Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pomocy!! nie moge się zdecydować - sukienka

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
blanek.110611
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Lis 2010
Posty: 4

PostWysłany: Sro 24 Lis 2010, 19:42    Temat postu: Pomocy!! nie moge się zdecydować - sukienka Odpowiedz z cytatem

Witam,
Mam zaplanowany ślub w czerwcu, ale chcę już kupić sukienkę, żeby mieć to z głowy i nie mogę się zdecydować. W związku z ty proszę o pomoc. KTÓRĄpytajnik?
Dla ułatwienia dodam, że mam 167 cm wzrostu, ważę 52 kg. Mój przyszły narzeczony, nie wysoki i nie zbyt chudy javascript:emoticon('uśmiech')(ale nie żeby jakiś z nadwagą).
Chyba wybrałam dwie tylko nie wiem, czego bardziej chcę:
fajniejszych falbanek kosztem wydłużonego tułowia (nr 1), czy może kokardki i sukienki w kształcie A (nr 2)....

Moje typy to
1. SWEETHEART 5940
http://www.hochzeitsplaza.de/brautkleidgalerie/sweetheart-brautkleider-kollektion-2011-modell-5940.html
2. ALTELIER Diagonal 5011
http://www.mlodaimoda.pl/suknie-slubne/atelier-diagonal-kolekcja-2011/suknia-slubna-atelier-diagonal-5011.html


Z góry dziękuję za pomoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Sro 24 Lis 2010, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś mi się nie podobają takie wydłużone gorsety. Moim zdaniem zaburzają proporcje, a przy niewysokiej osobie mogą bardzo skrócić nogi Confused Ale z tych dwóch już ta druga lepsza, bo gorset łagodniej przechodzi w falbany, aczkolwiek bez rewelacji.

Ps. Jest już taki temat!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lil
bywalec
bywalec


Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 178
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 24 Lis 2010, 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście wybrałam bym drugą uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Czw 25 Lis 2010, 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat juz istnieje http://forum.slub-wesele.pl/viewtopic.php?t=1916 wiec ten zamykam.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group