Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

uwaga na wyroby firmy YES
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Elizaa
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 7
Skąd: mazowieckie

PostWysłany: Czw 11 Mar 2010, 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się czasem pod srebrnym pierścionkiem robi czarny palec i podobno to znak, że jakiś witamin brakuje. Może ten łańcuszek też jakoś działał uczulająco, czy co?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elizaa
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 7
Skąd: mazowieckie

PostWysłany: Czw 11 Mar 2010, 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyszło tak, że łańcuszek dostał uczulenia na właścicielkę lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kociątko81
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 349
Skąd: Wawa

PostWysłany: Pią 12 Mar 2010, 8:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..::Nati::.. to może mieć coś wspólnego rzeczywiście z gorszą jakością srebra albo z faktem, że nie był rodowany. Mnie nie czernieją tylko te, które są rodowane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
florzak
guru
guru


Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 5818

PostWysłany: Pią 12 Mar 2010, 9:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki czernienie srebra ma podobno bardzo różne przyczyny. Mnie ogólnie to się nie zdarza, ale przez jakiś czas ciemniało mi każde srebro jakie włożyłam na siebie bez znanej mi dotąd przyczyny.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
..::Nati::..
maniak
maniak


Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 1030

PostWysłany: Pią 12 Mar 2010, 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam dużo srebra i z niczym nic mi się takiego nie działo,tylko z tym łańcuszkiem z yes...Niestety ja się podpisuje pod tym,że to nie za dobra firma,przynajmniej tak z mojego doświadczenia wyszło... Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nanaja
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Lip 2009
Posty: 349
Skąd: jeszcze UK

PostWysłany: Pią 12 Mar 2010, 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja to mam szczęście uśmiech
pierścionek na palcu ponad rok, prawie go nie zdejmuje, 5 brylancików i jak na razie odpukać wszystko jest w porządku lol
a jeśli chodzi o czernienie srebra to jedną z przyczyn jest obecność związków siarki w powietrzu, po prostu zachodzi reakcja chemiczna na powierzchni i srebro czernieje; czasem możliwe jest, że srebro ma kiepską próbę no i proszę robi się czarne

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ART. DECO JUBILER
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 352

PostWysłany: Czw 18 Mar 2010, 0:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki łańcuszek tez powinien wytrzymać przez długie lata,nie powinno sie z nim nic dziać. Wg mnie firma wykonała go bardzo niedbale i dlatego teraz jest w takim stanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda80
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 249

PostWysłany: Czw 18 Mar 2010, 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..::Nati::.. napisał:
Zauważyłam jakiś czas temu,że wyroby Yes są tańsze od Apartu i troche się zmartwiłam,że mój narzeczony przepłacił,bo mój pierścionek zaręczynowy właśnie jest z Apartu,ale teraz to myśle sobie,że może i lepiej oczko Z moim nic się nie dzieje,ale mam jeden brylancik w koszyczku.
Niestety też słyszałam ,że jak jest więcej kamieni w pierścionku to mogą wypadać BA! sama się o tym przekonałam,ale na szczęście to były tylko cyrkonie a nie brylanty,ale pare razy już mi się to zdarzyło Rolling Eyes
W sumie jak sobie teraz przypominam to mam też conajmniej jedną pare kolczyków z Yes które też nie są wyrobem najlepszej jakości też mam do nich zastrzeżenia,a kiedyś łańcuszek z tej firmy zrobił mi się jakiś dziwny ,tak czarniał,a niby srebro miało być ehh...
Dzięki temu postowi sobie uświadomiłam,że Yes faktycznie słaby jest...


No niestety, lepiej czasem wydać trochę więcej, ale potem nie żałować zakupu. Wiadomo,że niższa cena musi z czegoś wynikać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sklep-Jubilerski
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 155

PostWysłany: Wto 28 Gru 2010, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety w przypadku biżuterii to prawda.. Im wyższa cena,tym wiesza i lepsza gwarancja jakości... Dlatego zawsze patrzmy dokładnie na to Co i GDZIE kupujemy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Sie 2010
Posty: 527
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: Sro 29 Gru 2010, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja z yes mam nie tylko pierścionek zaręczynowy ale i mnóstwo srebrnych kolczyków.. nic się z tymi rzeczami nie dzieje.. uważam, że po prostu miałaś pecha uśmiech
_________________
ślub cywilny - 17.11.2010

ślub kościelny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group