Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Podziekowania dla gosci
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podziękowania dla Rodziców
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Sro 24 Lis 2010, 9:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to wtedy można podziękowania w formi prezencików. U mnie niestety nie obeszło by sie bez ciasta i wódki....bo byśmy (nie tylko ja ale i rodzice) na językach ludzi jakie to z nas sknery Smile
a że wieś i wszyscy się znają więc nie bardzo wybór był Twisted Evil
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AniaKicia87
guru
guru


Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3846
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sro 24 Lis 2010, 9:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może i masz rację nimfo na wsi jednak inaczej na to patrzą. U nas w mieście chyba nie jest to takie popularne? może się mylępytajnik
Byłam na weselach swoich kuzynów i fakt, dawali wódeczkę na odchodne i ciasto jeśli w domu były małe dzieciaczki, które nie zostały zaproszone na weselicho...
Ale jak im rodzice finansowali wszystko to ich to ni zbiębiło ni grzało, bo nie za ich... a jak samemu trzeba na to wszystko uzbierać to inaczej się na to patrzy Rolling Eyes
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Sro 24 Lis 2010, 9:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nimfa napisał:
dobra...teraz będzie szok....uważam, że te podziękowania dla gości to zbędny wydatek!wykrzyknikwykrzyknik Wystarczy im chyba ciasto i wódka jako podziękowanie Smile
wiem....sknera jestem język

Zgadzam się z Tobą Nimfa my nawet wódki nie będziemy dawać, tylko pudełka z ciastkami. Może może, jak będziemy mieć czas to będzie jakaś mała słodkość czekająca przy winietce, ale też niekoniecznie.
Uważam, że wydajemy kasę na wesele, goście w swojej możliwości dają nam jakieś pieniążki na nową drogę życia i to wystarczy. Jakieś prezenty, to już zbyt dużo "wymieniania" się grzecznościami.
(nie chcę, żeby to zabrzmiało jakośwyrachowanie, bo nie o to chodzi, tylko jakoś tak widzę, że nie ma co przesadzać).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czkawka
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 21
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pią 4 Mar 2011, 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macie racje z tymi małymi kwotami tam 200 tu 300i znowu sie robi następny tysiąć.
Faktem jest tez ze jak lezy cos na talerzyku migdały, nawet cukierek, (co ostatnio propaguje) w jakims ładnym papierku , kg wychodzi za 25zł to mozna sie pokusic o mały poczestunek oczko Modne teraz są też takie malutkie aniołki zapakowane w celofan tez fajna sprawa tym bardziej ze bedzie pamiątka Waszego dnia uśmiech
_________________
www.slub-organizacja.com.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Azadi
guru
guru


Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 2992
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sob 5 Mar 2011, 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ile jest migdałów w takim woreczku? Tak chyba 4-5? W koncu to tylko symboliczne.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gwiazdka
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Mar 2011
Posty: 7
Skąd: Lublin/Warszawa

PostWysłany: Pią 18 Mar 2011, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strasznie podoba mi się forma podziękowań dla gości w formie - małego pudełeczka z czekoladką, jednak macie racje to dodatkowy koszt...jedno takie pudełeczko to koszt ok. 1,5 + czekoladka..Przy moich 170 gościach to masakra lol macie jakiś inny tańszy pomysł?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pią 18 Mar 2011, 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gwiazdka napisał:
Strasznie podoba mi się forma podziękowań dla gości w formie - małego pudełeczka z czekoladką, jednak macie racje to dodatkowy koszt...jedno takie pudełeczko to koszt ok. 1,5 + czekoladka..Przy moich 170 gościach to masakra lol macie jakiś inny tańszy pomysł?



A nie wystarczy po prostu ozdobne pudełko z ciastem? My chyba tylko na to się zdecydujemy.. oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Helena Trojanska
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Maj 2011
Posty: 82
Skąd: S!

PostWysłany: Pon 2 Maj 2011, 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w moim regionie jest tak, że na talerzykach leżą cukierki, zamiast oryginalnego opakowania jest np zdjęcie pary młodej..
sama chce takie zrobic..mam już pomysł wesoły tylko jeszcze nie wiem czy to będą cukierki czy coś innego słodkiego zrobionego przeze mnie wesoły
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mimi
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 3656
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 2 Maj 2011, 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Helenko to mamy podobne plany. Ja chcę pudełeczka wypełnić własnymi ciasteczkami uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Helena Trojanska
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Maj 2011
Posty: 82
Skąd: S!

PostWysłany: Wto 3 Maj 2011, 5:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A pudełeczka będziesz mimi kupować?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podziękowania dla Rodziców Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 3 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group