Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pierwsze spotkanie-jak to sie zaczelo...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 38, 39, 40  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agnes22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2010
Posty: 501

PostWysłany: Nie 22 Sie 2010, 9:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Magdalenka cudowna historia, aż dostałam ciarek na plecach. Jakie to przeznaczenie jest niespodziewane, nigdy nie wiadomo gdzie jest ten z którym spędzimy resztę życia. uśmiech
_________________



"Kochać to znaczy dawać siebie całego drugiej osobie"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Nie 22 Sie 2010, 9:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

piękna historia lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MagdalenkaS
guru
guru


Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 8021

PostWysłany: Nie 22 Sie 2010, 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tak brak wielu szczegółów ale już nie miałam jak ująć tego w skrócie Very Happy chyba muszę napisać książkę o tym język z oczkiem chociaż już napisałam bajkę dla mojego P. o tym wszystkim uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lidka1986
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 325
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Sro 25 Sie 2010, 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja poznałam mojego meżczyzne przez gg, napisałam do niego przez przypadek i tak się zaczeło.. potem pierwsze spotkanie, pierwsza randka na której dostaliśmy mandat za moje niezpiete pasy:)uśmiechuśmiech i jesteśmy już półtora roku razem i jest nam naprawde dobrze.... planujemy zaręczyny jednakże narazie tylko na rozmowach się kończy...szukałam tego idealnego mężczyzny i jak zawsze nic z tego nie wychodziło.... byłam w związkach które szybko się kończyły... dopiero gdy przez gg poznałam krzyśka i jesteśmy już razem półtora roku czuje że w końcu trafiłam na tego mężczyne, jak to się mówi "tego jedynego"...niestety tylko do szczęscia chciałabym aby on w końcu się oświadczył, ile mozna o tym rozmawiać i narazie na jego obietnicach się kończy....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kate123
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Lis 2010
Posty: 11
Skąd: lubuskie

PostWysłany: Wto 9 Lis 2010, 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My poznaliśmy się na grillu u wspólnych znajomych. Najpierw spotykaliśmy się jako zwykli znajomi, nie mogliśmy się początkowo przełamac, aby było coś więcej. Ale opłacało się czekac, bo teraz oboje szalejemy za sobą. A żeby było śmiesznie, to on cały czas mieszkał ulice dalej i bardzo często był u tych naszych znajomych, którzy mieszkają za moim płotem. uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Diusia
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Gru 2010
Posty: 54
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Sro 29 Gru 2010, 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze mówiłam, że na dyskotece nie da się poznać kogoś "na poważnie"... Aż w nocy z 18/19 kwietnia 2009r. będąc na dyskotece z koleżankami, poznałam Sebastiana oczko Pogadaliśmy trochę, dałam mu nr kom. Choć szczerze przyznam, że nie zamierzałam nawet odebrać tel od niego albo odpowiedzieć na jego smsa. Ale stało się odebrałam... spotkaliśmy się raz... potem drugi... i kolejny i kolejny oczko Aż przekonał mnie do siebie oczko Ehh męczył się ze mną jakieś 8 miesięcy, taka byłam nie ugięta oczko Ale opłacało się pokochałam go całym swoim serduszkiem. I mam nadzieję, że tak jak ta miłość szybko nie przyszła... tak długo się utrzyma. Proporcja zostanie zachowana. Coś co szybko się rodzi - szybko umiera... Oczywiście zdarzają się wspaniałe wyjątki. Czasem coś nagłego jest też piękne. Ale u nas była długa droga (8 mcy... długość- pojęcie względne) do uczucia i oby tak zostało do końca. Achh rozmarzyłam się oczko
_________________
Zaręczona 27.10.2010 - w dzień moich 25 urodzin na Gran Canarii

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vella
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 349
Skąd: Lublin -> Warszawa

PostWysłany: Czw 30 Gru 2010, 8:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiek86 napisał:
hihihi naprawdę love story uśmiech piękna historia uśmiech

Piękna historia?
Pół roku oszukiwania swojego chłopaka?

To ja muszę być z innej, jakiejś bardzo brzydkiej bajki Rolling Eyes
_________________
4 grudnia 2010. No to mam już z głowy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lady_M
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Gru 2010
Posty: 23
Skąd: śląsk

PostWysłany: Czw 30 Gru 2010, 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Vella jesteś z brzydkiej bajki, zdecydowanie.
Nikt się tak nie czepia jak ty. oczko

Magdalenka kurczę nieźle się zaczęło, przeznaczenie:)

A ja mojego k poznałam właściwie jak przyjechałam w odwiedziny do rodzinki. Przedmieścia małego miasteczka, odpust, co w takich miejscowościach jest równoznaczne z zabawą odpustową. Siadłam między znajomymi, podszedł nagle jakiś pan, sporo starszy ode mnie i zaczął się do mnie przystawiać ;/ znajomi mieli głupi ubaw, a ja czułam się mocno zirytowana.. Nagle podszedł K, usiadł koło mnie, objął mnie ręką i powiedział do tego pana "ona jest ze mną". Facet się odczepił, a my zaczeliśmy ze sobą rozmawiać(nie znaliśmy się wcześniej) i tak to się zaczęło.. Umówiliśmy się raz, drugi.. Chodziliśmy na spacery i tak to się zaczęło uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vella
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 349
Skąd: Lublin -> Warszawa

PostWysłany: Czw 30 Gru 2010, 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lady_M napisał:
Vella jesteś z brzydkiej bajki, zdecydowanie.
Nikt się tak nie czepia jak ty. oczko

Jasne, ale skoro okłamywanie swojego partnera przez pół roku, i nowy facet "na boku", jest ładną bajką, to ja nigdy się w takiej znaleźć nie chcę. Przenigdy i za nic.
Wolę robić za starą Wiedźmę język

lady_M napisał:

A ja mojego k poznałam właściwie jak przyjechałam w odwiedziny do rodzinki. Przedmieścia małego miasteczka, odpust, co w takich miejscowościach jest równoznaczne z zabawą odpustową. Siadłam między znajomymi, podszedł nagle jakiś pan, sporo starszy ode mnie i zaczął się do mnie przystawiać ;/ znajomi mieli głupi ubaw, a ja czułam się mocno zirytowana.. Nagle podszedł K, usiadł koło mnie, objął mnie ręką i powiedział do tego pana "ona jest ze mną". Facet się odczepił, a my zaczeliśmy ze sobą rozmawiać(nie znaliśmy się wcześniej) i tak to się zaczęło.. Umówiliśmy się raz, drugi.. Chodziliśmy na spacery i tak to się zaczęło uśmiech

Nie mam się do czego przyczepić, pięknie po prostu: rycerz wybawiający wybrankę z opresji oczko
_________________
4 grudnia 2010. No to mam już z głowy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vella
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 349
Skąd: Lublin -> Warszawa

PostWysłany: Czw 30 Gru 2010, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moje pierwsze spotkanie jest uroczo nieromantyczne: umówiliśmy się na pierwsze spotkanie w realu (znajomość z Internetu) do kina. Nie miała to być randka, tylko spotkanie kumpelskie, więc film może mało romantyczny wybraliśmy... PIŁA lol

Do dzis mnie to smieszy oczko
_________________
4 grudnia 2010. No to mam już z głowy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 38, 39, 40  Następny
Strona 29 z 40

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group