Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zabawa za pieniadze;)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Oczepiny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Pon 17 Sty 2011, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A u nas taka zabawa raczej będzie ponieważ z tego co pamiętam to w mojej rodzinie i w rodzinie młodego takie zabawy były praktykowane i goście naprawdę dobrze się wtedy bawili. np. ostatnio rozmawiałam ze szwagrem to on mi powiedział ze on był jakiś czas temu na weselu gdzie była taka zabawa ale trwała trochę za krótko ponieważ goście mieli jeszcze przygotowane pieniądze na taki tanieć i chcieli jeszcze potańczyć a orkiestra za szybko skończyła tą zabawę.
No i miałam powiedziane ze on na taką zabawę będzie czekać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiula
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Cze 2010
Posty: 948
Skąd: mazowsze

PostWysłany: Pon 17 Sty 2011, 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wg. mnie zespół powinien patrzeć jeśli jest sporo chętnych do takiej zabawy to niech trwa troszkę dłużej a jeśli chętnych brak to niech zabawę skończą
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Wto 18 Sty 2011, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego z z moim zespołem porozmawiam na ten temat w ogóle to chcę sobie zrobić listę zabaw które chciałabym żeby były na weselu mój zespół na takie propozycje jest otwarty np. nie chcemy na podziękowaniu dla rodziców piosenki "kochanych rodziców mam" zamiast tej chcemy piosenkę podziękowania dla rodziców - Cliver i zespół się ucieszył bo tamtej piosenki mają już dosyć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiula
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Cze 2010
Posty: 948
Skąd: mazowsze

PostWysłany: Wto 18 Sty 2011, 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to dobrze,że zespól jest chętny do współpracy, tak powinno być uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Wto 18 Sty 2011, 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no jak na razie nie mogę na swój zespół narzekać bo cały czas utrzymuje z zespołem konta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martita8503
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 2092
Skąd: okolice Krakowa

PostWysłany: Sro 26 Sty 2011, 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez nie chce za bardzo zabaw typu na pieluszki itd
U mojego P zawsze jest jedna zabawa czyliwrzuca się do garnka pieniązka trzy razy klepie zakrywka i idzie tańczyć z młodymi. U P wszyscy się bawią a u mnie pytajnik hmmm no nie wiem. Pamiętam jak na jedznym z wesel kuzynka głośno komentowała, że to wyłudzanie pieniędzy a za 2 lata miała swój slub i nie uwierzycie... była zabawa z garnkiem, zbieranie na pieluchy, zbieranie na wózek....
Rozumiem, ż emożna zmienić zdanie na temat takich zabaw, ale mozna wczesniej ich( jako wyłudzanie) nie komentowac na głos.
nie wiem jak będzie u nas, to się jeszcze obgada...
_________________
"[...] miłość trzeba budować, odkryć ją to za mało"



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
borusia
maniak
maniak


Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1665

PostWysłany: Sro 26 Sty 2011, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja szczerze mówiąc nie byłam na weselu, gdzie nie było tej zabawy. Uważam, że jest całkiem ok oczko Zawsze jakiś grosik się zbierze. Poza tym, z tego co pamiętam, to goście specjalnie brali ze sobą trochę kaski na tą zabawę, więc to nie jest żadne wyłudzanie oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Czw 3 Lut 2011, 1:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

borusia napisał:
A ja szczerze mówiąc nie byłam na weselu, gdzie nie było tej zabawy. Uważam, że jest całkiem ok oczko Zawsze jakiś grosik się zbierze. Poza tym, z tego co pamiętam, to goście specjalnie brali ze sobą trochę kaski na tą zabawę, więc to nie jest żadne wyłudzanie oczko


No ja na każdym weselu jakim byłam to też zawsze była ta zabawa i goście zawsze mieli przygotowane pieniądze specjalnie na tego typu zabawy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yenna
maniak
maniak


Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 1339
Skąd: Gliwice/Zabrze

PostWysłany: Czw 3 Lut 2011, 8:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powtórzę raz jeszcze - wszystko zależy od regionu. Na Śląsku nigdzie nie spotkałam się z taką zabawą. I przyznaję, czułabym się nieco dziwnie, gdyby takowa się pojawiła. Bo ja po prostu oprócz tacowego (tak na wszelki wypadek) na wesele nie biorę żadnej gotówki.
_________________
04.06.2011
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natka86
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 280
Skąd: śląsk

PostWysłany: Czw 3 Lut 2011, 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raz że od regionu a dwa że od tradycji w rodzinie uśmiech ja np. jestem z okolic śląska i osobiście się nie spotakałam z taką zabawą a moja koleżanka mówi że ona taką zabawe ma na każdym weselu oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Oczepiny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 5 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group