Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Internetowe znajomości
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 19, 20, 21  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Yenna
maniak
maniak


Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 1339
Skąd: Gliwice/Zabrze

PostWysłany: Pią 7 Sty 2011, 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam przykład, że się da z "własnego podwórka". Brat z bratową poznali się na necie. Od pół roku są szczęśliwym małżeństwem uśmiech
_________________
04.06.2011
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karmelowelatte
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 121
Skąd: Lbn

PostWysłany: Pon 10 Sty 2011, 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z własnego doświadczenia wiem, że to możliwe uśmiech
Życie pisze różne scenariusze. Ja swojego byłego znałam 9 lat, potem byliśym razem 3 lata. Nic z tego nie wyszło. Zostałam porzucona dla innej.
Swojego narzeczonego poznałam na pewnym portalu. Pisał do mnie, ale byłam zimna jak lód oczko.
Okazało się, że mamy wspólną znajomą, więc namierzył mnie dzięki temu na innym portalu (gdzie podajemy imię i nazwisko oczko ).
Zobaczyłam, że mu zalezy, więc odpisałam. Popytałam ową znajomą "co to za gość" no i spotkaliśmy się. Była to miłość od pierwszego wejrzenia. To moja druga połowa z która dogaduję się bez słów.
Dziś internet pomaga osobom nieśmiałym (takim jak mój narzeczony) zrobić ten pierwszy krok. Oczywiście trzeba zawsze uważać i być troszkę nieufnym, bo różne sytuacje się zdarzają. Ale czasem pewne ryzyko się opłaca uśmiech.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rossalie
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Sty 2011
Posty: 10

PostWysłany: Czw 13 Sty 2011, 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To i my możemy się dołączyć do grupy osób, które poznały się przez internet. I to można powiedzieć, że tylko zbiegowi szczęśliwych wypadków Wink Wiedziałam, że jedna z moich najlepszych koleżanek ma kontakt z jednym z członków lokalnej kapeli rockowej (którą niestety znałam wówczas jedynie ze słyszenia), a poza tym był najlepszym kumplem chłopaka który grał w tym zespole i jej się podobał. Pół wakacji próbowali się umówić na tą próbę, aż jej w końcu net ucięło, więc sprawę musiałam przejąć ja Wink Jak ja się ugadywałam z (jak się okazało) moim Przyszłym Mężem, ona bawiła się z moim chomikiem język Już przez gg W. wydawał się miły, ale jak poznałam go osobiście... Ach Dziewczyny znacie to uczucie... Embarassed Parą jesteśmy oficjalnie od 01.09.2004, zaręczyny odbyły się 14.02.2010, a ślub odbędzie się w przyszłym roku drugiego czerwca radosny
Oj... niezła rozprawka mi wyszłaoczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Emberro
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 75
Skąd: Bielsko - Biała

PostWysłany: Pią 14 Sty 2011, 9:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mówi się, że internauci to same degeneruchy uśmiech A tu widać, że jednak sa wśród nas porządni ludzie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Emzeta
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Sty 2011
Posty: 4

PostWysłany: Wto 18 Sty 2011, 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też kwalifikuje się do znajomości internetowej...
4 lata temu miałam taką manię że chciałam mieć jak najwiecej
znajomych na naszej-klasie Very Happy
Oczywiście zaczęłam zapraszać wszystkich po kolei najpierw
z mojego rodzinnego miasta. Kilkanaście zaakceptowało, kilkanaście odmówiło a jedna (dosłownie jedna) osoba napisała wiadomość
"Czy my się wogóle znamy?" uśmiech Był to mój obecny narzeczony heh uśmiech

No i tak zaczęła się rozmowa w wiadomościach. Parę dni później był festyn
w naszym mieście więc dobra okazja do spotkania uśmiech
Połączyła nas nasza-klasa i rozmowy o tej samej szkole do której chodziliśmy uśmiech

No i tak już leci 4 rok...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klara85
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 12

PostWysłany: Sob 22 Sty 2011, 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faceci, którzy szukają kobiety przez internet, często nie przestają tego robić, nawet po ślubie... Wszystkim, które w ten sposób poznały faceta, radzę się upewnić, że zamknęli swoje konto w portalu randkowym, i nie założyli innego, na inny nick...

Moja koleżanka Małgosia, znalazła jednego, urodziło im się dziecko i kiedyś ona odkryła, że do niego dalej przychodzą maile od lasek z netu. Nie zlikwidował konta i kilka razy umówił się z jakimiś babiszonami, jak ona była w ciąży
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Sob 22 Sty 2011, 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eee, nie do końca się z Tobą zgodzę Klaro. Dużo dziewczyn poznało swoich przyszłych i teraźniejszych mężów właśnie przez internet, a mimo wszystko nikt nie zdradza, ani nie podrywa kolejnych osób (przecież to działa w obie strony, kobieta też teoretycznie mogłaby szukać dalej). Zaufanie i miłość nie wynikają z miejsca spotkania, a kolega z dyskoteki może tak samo postąpić.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klara85
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 12

PostWysłany: Sob 22 Sty 2011, 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

straszna_dama napisał:
Eee, nie do końca się z Tobą zgodzę Klaro. Dużo dziewczyn poznało swoich przyszłych i teraźniejszych mężów właśnie przez internet, a mimo wszystko nikt nie zdradza, ani nie podrywa kolejnych osób (przecież to działa w obie strony, kobieta też teoretycznie mogłaby szukać dalej). Zaufanie i miłość nie wynikają z miejsca spotkania, a kolega z dyskoteki może tak samo postąpić.


Nie mówię, że to reguła. Ale ostrzegam, miejscie się na baczności - STRZEŻONEGO PAN BÓG STRZEŻE!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mimi
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 3656
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 22 Sty 2011, 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja poznałam mojego narzeczonego przez portal randkowy, ale jestem pewna, że nie flirtuje z innymi. Zależy na jakiego mężczyznę się trafi. Sposób poznania myślę niewiele zmienia...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sob 22 Sty 2011, 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też się nie zgadzam z takim stwierdzeniem. Wprawdzie my z mężem przez internet się nie poznaliśmy,ale znam kilka takich par i są bardzo szczęśliwe. To czy ktoś będzie zdradzał nie zależy od tego w jaki sposób poznał żonę tylko od tego jakim jest człowiekiem.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 19, 20, 21  Następny
Strona 6 z 21

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group