Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak wyglądają oczepiny?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Oczepiny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
elalala
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 21

PostWysłany: Nie 27 Cze 2010, 9:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam już patent na oczepiny. Kupiłam z Allegro czerwoną muchę z cekinami dla Młodego i czerwoną podwiązkę z czarną kokardką dla siebie, specjalnie do rzutów oczepinowych. Te produkty są ze strony: na wieczór panieński, ale co tam. Czerwony to gorący kolor, pomyślałam, że na oczepiny w sam raz się nada.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ariami
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Lut 2010
Posty: 35

PostWysłany: Sro 7 Lip 2010, 21:15    Temat postu: Śluby, wesela, welony... Odpowiedz z cytatem

Very Happy Wesele, wesele i po weselu. Ale jest co wspominać...wykrzyknik Zainteresowanych zapraszam na stronę internetową mojego SUPER fotografa:www.fotoflesz.art.pl
Gdzieś tam z mężem jesteśmy Very Happy
Welon, który złapałam nie założyłam do kościoła. Wieczorem w piątek udekorowałam nim swoje miejsce siedzące na sali w Dworze Kaliszki- polecam ten lokal!! uśmiech www.dworkaliszki.pl
I nawet go założyłam około północy,potańczyłam w nim (było nawet ciekawie...takie małe urozmaicenie dla gości) cyknęli mi kilka fotek (w sumie wyszłam naprawdę ładnie i żałowałam, że tak późno go włożyłam)
Ale postanowiłam go oddać, bo poco mi on?!
Złapała go ~ być może ~ moja przyszła cioteczna bratowa...
Może ten "welon" stanie się taką małą tradycją...Ciekawe do kogo następnego trafi i co z nim się stanie pytajnikpytajnikwykrzyknikwykrzyknik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Nomika
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Lis 2010
Posty: 112
Skąd: Pszczyna

PostWysłany: Czw 30 Gru 2010, 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaga27 napisał:
U nie jest tak ze i owszem rzuca się welonem tylko ze ta dziewczyna która go złapała po zatańczeniu kilku piosenek zwraca go młodej a nie zatrzymuje dla siebie.


U nas jest tak samo Wink i tym oto sposobem będzie miała welon po siostrze.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Pią 21 Sty 2011, 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja chyba kwiatkami będę rzucac uśmiech Nawet nie wiem czy w ogóle bede miała welon... Mam nadzieje ze nie bedzie u mnie na weselu zrozpaczonej starej panny, która musi go złapać heheh bo inaczej bedzie juz zawsze sama uśmiech ...
wydaje mi się, że jeżeli faktycznie chciałabym ten welon zatrzymać, to rzucałabym podwiązką albo bukietem... bo różne są tradycje, a nie będę potem biegała po sali za dziewczyną żeby mi welon oddała (bo ona myslała że może sobie zabrać) ...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Pią 21 Sty 2011, 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja rzucałam welonem, no i nie chodziłam za nikim żeby mi go zwrócić,bo zwrotu nie chciałam. Nie zapłaciłam za niego koszmarnie wielkiej kwoty i chciałam,żeby panna która go złapała miała jakąś "pamiątkę" z tego dnia uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Pią 21 Sty 2011, 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jak nie chciałaś to nie biegałaś heheh ale są dziewczyny, którym zależy na tym welonie uśmiech wiec mają jeszcze inne rozwiązania, żeby go nie stracić uśmiech A kwiaty które wyrzucę, można ususzyć lub podwiązkę na swoje wesele zatrzymać.... i tez jest pamiątka uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wizaz_waw_pl
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lip 2012
Posty: 53
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 15 Lut 2013, 19:08    Temat postu: Re: Jak wyglądają oczepiny? Odpowiedz z cytatem

marta86-16 napisał:
Niestety nie mam pojęcia jak one wyglądają i o której godzinie zwykle się ten zwyczaj zaczyna. Może mi boś podpowiecie? Very Happy


Oczepiny to czas zabaw i konkursów za równo dla Młodych jak i dla gości. Przebieg oczepin ustala się wcześniej z orkiestrą. Osobiście nie lubię, gdy oczepiny się przedłużają i ciągną w nieskończoność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dekoprint_pl
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Lut 2013
Posty: 10

PostWysłany: Sro 27 Lut 2013, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

atina napisał:
No jak nie chciałaś to nie biegałaś heheh ale są dziewczyny, którym zależy na tym welonie uśmiech wiec mają jeszcze inne rozwiązania, żeby go nie stracić uśmiech A kwiaty które wyrzucę, można ususzyć lub podwiązkę na swoje wesele zatrzymać.... i tez jest pamiątka uśmiech


Podobno nie powinno się trzymać kwiatów z bukietu ślubnego. Istnieje przesąd, iż należy je spalić, zasuszone, w I rocznicę ślubu. Inaczej przynoszą pecha.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sikaczu
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Mar 2013
Posty: 42

PostWysłany: Czw 20 Cze 2013, 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko poproscie dj czy zespol zeby nie robil z tego calego dwugodzinnego spektaklu watpliwej jakosci. byłem z narzeczona w zeszlym roku i ledwo zostalismy na tym weselu do rana bo dj tak to przeciagal i jakies glupawe rzeczy wymyslal ze nam sie juz do domu chcialo, reszcie z reszta tez. a bawili sie w sumie znajomi na urwanym praktycznie filmiw wiec im tam sie podobalo uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jegomosc
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Lis 2013
Posty: 5
Skąd: Bolesławiec (Dolny Śląsk)

PostWysłany: Czw 28 Lis 2013, 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj na weselu młodzi już niczego nie "muszą". Oczepiny powinny wyglądać tak, jak to sobie wymarzycie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Oczepiny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Następny
Strona 13 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group