Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sukienka slubna - czy ktos kupil wczesniej przez internet?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Natka86
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 280
Skąd: śląsk

PostWysłany: Czw 10 Lut 2011, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Helgha napisał:
łacznie z odległością pomiędzi sutkami Shocked Rolling Eyes


Więc właśnie.. Shocked ja byłam dziś w salonie pooglądać suknie i Pani mi powiedziała że jak będe mi robić miare to właśnie "tam" mnie będzie mierzyć Rolling Eyes ja chyba zrobiłam głupią mine bo ona się tylko uśmiechneła Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Pią 11 Lut 2011, 2:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natka86 napisał:
Helgha napisał:
łacznie z odległością pomiędzi sutkami Shocked Rolling Eyes


Więc właśnie.. Shocked ja byłam dziś w salonie pooglądać suknie i Pani mi powiedziała że jak będe mi robić miare to właśnie "tam" mnie będzie mierzyć Rolling Eyes ja chyba zrobiłam głupią mine bo ona się tylko uśmiechneła Very Happy

dziewczyny was w tym miejscu też mierzono? bo ja pierwszy raz o takim czymś słyszę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia456
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 2

PostWysłany: Pią 11 Lut 2011, 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witaj! napisz mi swego meila to wysle ci na poczte kilka fotek-pozdrawiam;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lampone
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Lut 2011
Posty: 1

PostWysłany: Pią 11 Lut 2011, 21:37    Temat postu: Unikalne suknie Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, jeśli chcecie poczuć się wyjątkowo i mieć na sobie niespotykaną suknię a zarazem krój zgodny z najnowszymi trendami wyznaczanymi przez takich projektantów jak Vera Wang - zapraszam do mnie:)
Mam do zaproponowania suknie, w różnych krojach, odcieniach bieli i ecru, szyte na indywidualne zamówienie, a także z najlepszych tkanin jak atłas, jedwab, muslin. To wszystko za przystępną cenę. Czas oczekiwania ok. miesiąc. Chętne zapraszam na maila: llampone@gmail.com

pozdr

Lampone
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Pią 11 Lut 2011, 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sandra88 napisał:
Natka86 napisał:
Helgha napisał:
łacznie z odległością pomiędzi sutkami Shocked Rolling Eyes


Więc właśnie.. Shocked ja byłam dziś w salonie pooglądać suknie i Pani mi powiedziała że jak będe mi robić miare to właśnie "tam" mnie będzie mierzyć Rolling Eyes ja chyba zrobiłam głupią mine bo ona się tylko uśmiechneła Very Happy

dziewczyny was w tym miejscu też mierzono? bo ja pierwszy raz o takim czymś słyszę


Na tym właśnie polega profesjonalizm oczko Odstęp między piersiami jest potrzebny między innymi do odpowiednio wykrojonego dekoltu czy gorsetu, żeby się zbyt nie marszczyło, albo nie było za luźne.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
żaba
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 629
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sob 12 Lut 2011, 0:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym się trochę bała kupić przez neta bo te sukienki co mi się podobały na zdjęciach tak dobrze na mnie nie wyglądały, a wybrałam sukienkę, którą przymierzyłam tak tylko żeby przymierzyć z głupa. Nie spodziewałam się tego, że ta suknia tak mnie owali na kolanach. Natomiast jak na nią patrzę na zdjęcie albo na youtube to nigdy bym jej nie wybrała do przymiarki.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
owiraptorek
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 569
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 5 Mar 2011, 5:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiedziałam, w którym temacie to napisać, więc piszę tu bo to o sukni i o internecie oczko
Na grouponie pojawiła się dziś oferta - bon o wartości 1700zł w cenie 149zł do wykorzystania na na zakup sukni w Wedding Room na Jana Pawła w Wawie.
Nie byłam w tym salonie, więc nie wiem czy warto cz nie, ale może komuś ta informacja się przyda uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czarna-dama02
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 1

PostWysłany: Sro 9 Mar 2011, 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja szyję swoją suknię w salonie który mi poleciła koleżanka, a ona z kolei trafiła tam bo jej siostra też tam szyła swoją suknię. Nie miałam kompletnie czasu na chodzenie po salonach i wybrałam polecone miejsce. Już na pierwszym spotkaniu zamówiłam swoją suknię. Bardzo miłe Panie wybrały odpowiednią suknię do mojej figury, ja naniosłam tylko pewne modyfikacje do fasonu gdyż noszę rozmiar 44 i dla mnie najważniejsze jest to żebym, się czuła komfortowo. Suknia jest szyta na miarę. Mają tam też wiele innych pięknych sukien kilku marek, ale akurat ja zdecydowałam się na szycie indywidualne a to właśnie z uwagi na to że zależało mi na kilku elementach w sukni których żadna inna nie miała naraz.
Dlatego też, z uwagi na pozytywne opinie o tym salonie, bardzo miłą i fachową obsługę jak również dużo komfortu przy przymierzaniu sukien oraz spotkaniach z krawcową bardzo polecam – atelier Juliette, ul. Mokotowska 7.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sro 9 Mar 2011, 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może jak ktoś ma 'typową' figurę to może ryzykować - choć nigdy nie wiadomo na kogo była szyta suknia. Mierzyłam sporo, bo właśnie wybieram i powiem, że widzę ogromną różnicę w wykonaniu sukni (a mowa oczywiście o salonach), niektóre od razy zdyskwalifikowałam za krój/wykonanie, który w ogóle nie pasuje do figury. A co dopiero kupując w ciemno, do tego suknię szytą na kogoś, kto może mieć przecież duży/mały biust, inne wcięcie w talii, czy też inną szerokość bioder.. Wiadomo, że wszystko dopasują, ale idealnego efektu już nie będzie. Dlatego stwierdziłam, że jedynym słusznym wyborem dla mnie będzie wybór sukni w salonie, gdzie szyją na miarę..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group