Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Łzy szczęścia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 20, 21, 22  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jaga27
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Sty 2010
Posty: 70

PostWysłany: Nie 17 Sty 2010, 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja proboszcza mam ok ale ślubu bedzie nam udzielam kuzyn mojego M. jest jakims tam zakonnikiem ktory ma prawa do udzielania sakramentow. A co sie tyczy łkania na przysiedze to raczej nie bede plakać ale moj M. napewno bo na oswiadczynach sie poplakal i ogolnie bardzo latw sie wzrusza chlopina uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asia85
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 39
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Nie 17 Sty 2010, 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to sie z kolei boję że sie zaśmiejemy na śmierć Mój G już mi zaznaczał zebym sie na niego czasem nie popatrzyła bo sie nie opamieta Very Happy Nie wiem jak sobie to wyobraza przeciez nie bedziemy przysiegac do Księdza język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Pon 18 Sty 2010, 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a dlaczego sie tego boisz? Smiejcie sie ile wlezie to strasznie rozluzniajace. Mysmy sie chichrali caly czas az w koncu nasza urzedniczka tez sie zaczela usmiechac a pod koniec przysiegi to juz pelen wyszczerz miala. Po wszystkim powiedziala ze nigdy nie widziala tak usmiechnietej i naturalnej pary. Odebralam to jako niesamowity komplement
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gaja_85
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2010
Posty: 2188
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Czw 25 Lis 2010, 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rozpłacze się na 100% Mam nadzieję tylko, że wraz z moimi łzami makijaż też się wtedy nie zmyje z imprezy Very Happy

zastanawiam się czy nie poprosić księdza, aby przysięga małżeńska nie była mówiona do mikrofonu - byłoby to wóczas bardziej intymne dla nas, taka "nasza" chwila, bez obgadywania później ze strony gości, że temu tak się trząsł głos, a tej tak...
Co o tym sądzicie? Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yenna
maniak
maniak


Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 1339
Skąd: Gliwice/Zabrze

PostWysłany: Czw 25 Lis 2010, 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gaja, ale przysięga w jakimś sensie jest składana przed całym zgromadzeniem wiernych. Wiem, teoretycznie wystarczą świadkowie. Ale...
Poza tym jestem pewna, że Twoi bliscy jednak chcieliby słyszeć Wasze słowa uśmiech
_________________
04.06.2011
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaja
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 887

PostWysłany: Czw 25 Lis 2010, 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gaja , mnie się ten pomysł nie podoba. Po to goście są zapraszani, żeby mogli z Wami dzielić tą chwilę, żeby wszyscy mogli być w pewnym sensie świadkami Waszych zaślubin. Przynajmniej ja tak to odbieram. A w ogóle, to nie jestem pewna, czy ksiądz by się zgodził.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gaja_85
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2010
Posty: 2188
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pią 26 Lis 2010, 7:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może i faktycznie (patrząc ze strony zaproszonych gości) macie rację, że nie wypada. Muszę to jeszcze w takim razie dobrze przemyśleć (a może już mnie nawet przekonałyście język )

A co do tego, czy ksiądz się na coś takiego zgodzi - zgodzi się ale może nie każdy. Osobiście świadkowałam na takim ślubie lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Pon 24 Sty 2011, 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja to się boje trzech momentów w których mogę się popłakać
1 błogosławieństwo (nasze mamy na pewno uronią łzę podejrzewam ze ojcowie też)
2 w kościele gdy będziemy składać sobie przysięgę
3 na sali w czasie podziękowań dla rodziców
Ja to ogólnie beksa jestem płacze na filmach nawet na komediach hehe i gdy jest mi źle też płacze tak już mam jak se popłacze jest mi lżej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
żaba
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 629
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon 24 Sty 2011, 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj u mnie moja mama będzie ryczała, już to zapowiedziała w tych samych momentach co napisała Sandra. Moja mam jest zdolna płakać nawet całą mszę. A jak ona będzie płakać to ja też się rozryczę. I cały makijaż diabli wezmą. A jeszcze wam powiem, że moja mama zamiast błogosławieństwo to mówi pożegnanie. Nie może tego zapamiętać. Very Happy więc ja sobie chyba na płocie powieszę wstążkę pogrzebową "ostatnie pożegnanie" Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Pon 24 Sty 2011, 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie na błogosławieństwie mama uroniła łezkę,ale trzymała się dzielnie. Ja już czułam,że jak nie skończy to się rozpłaczę,ale udało mi się powstrzymać. Natomiast w trakcie podziękowań to niestety,ale nie wytrzymałam tych emocji i wymiękłam uśmiech Ale nie na długo bo musiałam iść w tańce z tatą uśmiech
Też jestem okropną beksą uśmiech Wszystkie komedie romantyczne, wzruszające filmy, oparte na faktach-nie mogę bo płaczę Very Happy
A teraz w czasie ciąży to jest jeszcze gorzej bo nie potrafię być twarda i stanowcza. Byle co mnie rusza...
Ale nic się dziewczyny nie przejmujcie,bo dacie radę na pewno uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 13 z 22

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group