Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

praca
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto 1 Lut 2011, 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda smutny Może międzyczasie znajdziesz coś lepszego.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto 1 Lut 2011, 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam taką nadzieję bo się nerwowo wykończe
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
Joanka P.
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 31
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro 2 Lut 2011, 0:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myszko, przykra sprawa z taką pracą, współczuję. Dobra atmosfera jest ważna kurcze no.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lidka1986
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 325
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Sro 9 Lut 2011, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witajcie.. moja umowa o pracę kończy się 15 kwietnia i ogromnie się cieszę że już niedługo odchodzę z tego miejsca... mam jeszcze 11 dni urlopu więc od 21 lutego wezmę 8 lub 9 dni a 2 dni zostawię sobie na wszelki wypadek...uśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiech
praca z tymi ludzmi nie należy do najprzyjemniejszych i strasznie żałuję że tutaj trafiłam....dają do zrozumienia że nie jest się w pełni akceptowanym w ich środowisku.. na szczęscie przychodzę do pracy, robię swoje, i po 8 godzinach uciekam do domu i odliczam dni kiedy powiem dowidzenia. byłam na rozmowie na początku lutego i prawdopodobnie od maja uda się dostać umowę na rok w innym miejscu:) i praca podobno z 4 facetami co mnie cieszy onieważ faceci nie obgadują tak za plecami jak potrafią to zrobic kobiety...uśmiechuśmiech życzę wszystkim aby dostali swoje wymarzone prace i przedewszystkim aby trafili wśród fajnych ludzi:) którzy nie będą uprzykrzać życia:)

myszka - widzę że masz podobny problem jak ja , że w pracy nie mozna wytrzymać przez ludzi którzy źle traktują pracownika:)uśmiech tobie również życzę abyś kiedyś a w sumie w najbliższym czasie znalazła fajną pracę, i w tej pracy którą teraz wykonujesz zamknęła za sobą drzwi i z uśmiechem wyszła z budynku wiedząc że już nie wrócisz , nie oglądając się za siebie:)uśmiech

odliczam dni do końca pracy- a w barku narzeczonego czeka obiecany mi szampan:)uśmiechuśmiechże wytrzymałam ze łzami w oczach z tymi wrednymi babskami:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sro 9 Lut 2011, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lidka w moim wieku nie jest łatwo o pracę , a już napewno nie mogę sobie pozwolić na to żeby siedzieć w domu.
Młodszym jest łatwiej , a ja mam 36 lat więc sama widzisz smutny .
A co to za firma która tak źle traktuje pracowników
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
lidka1986
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 325
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Czw 10 Lut 2011, 9:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urząduśmiechuśmiech

zależy jacy ludzie są na wydziale, jedni trafią na fajnych ludzi że aż miło pracować a inni trochę gorzej że aż się odechciewa pracować... a są u nas wydziały gdzie jest naprawde fajna atmosfera a są też wydziały jak mój gdzie ech gdzie patrzą na ciebie złym wzrokiem bo nie ubierasz się w najmodniejszych sklepach o czym one gadają przez pół dnia:(
i potrafią przy mnie powiedzieć coś złego o osobie mieszkającej na wsi choć wiedzą że ja też z miasta nie pochodzęsmutny
dlatego wiedząc że źle się czuje w tym urzędzie , nie chce tutaj długo zagrzać miejsca:0 nie jestem osobą która kurczowo trzyma się nawet najgorszego stanowiska:0 byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i jak będzie dobrze to od maja zaczynam nowy rozdział mojego zawodowego doświadczenia:)uśmiech

masz rację że w pewnym wieku jest już cieżko ze znalezieniem pracy, choć oczywiście nie chciałabym abyś mnie źle odebrała ponieważ nie twierdze ze jesteś "babcinką":0 tylko młodą kobietą ale z większym, bogatszym doświadczeniem życiowym niż wtedy kiedy miałaś 20 lat:)uśmiech

