Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

PIWO W PUSZCZE
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
..::Nati::..
maniak
maniak


Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 1030

PostWysłany: Pon 22 Mar 2010, 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziii napisał:

Ale ludzie od tego mają głowy by nimi myslec.

No własnie to samo miałam na myśli....bo chciałabym żeby były u mnie różne alkohole wkońcu nie każdy lubi wódke,ale z drugiej strony dziewczyny zwracały uwage na to,że niektórzy mogą się spić Confused
Jednak myśle,ze wszystko jest dla ludzi,ale z umiarem Wink Przecież każdy ma swój rozum niech myśli i dba za siebie,jakbym miała się bać,że narobią wiochy po pijaku to najlepiej powinnam zrobić wesele bezalkoholowe.W sumie jak ktoś przesadzi z alkoholem to jego wstyd,jego sprawa.
Najważniejsze,żeby Para Młoda się trzymała dobrze na nogach uśmiech bo to byłby największy obciach jak pisała Lizii,chociaż ja nie byłam jeszcze na takim weselu ,żeby PM była pijana,zawsze trzymali fason.

Dziewczyny a wy macie zamiar pic alko na swoim weselu?macie ustaloną jakąś konkretną granice czy w ogole nie zamierzacie pić?A wasi mężowie?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Pon 22 Mar 2010, 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że zrobię sobie 1-2 drinki i będę sączyła całą noc. Ale ja ogólnie nie przepadam za mocnym alkoholem. Mój K. twierdzi, że nie będzie pił może poza 2-3 toastami, albo również będzie wyłącznie pił słabe drinki. Ja ogólnie uważam, że nie wypada się upijać, nigdy i nigdzie. A trzymanie fasonu powinno być zasadą wszystkich ludzi, a nie tylko PM.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pon 22 Mar 2010, 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My albo bedziemy sączyc winko albo kilka drinkow. Chociaz przy weselnym jedzeniu, a raczej moim planem unikania go (bo mi wywali brzuszek bardzo) to nie wiem czy jest sens łączyc kolrowe słodkie drini z np strogonoffem albo w druga strone - na niemal pusty zoładek.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eraissa
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 71
Skąd: Wch

PostWysłany: Pon 21 Lut 2011, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie na weselu będzie przede wszystkim wodka, a przy barze bedziemy mieli zrobione 2 stoly, jeden z ciastami, kawa i herbata i na tym stole beda wina i poncz, a przy stole wiejskim, z wedlinami , samalcem itd bedziemy mieli mala beczolke bimbru dla tych z mocniejsza glowa Wink

piwko rowniez sie pojawi ale dopiero na poprawinach, na leczenie kacyka język i bedzie w butelkach, lub dla chetnych przelewane do pokali
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pią 23 Sie 2013, 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas bedzie wodka, kilka rodzajow domowych nalewek, piwo czerpane, wino.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
viendra
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Gru 2013
Posty: 5

PostWysłany: Sob 7 Gru 2013, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie jestem na etapie poszukiwania beczki i nalewaka:) Jak narazie nic nie znalazłam, ale mam nadzieję, że mi się uda
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Staviori_pl
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Lut 2014
Posty: 46

PostWysłany: Pią 7 Mar 2014, 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka beczka to zdecydowanie lepsza opcja niż piwo w puszce,jakoś nie bardzo mi to pasuje i wydaje się zbyt pospolite. Do tej pory na weselach na których byłam przy stoliku "alkoholowym" z winem i piwem było piwo w butelkach.
_________________
www.staviori.pl - biżuteria ekskluzywna, diamenty, pierścionki zaręczynowe, obrączki, złoto, srebro, perły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amelkaa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 837
Skąd: polska

PostWysłany: Pon 14 Kwi 2014, 9:24    Temat postu: piwo w puszczce Odpowiedz z cytatem

no ja niestety nie spotakałam się z niczym takim na weselach:)lepiej odwiedz ich od tego pomysłuuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Justyna z Olemole
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Lut 2014
Posty: 44
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 14 Kwi 2014, 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie było piwo, ale w małych ilościach. Niektórzy odradzali, bo mieszanie alkoholi, szczególnie z piwem nie wychodzi na dobre. No ale niektórzy wolą piwo od wódki. Więcej piwa poszło zdecydowanie na poprawinach.
_________________
Inspiracje ślubne na moim blogu - kliknij i zobacz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
amelkaa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 837
Skąd: polska

PostWysłany: Czw 16 Kwi 2015, 7:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moze lepiej w czyms takim w takiuej beczce http://www.bdsklep.pl/heineken-5l-piwo,id-42059 bo w puszcze to nei eelegancko
_________________
"never give up"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 6 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group