Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

W spodniach
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Augusta
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Mar 2010
Posty: 4
Skąd: L-owo

PostWysłany: Czw 18 Mar 2010, 9:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziii napisał:
Nr 3 wyglada fajnie na modelce..ale ciekawe jak na zywo, jak sie stoi - czy nie wyglada sie jak zmokła kura w oblepionych do nóg piorach? bo tak to calkiem zachecajacy, zwlaszcza góra tego spodnium uśmiech

No właśnie.
Mnie z tego wszystkiego najbardziej podobają się spodnie. Co do góry to nie dla mnie zamieniłabym to na gorset wiązany z tyłu. I właśnie co do spodni czy czasem nie jak zmokła kura. to samo miałam na myśli ale nie wiedziałam jak to ująć.
Żeby nie było tak że wydam w salonie 2 tys ( a nawet nie wiem ile taka przyjemność kosztuje) na uszycie takiego kompletu się okaże że to dla mnie porażka. Tym bardziej że wszystkie ciuchy najpiękniej wyglądają na bardzo chudych dziewczynach do których ja się raczej nie zaliczam lol Mam 2 lata aby zgrubić 15-20 kg lol Już jedne 20 kg mi się udało stracić kolej na następne. A teraz kiedy zdecydowaliśmy się na ten ślub to jestem tak zawzięta, że do czerwca mi się uda lol mam nadzieję.
Wrzucajcie tutaj swoje propozycje ze spodniami. Ja pokazałam to co znalazłam. to nie są zdjęcia z pośród których mam się na coś zdecydować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kakarolina
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Sty 2011
Posty: 3
Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Pon 31 Sty 2011, 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie nr. 1 jest rewelacyjny.. koronka nadaje takiej romantyczności dla mnie rewelacyjny... może na poprawiny bym sobie taki komplecik sprawiła? uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Pon 31 Sty 2011, 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi najbardziej podoba sie zestaw nr 3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
żaba
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 629
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto 1 Lut 2011, 2:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3 jest super!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tragus
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 17

PostWysłany: Czw 3 Lut 2011, 8:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fantastyczny pomysł ze spodniami na ślub:D Pięknie by wyglądały spodnie na kant z wysokim stanem.
Takie jak na BW Photography:http://www.bwphotography.pl/blog/?m=201012
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Czw 3 Lut 2011, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ślicznie wygląda ta PM w tych spodniach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group