ich się chyba nie da przekonać żeby brali w tym wszystkim udział. To na naszej głowie zwykle jest dopracowywanie szczegółów. Czasem mnie wkurza jak coś pokazuje mojemu Narzeczonemu a on zawsze mówi, że fajne, że jak mi się podoba to może być itp. Ale z drugiej strony jakby zawsze mówił że mu się nie podoba i wolałby inne to bym się wściekła.

Maciejka ale rzeczywiście trochę zostało wam do załatwienia. Szczególnie za suknią i bielizną warto się rozejrzeć wcześniej... No i oczywiście zaproszenia. Bo tak na ostatnią chwilę to sobie nie wyobrażam...
_________________

www.beatailukasz.pobieramysie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Czw 18 Gru 2008, 9:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy dokładnie to samo pozałatwiane. A i jeszcze cista i wódkę. A ja zabieram się za robienie zaproszeń. I próbujemy cały czas uczyć się tańczyć... uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agbar
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 743

PostWysłany: Czw 18 Gru 2008, 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety talentów plastycznych nie powiadam, więc zostaje mi tylko kupno zaproszeń. Planuję zasiąść do komputera w ich poszukiwaniu dopiero na początku lutego. Będę miała mnóstwo czasu na siedzenie przed ekranem i mam nadzieję, że sprawnie to pójdzie. Zaproszenia i tak rozwozić będziemy dopiero w wakacje.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Czw 18 Gru 2008, 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam nadzieję, że na wiosnę znajdę jakieś zajęcie/pracę, więc wolę zaproszeniami zająć się już teraz. Ale nie mam ochoty też robić nie wiem jak ozdobnych tych zaproszeń. W końcu to tylko kawałek papieru, który i tak pójdzie w śmieci... A ma tylko informować o dniu i godzinie. Przynajmniej takie jest moje odczucie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dziubek
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 300
Skąd: ok. Kielc

PostWysłany: Czw 18 Gru 2008, 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz rację laysunshine ja też mam takie odczucie lol chcę ładnie zrobić ale jakoś się bardzo nie przejmuję zaproszeniami uśmiech
_________________


http://www.komtechnik.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Czw 18 Gru 2008, 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zaproszenia zamawiam w marcu za śmieszne pieniądze, zwyczajne, ale wg mnie ładne i niczego im nie brakuje. Po prostu dla mnie wydanie kupy szmalu na zaproszenia jest bez sensu ;p
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Pią 19 Gru 2008, 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie wydanie kupy kasy na zaproszenia, to nieporozumienie. To jest po prostu informacja dla gości, a nie coś, co ma w jakikolwiek sposób wpłynąć na jakość wesela, czy ślubu.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marttoom
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Sie 2008
Posty: 79
Skąd: z domku:)

PostWysłany: Pią 19 Gru 2008, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zaproszenia są dla mnie dość ważne, ale ja też uważam, że wydanie kupy kasy na zaproszenia to srtata kasy, jednak chciałabym, żeby były ładne i takie, który mi się baaaaaardzo podobały były już za 1 zł z groszami,
widziałam na allegro z personalizacją, co jest dla mnie bardzo ważne, bo nie lubię takich zwykłych białych do wypisywania, no na punkcie takich to uczulona jestem Very Happy

można kupić bardzo ładne za niewielką cenę, bo nie wyobrażam sobie, żeby za jedno zaproszenie dać kilka złotych, to jest przeginka Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Pią 30 Sty 2009, 1:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to ja wam zazdroszczę bo mój zupełnie odwrotnie. Bardziej się przejmuje planowaniem ślubu niż ja. Cały czas coś wymyśla, a to świeczki, a to płatki, druhny i drużbowie. Dobrali się z nasza koordynatorka jak w korcu maku. Ponieważ zaproszenia robimy sami, żeby było osobiście(nie mój pomysł oczywiście) bez przerwy mnie zamęcza pomysłami.
Teraz wyjechała na tydzień za granicę w interesach i już nakupował podobno zaproszeń żebym mogła zobaczyć czy któryś wzór mi się podoba.
mnie w sumie jest wszystko jedno bo i tak większość przeczyta, zakoduje gdzie i kiedy i do kosza ( może nieładnie ale ja tak właśnie robię)
Czasami nie wiadomo co lepsze. Najlepszy chyba złoty środek, tylko czasami ciężko znaleźćsmutny
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 3 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group