Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

BUTY
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Czw 30 Paź 2008, 9:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agbar napisał:
Całe szczęście, że ślub będzie pod koniec października, a garnitur jest jasny. Mam argument, że to nie pasuje na tę porę roku oczko

agbar mam dokładnie to samo ze swoim K. Na ślub brata namówiłam go jedynie na nowe buty, których pewnie teraz nie wymieni na nowe, bo był w nich ledwie raz...
A co do garnituru ślubnego, to ja nie miałabym pewności, że mojemu by przeszkadzał kolor. Dla niego to bez różnicy. Na takie "detale" nie zwraca uwagi...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agbar
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 743

PostWysłany: Czw 30 Paź 2008, 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

T. też nie zwraca na to uwagi. Jego mam stwierdziła, że odkąd ze mną jest w końcu porządnie wygląda oczko Ale to wymagało ciężkiej pracy Twisted Evil O tym zakupie myślałam dużo wcześniej i dlatego w czasie tych wakacji kilkukrotnie prosiłam go, żeby ubrał garnitur. Dał się namówić, więc teraz mam dodatkowy argument, że nowy będzie lepszy, bo ten jest już troszeńkę podniszczony Twisted Evil Co do butów tez nie będzie problemu. Też z racji koloru. Mam go w szachu, ale tylko dlatego, że to jest długofalowa strategia oczko
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Czw 30 Paź 2008, 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój K. garnitury ma na co dzień. Tego wymaga jego praca, więc nie ma takiej opcji, żeby miał iść w którymś z posiadanych już. Ale z butami, to inna sprawa.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Sro 5 Lis 2008, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ladysunshine napisał:
Mój K. garnitury ma na co dzień. Tego wymaga jego praca, więc nie ma takiej opcji, żeby miał iść w którymś z posiadanych już. Ale z butami, to inna sprawa.

kurcze to moj jest calkiem inny - bez sprzeciwow idziemy po garnitur - prawdopodobnie 16 listopada, buty kupilismy juz w zeslzym roku bo potrzebowal i sa ladne, kupowalismy od razu takie zeby ladnie do garnituru slubnego pasowaly w odpowienidm kolorze, i nie uwazam ze sa potrzebne nowe - bo pan mlody tez powinien miec cos starego i uzywanego - beda to buty, ktore juz go nie uwieraja wiec kolejny plus uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Sro 5 Lis 2008, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też buty już mamy. Kupiliśmy w tym roku na ślub jego brata i był w nich raptem ze 2 razy...
Garnitur kupi, bo nie ma już wyjścia, ale pewnie i tak będzie zrzędził. Tylko czasem wydaje mi się, że on to robi specjalnie, żeby się ze mną podroczyć, bo suma sumarum i tak wychodzi na moje... język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Czw 6 Lis 2008, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oni tak maja - jakby zgodzili sie od razu bez gadaia to bylaby ujma na honorze uśmiech musza sobie pogderac język
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Czw 6 Lis 2008, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe lol lol lol Pewnie masz rację. lol lol lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kosik
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 8
Skąd: znad morza

PostWysłany: Czw 6 Lis 2008, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój jest zupełnie z innej bajki, ja nie muszę mu nic doradzać bo ubiera się od zawsze tak jak bym sobie tego życzyła, na ślub ustaliliśmy wspólnie, jednogłośnie, że będzie to frak angielski i czarne lakierki, co obojgu nam sie najbardziej podobało ...a poza tym to jest śmiesznie bo na jakiekolwiek zakupy dla siebie nie muszę zabierać ani przyjaciółki ani mamy, tylko biorę Mojego, bo potrafi mi doradzić najlepiej, kiedy ja nie jestem zdecydowana Very Happy
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Nie 9 Lis 2008, 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moj tak samo - kiedys na pewne rzeczy zwrocilam mu uwage - patrz to do siebie nie pasuje bo to i to i teraz nieraz cos mam ochote zalozyc a moj bartek na to: no co ty.. jak ty sie ubaralas, przeciez to i to do siebie nie pasuje bo.. (i slysze swoje wlasne slowa język z oczkiem)

nikt mi nie umie doradzic jak on, ze wszystkich najlepiej zna moje ubrania, jak czegos szukam, nieraz mi przynosi i mowi - patrz to pasowaloby Ci do tej i tej bluzki uśmiech

kocham go za to, staram sie zawsze pomagac mu ubierac sie wedlug jego gustu i stylu, lecz widze ze tak jak ja licze na jego akceptacje, tak on ceni moje zdanie i czeka na sugestie uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maciejka
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 14

PostWysłany: Sro 17 Gru 2008, 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój M. wymyślił sobie że garnitur to z miesiąc przed ślubem jego słowa "mała ale juz wszystko załatwione a na reszte mamy jeszcze czas ." a nie mamy:
*sukni
*kwiatów
*obrączek
*garnituru
*zaproszeń
*butów
*bielizny na ten dzień
*czegoś na poprawiny

jest sala, kościół, kamera, zdjecia studio, zdjecia plener, dekoratorka, auto i On uważa ze najważniejsze jest wiec mamy ok 5 m-cy luzu

Jak przekonać faceta zeby brał udział w całej tej "szopce" ja wiem ze my możemy gadac na ten temat na okrągło i na temat każdego szczegółu prowadzimy debaty jak na wojnie ale tak juz jest od małego bajki o ksiezniczkach kopciuszkach calineczkach i chyba gdzies w nas to siedzi ze ten dzien ma byc jak bajka disneya.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Następny
Strona 2 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group