Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

szukam zwiewnej/greckiej sukni ślubnej..

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
matrioszka
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Lut 2011
Posty: 10

PostWysłany: Wto 8 Lut 2011, 19:53    Temat postu: szukam zwiewnej/greckiej sukni ślubnej.. Odpowiedz z cytatem

witam:)

co prawda, ślub jest narazie w fazie wstępnych planów, i czasu też mam sporo, bo dopiero we wrześniu 2012 mamy zamiar się hajtnąć, ale powoli zaczynam się wdrażać w temat.. chociażby ze względu na możliwość stopniowego wydawania kasy, której nie mamy za dużo..;/

dlatego też chcę powoli już myśleć o kiecce. ślub będziemy mieli w miejscowości nadmorskiej, stąd zdjęcia plenerowe będą na plaży itp. myślałam o zwiewnej, skromnej sukni.. podcinanej pod biustem..
upatrzyłam sobie kilka kiecek, ale w salonach pewnie nie dość, że ciężko by było takie dostać, to będą mnie kosztowały krocie..a ja nie chciałabym wydać na suknię więcej niż 2000..

może któraś z Was ma podobną na zbyciu, lub zna kogoś, kto mógłby mi sprzedać.. pliiis:)

lokalizacja:okolice szczecina
rozmiar noszę 36, ale słyszałam, że suknie przeważnie są zaniżane.

a oto kilka fotek, żeby określić o jakie chodzi:
1


2


3


4


5


6


7


8


9


10


11


12


13


14


15


16


17


18


19


20




będę wdzięczna na jakiekolwiek namiary..
może znacie fajne komisy gdzieś w moim rejonie..
a może orientujecie się, czy uszycie czegoś takiego wyszło by drogo?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yenna
maniak
maniak


Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 1339
Skąd: Gliwice/Zabrze

PostWysłany: Wto 8 Lut 2011, 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwsze pytanie - czy mierzyłaś ten fason? Jeśli nie, to zanim zaczniesz się nastawiać (tym bardziej kupować) zrób to. Styl empire czy też grecki to jest to, co tygryski lubią najbardziej. Ale jak się okazuje - lubią najbardziej na innych osobach i modelkach. Ja w tych sukniach wyglądałam jak w workach pokutnych. W mojej figurze nie podkreślały nic. I zasłaniały to, czym można się pochwalić.

Przejdź się po kilku salonach i pomierz różne fasony uśmiech
_________________
04.06.2011
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matrioszka
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Lut 2011
Posty: 10

PostWysłany: Wto 8 Lut 2011, 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no.. nie. uśmiech nie mierzyłam.
tylko kurcze, te usztywniane w jakikolwiek sposób, a tymbardziej niemiłosiernie rozkloszowane w ogóle mi nie podchodzą :/..
nie wyobrażam sobie siebie w czymś takim..

no nic.. połaże, połażę.. bede nawet zmuszona (nie, żebym ubolewała nad tym faktem), ale prośba jest nadal aktualna..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Wto 8 Lut 2011, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

temat o sukniach już jest uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group