Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Suknia ślubna - okolice Trójmiasta

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Magdusia
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 181
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie 18 Paź 2009, 15:21    Temat postu: Suknia ślubna - okolice Trójmiasta Odpowiedz z cytatem

Hej, czy któraś z Was mogłaby polecić jakiś salon ślubny z okolic Trójmiasta? Zaznaczam, że bardziej niż kupno gotowej sukni interesuje mnie jej uszycie. Znacie jakiś dobry salon albo dobrą krawcową? uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kida6
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Paź 2009
Posty: 2
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw 18 Lut 2010, 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłam ostatnio już dwa razy w salonie Agnes w Gdyni przy Władysława IV. Bardzo miła i pomocna obsługa, duży wybór sukienek, ceny bardzo różne. Niektóre modele można wypożyczać, chyba wszystkie szyć na miarę (jeżeli o to Ci chodziło). Jeżeli chodzi o obsługę to bardzo polecam.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosia-1606
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 471
Skąd: ok. Gdańska (Kaszuby)

PostWysłany: Czw 18 Lut 2010, 23:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio zwiedzałam salony (w sumie te co znalazłam lol ) w Trójmiescie...
1. Salon Agnes Gdynia - nic mi nie wpadło w oko
2. Salon Farage Gdynia - cudowne sukienki, jedna nawet podbiła me serce ale ceny...., obsługa fajna
3. Salon Marietta Gdynia - nic nie przymierzyłam bo trzeba się wcześniej umówić telefonicznie ale obsługa fajna
4. Salon Elja Gdańsk Wrzeszcz - u szyją sami nawet wzór jaki sama przyniesiesz ale mi się tam nic nie spodobało, a obsługa dosyć miła
5. Salon Beauty Gdańask Wrzeszcz - tam są sukienki polskiego producenta ale dosyć fajne i ceny tez do przyjęcia, obsługa bardzo miła
6. Salon Chantilly Gdańsk - sukienki fajne, obsługa tez mieli z okazji walentynek fajną promocję ze wszystkie nowe modele za 2300 chyba ale juz się skonczyła Mad

a to sa salony które zamierzam odwiedzić w przyszłym tygodniu o ile znajdę opieke do synka z którym wspólnie teraz walczymy z okropną ospą Twisted Evil

1. Memolia Suknie ślubne
Gdańsk Starówka
694 158 158

2. MADONNA GDYNIA
Ul. Wielkopolska 213
Gdynia
58 668 01 15tel. 058 668 01 15

3. Salony Mody Ślubnej Lisa Ferrera
ul. Chwaszczyńska 19
81-571 Gdynia
Tel. 058 661 21 71

4. Arttrend w Oliwie
ul. Bora Komorowskiego 2(wjazd na parking od ul. Sambora)
80-835 Gdańsk
Tel. 058 553 17 42
Kom. 0 696 00 55 20

5. Galeria Lilea Gdańsk
Al. Grunwaldzka 127
tel. 58.345.42.82
Pon-Pt 11.00-19.00 Sob. 10.00-15.00

6. Salon CymbelineGdynia ul. Wielkopolska 26
501 427 423

7. Paris Suknie Ślubne
adres: 80-257 Gdańsk, Slowackiego 37
tel: 58 550-70-22


Osowa:
8. Etienne
Ul. Kielnieńska 193
Gdańsk Osowa
Tel. 58 552 83 85
Kom. 669 597 780
- nie mogłam znaleźć, bo nie ma oznaczeń, pani za mocno mi wciskała, się zraziłam, ceny jak na za graniczne suknie to przystępne

9. Evinion
ul. Kielnieńska 114
80- 299 Gdańsk - Osowa

Telefon: +48 0 58 776 23 07 kom. 504 28 28 32
- prawie wszystkie modele ze strony w salonie, bardzo ładne, ceny przystępne

Mam nadzieję ze wszystko dobrze sprawdziłam i starczy mi czasu bo chce jeszcze raz odwiedzić salon Farage zeby przymierzyc tamta sukienkę Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LucynkaB
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 1

PostWysłany: Sob 11 Gru 2010, 19:06    Temat postu: nowy salonik sukni ślubnych Gdynia Odpowiedz z cytatem

a ja znalazłam całkiem przez przypadek nowy salonik z sukniami ślubnymi i nie tylko bo mają tam też kompleksową organizację wesel w Gdyni Orłowie na ul Techniczna1
Podaje telefon ja by ktoś chciał: 511277690
Bardzo miła obsługa i Pani taka chętna i pomocna, szczerze polecam. łade niedrogie suknie , na razie zakupiłam tam piękne kolczyki i kolię( viktoriańskie) są bardzo ciekawe Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group