Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Obrączki dobrej jakości
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mloda_2011
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 43

PostWysłany: Pon 14 Mar 2011, 16:02    Temat postu: Obrączki dobrej jakości Odpowiedz z cytatem

W jakiej cenie kupić obrączki, żeby były ładne i dobrej jakości? Nie piszcie tylko, że zależy to od marki itp., bo każda z nas mieszka gdzie indziej i nie ma zawsze dostępu do jakiejś tam marki X oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
angel
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 28
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto 15 Mar 2011, 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

złoto to złoto trzeba wybierać dobrą próbę, a prawda jest taka, że po kilku miesiącach się zarysuje i tak, chyba, że oboje będziecie trzymać je w pudełku a zakładać od święta, dlatego my zdecydowaliśmy się na proste obrączki (w kobiecej będą tylko brylanciki, żeby było kobieco).
Po jakimś czasie można dać obrączki do jubilera do odnowy i znów będą śliczne uśmiech
polecam firmę Łyko
_________________
Angel
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nela
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Mar 2011
Posty: 2

PostWysłany: Czw 24 Mar 2011, 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno białe złoto jest bardzo wytrzymałe... choć jak jest naprawdę to do końca nie wiem oczko
polecam Kruka uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monik@
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Lis 2009
Posty: 159
Skąd: Lublin

PostWysłany: Czw 24 Mar 2011, 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobra jakość to chyba zależy od próby złota. Nasze będą wykonane ze zlota próby 585- to chyba najbardziej popularna próba. W typowych sieciówkach mają wyzsze ceny niz u kogoś mniej znanego. Ja pytałam o ceny wykonania obrączek z własnego złota i te są bardzo różne ok. 400-750zł, a przez przypadek znalazłam firmę gdzie wykonanie będzie nas kosztowało 300zł
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lidka1986
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 325
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Czw 31 Mar 2011, 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najbardziej popularna próbą i najczęściej stosowaną jest próba 585:)uśmiech złoto tej próby jest podobno odpowiednie do obrączek, i ponoc nie warto brać złota niższej próby ponieważ jest bardziej podatne na zniszczenia jak np. zarysanie
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ART. DECO JUBILER
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 352

PostWysłany: Nie 24 Kwi 2011, 9:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Białe złoto jest bardzo wytrzymałe,to prawda. Ale szczerze mówiąc to nie wiem czy cena jest jedynym kryterium jakim należy kierować się podczas zakupu obrączek. Jak dobrze wiemy,również inne czynniki mają na to wpływ,min dobór próby o której mowa powyżej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda80
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 249

PostWysłany: Nie 24 Kwi 2011, 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z własnego doświadczenia a dokładnie użytkowania uśmiech mogę polecić Ci obrączki Apartu, moje sprawują się świetnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sheryl
maniak
maniak


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1221

PostWysłany: Nie 24 Kwi 2011, 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

........

Ostatnio zmieniony przez Sheryl dnia Pon 16 Sty 2012, 18:53, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sklep-Jubilerski
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 155

PostWysłany: Pon 25 Kwi 2011, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli można powiedzieć,że w tym przypadku jakość wykonania była naprawdę marna,skoro po jakimś czasie obrączka straciła swój kolor. Zwracajmy również uwagę właśnie na to,warto o tym pamiętać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karo
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Paź 2010
Posty: 44

PostWysłany: Sob 4 Cze 2011, 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może to kwestia użytkowania, że tak się stało ? Ja mam też biżuterię z białego złota ( w tym z Apartu ) i nic się z nią nie dzieje. Od jakiegoś czasu używam też środków do czyszczenia biżuterii - kupuje właśnie w Aparcie , to pewnie ma wpływ na jej wygląd .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 1 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group