Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kościół św. kamila w Zabrzu
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Wto 8 Cze 2010, 14:18    Temat postu: Re: Kościół św. kamila Odpowiedz z cytatem

ika napisał:
W tym tygodniu idziemy spisać protokół i nie wiem czy już zapłacić księdzu za ślub czy później. Nie mam pojęcia Confused

Zwykle za ślub płaci się kilka dni przed ślubem, kiedy omawia się ostatnie szczegóły z księdzem. My w piątek spisaliśmy protokół, dostarczyliśmy większość dokumentów i tak nas ksiądz poinstruował.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ika
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Cze 2010
Posty: 10

PostWysłany: Wto 8 Cze 2010, 21:25    Temat postu: Kościół św. kamila w Zabrzu Odpowiedz z cytatem

Taki mamy zamiar, w końcu ksiądz to też człowiek uśmiech , pozatym do tej pory nie możemy narzekać, bo księża idą z wszystkim nam na ręke, jak bym mniała komuś polecić kościół w którym brać ślub to z czystym sumieniem mogę polecić ten
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ika
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Cze 2010
Posty: 10

PostWysłany: Wto 8 Cze 2010, 21:29    Temat postu: Kościół św. kamila w Zabrzu Odpowiedz z cytatem

w każdym kościele jest zupełnie inaczej, wszystko zależy od księdza z którym spisuje się protokół
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ika
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Cze 2010
Posty: 10

PostWysłany: Sro 9 Cze 2010, 20:34    Temat postu: Kościół św. kamila w Zabrzu Odpowiedz z cytatem

No i jesteśmy już po spisaniu protokołu, było bardzo sympatycznie, co do przystrojenia koscioła też wszystkiego się dowiedzieliśmy, bez żadnych problemów Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ika
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Cze 2010
Posty: 10

PostWysłany: Czw 10 Cze 2010, 11:26    Temat postu: Kościół św. kamila w Zabrzu Odpowiedz z cytatem

Teraz zostało jeszcze załatwienie transportu dla gości. Jeśli znacie jakieś firmy gdzie wynajmują busy w Zabrzu to proszę piszcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pią 11 Cze 2010, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ika, używaj edytora zamiast pisać jeden post pod drugim... please.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ika
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Cze 2010
Posty: 10

PostWysłany: Pią 11 Cze 2010, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi to nie przeszkadza jak masz z tym problem to tu nie zagladaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pią 11 Cze 2010, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to, że Tobie to nie przeszkadza nie znaczy, że innym też. jest opcja 'edytuj' i została dodana nie od parady. nie dodaje się 3-4 i więcej postów jeden pod drugim Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Helgha
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 775
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro 8 Gru 2010, 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i masz ci babo placek ikasię pogniewała jak przedszkolak za zwrócenie uwagi ,a ja miałam nadzieje,że się dowiem ile płaciła księdzu.
Ile dać księdzu na ofiarę ,bo strojenia nie bedzie -będzie szpoka wiec... nie mam pojęcia przeszukałam wszelkie źródła informacji...i nic
zostaniemi zaskoczenie w piatek Evil or Very Mad
_________________

[url=http://www.weddingcountdown.com]

[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group