ale myszko w życiu trzeba próbowaćuśmiechuśmiech sekretarz naszego urzedu odszedł do innej pracy mając 47 lat:)- nie ma rzeczy niemożliwych:)uśmiech więc jeśli naprawdę ta praca tobie nie odpowiada to chociaż spróbuj poszukać czegoś nowego i poskładaj pare CV- moim zdaniem w tej pracy w której jesteś tylko niszczysz się psychicznie z tego co pisałaś a zdrowie jest najważniejsze. Niestety wśród ludzi jest tak że gonią za pieniędzmi tracąc zdrowie a potem tracą pieniądze aby zdrowie odzyskaćuśmiech- nie pozwól aby ta praca zniszczyła ciebie psychicznie i fizycznie:)- jeśli zostaniesz w tej pracy to nie daj się i pokaż swoją pewność siebie:)ja już tylko czekam na koniec umowy:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
justynam198
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Lis 2010
Posty: 125

PostWysłany: Czw 10 Lut 2011, 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lidka skąd ja to znam... moja pierwsza praca właśnie tak wyglądała, niby panie w biurze handlu zagranicznego a normalnie przez 8 godzin dziennie potrafiły obgadać cały zakład (ok 400osób) i tak codziennie, oczywiście jak się ktoś do nich nie "wbił" to wylatywał. Posiedziałam tam na stażu i stwierdziłam że nie chce wyrosnąć na taką samolubną osobę, poprostu szok co się tam działo. Tak sobie gadały przez cały dzień a później trzeba było zostawać po godzinach bo się nie wyrobiły
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lidka1986
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 325
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Pią 11 Lut 2011, 8:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie też wszystkich obgadują, ale w większości patrzą na ciuchy....że ktoś tam miał ładna bluzkę ale np buty nie pasowały lub coś w stylu "kompletne bezguście'wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik ale nie każdego stac na drogie ciuchy.. ja staram się większość odkładać na wesele z wypłaty i nie mogę sobie pozwolic na ciągłe kupowanie ciuchów.......albo oglądają internet i komentują styl jakiś tam sławnych gwiazd......
a robota lezy i sie nie zawsze wyrabiają, najfajniej jest kiedy nie ma kierownika - wtedy to juz nic nie robią przez całe 8 godzin.....

nie podoba się mi takie zachowanie, myślą że są najfajniejsze i najlepsze- a ludzi oceniają w kategorii wyglądu. Jedna z tych dziewczyn opowiadała że kupowała swojemu facetowi (z którym już zresztą nie jest) markowe rzeczy aby cytuję "JAKOŚ PRZY NIEJ WYGLĄDAŁ".....

uwierzcie mi - robota którą wykonuję nie jest zła ale nie umiem wytrzymać na tym wydziale przez tych ludzi, staram sie robić swoje i po 8 godzinach iść do domu a w trakcie pracy starać sie nie zwracać uwagi na to co mówią i robią ale czasem się nie da......
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Pią 18 Lut 2011, 6:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

He, he, śmieszą mnie takie damulki o których piszesz Lidko. Nigdy nic pewnie nie miały, a jak trochę zapachnialo groszem i lepszym życiem to już zapomnialy o swoim korytku. Nie przejmuj sie, ludzie gadają bo zazdroszczą (Tobie moze akurat szczęśliwego małżeństwa). Ja to bym chętnie popracowala w takim urzędzie, zaraz by sie paniom przypomniało gdzie jest ich miejsce Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
panna młoda 2011
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 83
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią 18 Lut 2011, 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

muszę przyznać damie rację- takie panienki są najgorsze:(same pewnie wyglądają byle jak a komentuja innych:) ja na szczęscie pracuje na biurze z samymi facetami i lidka jak masz szansę pracowac z mężczyznami to nie wachaj się:0 mi jest bardzo dobrze:0 nie patrzą na mój wygląd , makijażuśmiechi robimy swoje, jest wesołouśmiech
wśród takich kobiet sama nie potrafiłabym wytrzymać do końca pracy:)

życze wytrwałości:)

takie baby potrafią niszczyć psychikę- jak byłam na staży w starostwie to dręczyly jedną dziewczynę i nie było tygodnia że wracała z pracy do domu z płaczem:(
taki mobbing i wyróżnianie kogos nie jest dobre i nigdy nie będzie:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 3 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group