Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Bramy w drodze do domu weselnego.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sony85
maniak
maniak


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1152
Skąd: śląsk

PostWysłany: Pią 24 Wrz 2010, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..u mnie na pewno będą jakieś bramy w drodze do kościoła.....Ale nie spodziewam się niczego specjalnego (a szkoda)...pewnie będzie jakiś sznurek przez drogę..a jak ktoś już się wysili i jakoś przebierze to będzie dobrze...
...tez nie cierpię jak ktoś sznurek rozstawi i za to już ze dwie butelki alkoholu już by chciał..zero wysiłku...żenada.....no ale co trzeba dać żeby nerwów nie nadwyrężać w tak pięknym dniu...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Sie 2010
Posty: 527
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: Pią 24 Wrz 2010, 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja się aż boję, co będzie pod moim kościołem! babcia mi opowiadała niedawno, że jakaś tam jej sąsiadka, czy córka sąsiadki (nieważne) brała slub w moim kościele i kilku tzw. żuli złapało się za ręce i to była ich brama.. no masakra jakaś! Mam nadzieję, że u mnie czegoś takiego nie zrobią bo nie ręczę za siebie Very Happy
_________________
ślub cywilny - 17.11.2010

ślub kościelny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pią 24 Wrz 2010, 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mojemu mężowi żule brame zrobili...kwiatki mieli chyba z cmentarza lol dostali po flaszce i poszli nikt się tym specjalnie nie przejął język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Sie 2010
Posty: 527
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: Pią 24 Wrz 2010, 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nimfa napisał:
mojemu mężowi żule brame zrobili...kwiatki mieli chyba z cmentarza lol dostali po flaszce i poszli nikt się tym specjalnie nie przejął język
ja to dla nich chyba takie atomy powinnam miec przygotowane:D zreszta, jak zobacza mojego przyszlego meza to sami uciekna:D
_________________
ślub cywilny - 17.11.2010

ślub kościelny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ariska
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Wrz 2010
Posty: 1

PostWysłany: Wto 28 Wrz 2010, 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie w klatce sąsiadki i sąsiedzi zawsze bramy wymyślają raz sąsiadka przebrała córkę w sukienkę komunijną, psa w białą sukienkę i chciała opchnąć młodemu zamiast panny młodej, innym razem przebrały się za dziewczynki z lizakami, podkolanówki itp i rozłożyły koce na piętrze i bawiły się uśmiech innym razem wyciągła wszystkie chemiczne rzeczy do podłogi, przebrała się za sprzątaczkę i akurat jak szedł młody to myła schody Very Happy a ostatnio sąsiedzi zrobili "remont" klatki, arbaity robocze, drabiny i heja jak idzie młody to jest remont uśmiech a jak młodzi wychodzą to zawsze jest bukiet kwiatów + koperta od sąsiadów uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sony85
maniak
maniak


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1152
Skąd: śląsk

PostWysłany: Wto 28 Wrz 2010, 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to nic tylko się cieszyć z takich sąsiadów...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Sie 2010
Posty: 527
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: Wto 28 Wrz 2010, 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ariska takie bramy to by mi się podobały uśmiech
_________________
ślub cywilny - 17.11.2010

ślub kościelny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BlankaB
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Gru 2009
Posty: 167

PostWysłany: Sro 29 Wrz 2010, 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ariska napisał:
u mnie w klatce sąsiadki i sąsiedzi zawsze bramy wymyślają raz sąsiadka przebrała córkę w sukienkę komunijną, psa w białą sukienkę i chciała opchnąć młodemu zamiast panny młodej, innym razem przebrały się za dziewczynki z lizakami, podkolanówki itp i rozłożyły koce na piętrze i bawiły się uśmiech innym razem wyciągła wszystkie chemiczne rzeczy do podłogi, przebrała się za sprzątaczkę i akurat jak szedł młody to myła schody Very Happy a ostatnio sąsiedzi zrobili "remont" klatki, arbaity robocze, drabiny i heja jak idzie młody to jest remont uśmiech a jak młodzi wychodzą to zawsze jest bukiet kwiatów + koperta od sąsiadów uśmiech


Pomysłowi sąsiedzi uśmiech Pewnie mieszkasz w małym bloku gdzie wszyscy się znają ?
_________________


Miłość odkrywa się kochając…
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kwiatuszek85
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Wrz 2010
Posty: 131
Skąd: Jaworzno

PostWysłany: Pią 19 Lis 2010, 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas pewnie będzie brama w wykonaniu pewnej pijackiej rodzinki która mieszka niedaleko. Oni robią to każdemu kogo znają, dla nich czyjeś wesele to święto i idealna okazja do taniego dostępu do wódki uśmiech Każdy kto brał ślub z mojej dzielnicy to już to przerabiał w drodze do kościoła, podejrzewam że mnie to też czeka uśmiech W tym też przypadku wymyśliliśmy że kupimy najtańszą wódkę jaka będzie w sklepie bo oni i tak się ucieszą że jest coś do picia Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gaja_85
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2010
Posty: 2188
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sob 20 Lis 2010, 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i tu pojawia się pytanie - ile butelek wódki i paczek ciast mają mieć w samochodzie świadkowie na bramy(?) Bo jak przewidzieć, ile bram ludzie zrobią... Nie daj boże jak tych podarunków by zabrakło ha ha
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 7 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group