Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

jestem w ciąży??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Pią 14 Sty 2011, 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juz tyle razy kupowalam test z mysla ze jestem w ciazy ze juz odechciewa mi sie tego ;] zobaczymy jak bedzie jutro... na chwile obecną przy wstawaniu, pochylaniu się odczuwam zakwasy.... a skąd one sie wzięły nie wiem....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Pią 14 Sty 2011, 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może się śmiałaś dużo, albo spałaś w jakiejś napiętej pozycji? Ja czasem takie miewam po upojnej nocy oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Pią 14 Sty 2011, 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe nie nie, bo mnie wzielo wczoraj pod wieczór i całą noc sie budziłam jak tylko zmieniałam pozycje... a ze bardziej mnie z lewej strony bolało to musialam spac na lewym boku i uciskac lewą strone :/odczuwałam to troche jak ból jajników... no i od rana mnie dalej bolało przy nachylaniu sie itp.... ale juz mniej niz przez tą noc...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Sob 15 Sty 2011, 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie też tak często bolał lewy jajnik-ból kłujący, wrażenie jakbym miała zakwasy,ale to tylko wynik tego,że mój mąż przez taką a nie inną swoją urodę uciska bardziej na ten jajnik a poza tym przy bardzo częstym seksie, intensywnym itd to wtedy się to pojawia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Sob 15 Sty 2011, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

acha czyli za duzo bzykania ;] ... muszę mu stwierdzić ze na razie stop uśmiech może się nie załamie hehe
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Sob 15 Sty 2011, 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LadyKey
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 535
Skąd: okolice Wawy

PostWysłany: Pon 17 Sty 2011, 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiek86 napisał:
w razie jakby ktoś miał wątpliwości to spójrzcie tutaj Shocked http://zrob-test.pl/test_ciazowy.php normalnie szok Shocked z czymś takim się nie spotkałam. Test ciążowy on-line Rolling Eyes Rolling Eyes


hahahahaha

zrobiłam sobie ten test z ciekawości uśmiech i wiecie jaki wyszedł wynik?
że prawdopodobnie NIE JESTEM w ciąży Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy a moje odpowiedzi wskazują, że mogę mieć zaburzenia cykli więc powinnam się jak najszybciej udać do ginekologa Very Happy hehehe

ehhh wszystko dlatego że na większość odpowiedzi zaznaczyłam "nie" bo nie mam objawów o które pytał test, a przynajmniej nie wszystkie uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Pon 17 Sty 2011, 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabawa zabawą, ale sprawdzajcie lepiej numery, na które wysyłacie smsy Rolling Eyes Wyslanie smsa na 60128 uruchamiajacego ten test płacisz ekstra, bo zaczynasz odbierać codzienne płatne smsy, 1,22 brutto każdy.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mimi
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 3656
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 17 Sty 2011, 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Straszna_dama ma rację. Zanim rozwiąże się jakiś test (czy to na typ sylwetki, czy test IQ czy cokolwiek innego) zajrzeć do regulaminu. Z tymi płatnymi odbieranymi smsami osobiście się nie spotkałam, ale bardzo często widzę drogie smsy w takich zabawach, zwykle koło 10-20 zł netto/SMS. A trzeba wysłać ich kilka by otrzymać wynik.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Pon 17 Sty 2011, 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu proszę - na pierwszej stronie stoi jak wół:

Odpowiedź testu otrzymasz po wysłaniu sms START CIAZA na numer 60128. Koszt takiego sms to 0 zł (w sieci PLUS), lub tyle co zwykły sms (max. 29 gr z vat) (pozostałe sieci).
Wysyłając sms zapisujesz się na serwis MT CIAZA - cena to 1 zł (1,23 zł z VAT)/odebrany sms. Otrzymasz 1 sms dziennie z informacjami o ciąży i porodzie. Możesz zrezygnować w każdej chwili wysyłając STOP CIAZA na numer 60128. Po wysłaniu sms od operatora otrzymasz wszystkie informacje dotyczące usługi.


Problem czasem polega na tym, że brakuje informacji o możliwości rezygnacji i zanim się zorientujemy, parę groszy z konta ubywa.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 4 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group