Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

..........
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przedstaw się!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Helgha
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 775
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw 4 Lis 2010, 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

urocza historia... ciekawe co dalej... z zainteresowaniem czytałam te 9 stron z gerberekiem w tle
_________________

[url=http://www.weddingcountdown.com]

[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vella
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 349
Skąd: Lublin -> Warszawa

PostWysłany: Pią 5 Lis 2010, 9:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Helgha napisał:
urocza historia... ciekawe co dalej... z zainteresowaniem czytałam te 9 stron z gerberekiem w tle

Za jakiś tydzień lub dwa pojawi się dziecko. Przecież był seks, naturalna konsekwencja w takich historyjkach uśmiech
_________________
4 grudnia 2010. No to mam już z głowy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Helgha
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 775
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pią 5 Lis 2010, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to czekam z niecierpiętliwością na rozwój wydarzeń, przypominają mi się stare dobre czasy liceum z "Milagros " w tle uśmiech
_________________

[url=http://www.weddingcountdown.com]

[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pią 5 Lis 2010, 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja to już sama nie wiem....może faktycznie wszytko jest zmyślone...ale...no nie wiem takie rzeczy by ktoś wymyślił język

Ale jeżeli jest to wszystko prawda to niestety wedłóg mnie tak szybki ślubym wieku to błąd i zero odpowiedzialności.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vella
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 349
Skąd: Lublin -> Warszawa

PostWysłany: Pią 5 Lis 2010, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nimfa napisał:
a ja to już sama nie wiem....może faktycznie wszytko jest zmyślone...ale...no nie wiem takie rzeczy by ktoś wymyślił język

No cóż, wcale nie twierdzę, ze to zmyślone, różne historie chodzą po ludziach. A na świecie jest pełno naiwnych nastolatek, którym serduszko bije tak mocno, że przysłania cały świat z jego problemami oczko


Ale co do tego "kto by to wymyślił" to powiem szczerze. Od ośmiu lat moderuję pewne forum młodzieżowe. Takich historii (a nawet lepszych) czytałam już setki, albo i tysiące. Nic mnie już nie zdziwi.
_________________
4 grudnia 2010. No to mam już z głowy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerberek
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Wrz 2010
Posty: 47

PostWysłany: Nie 14 Lis 2010, 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

********************

Ostatnio zmieniony przez gerberek dnia Sob 22 Sty 2011, 18:57, w całości zmieniany 6 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kruszyna
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Lis 2010
Posty: 13

PostWysłany: Nie 14 Lis 2010, 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...........

Ostatnio zmieniony przez kruszyna dnia Wto 8 Lut 2011, 9:18, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Nie 14 Lis 2010, 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro odkopujesz temat, naprawdę uważasz, że rodzice nie mieli racji i bycie ze sobą dla samego faktu małżeństwa byłoby lepsze? Bycie razem to dopiero początek, a życie pisze czasem zupełnie inne scenariusze...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Nie 14 Lis 2010, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boże ale się uśmiałam. Tak przeglądałam posty od ostatniej wizyty i zaciekawiło mnie,że akurat ten wątek ma aż tyle stron a jest w zwykłym "przedstaw się" czy coś koło tego Very Happy W miarę jak przeczytane stronki rosły to miałam wrażenie,że oglądam jakąś telenowelę. Na takie pomysły może wpaść albo jakaś 13stka,albo 14stka, bo nie ma co robić.
Ale jeżeli jest to pisane na poważnie to kompletnie tego nie rozumiem. Owszem miałam 19 lat jak się zaręczyłam,ale ślub wzięłam po prawie 2 latach,a mojego męża znałam od 13 roku życia,z czym jeszcze bliżej zaczęłam go poznawać mając 14/15 lat i mając 19 lat miałam pewność,że to ten jedyny. Historia gerberka jest przerażająca, postępowanie jest GŁUPIE i NIEDOJRZAŁE. Nie krytykuję, tylko wyrażam swoją opinię Very HappyVery HappyVery Happy Ahh no cóż nie każdy jest idealny,ale pozwólmy dziewczynie żyć w jej idealnym świecie uśmiech

Zastanawiam się tylko kiedy sobie wpadnie ;p Bo wtedy pewno trzeba będzie przyspieszyć datę ślubu Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smutasek
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 35

PostWysłany: Wto 7 Gru 2010, 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.................
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przedstaw się! Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strona 10 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group