Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

suknie - nie moge się zdecydować!! xD
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 102, 103, 104  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magdapop
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Paź 2010
Posty: 10
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 1 Lis 2010, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

straszna_dama napisał:
Grunt, żeby dobrze się w sukience wyglądało, bo co nie pasuje do naszej figury, nawet najpiękniejsze może nas oszpecić.


Zdecydowanie się z Tobą zgadzam.
Byłam zakochana w tej sukience: http://www.onlineformals.com/product/MAGGIE-SD5211/Maggie-Sottero-Bridal-Gown.html
Wydawało mi się, że jest dla mnie stworzona. Dopiero jak przymierzyłam podobny fason okazało się, że zupełnie nie pasują mi suknie w takim stylu. Jestem dość drobna i niska i bardziej pasują mi dopasowane modele. Przyjaciółka uratowała mnie. Kazała mi przymierzać różne sukienki i wreszcie znalazlam uśmiech suknia leży cudnie, a tak poza tym kupiłam ją po niezwykle okazyjnej cenie, bo właśnie teraz wchodzą nowe kolekcje, a te stare są wyprzedawana. Także dziewczyny - ruszajcie teraz na zakupy, bo naprawde warto uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon 1 Lis 2010, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

magdapop, ja swoją kupiłam jakoś rok temu i też w super cenie:)
A co do wyboru sukni, to nadal podtrzymuje swoje zdanie. Panna młoda jest się raz w życiu (zazwyczaj mruga i po co na siłę psuć swój wizerunek tego dnia? ? Lapiej mieć kogoś tak jak mówiła magdapop: kto doradzi, odradzi itp
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Pon 1 Lis 2010, 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze w kwestii doboru sukienki do figury. Ja wiem, ze to duże przejaskrawienie, ale na pewno ta pani wybrała sobie po prostu sukienkę, która jej się podobała, nie patrząc na resztę...


_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kathleen
maniak
maniak


Dołączył: 02 Mar 2010
Posty: 1216

PostWysłany: Pon 1 Lis 2010, 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o matko szok
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon 1 Lis 2010, 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shocked Shocked
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pon 1 Lis 2010, 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NA modelkach suknie wyglądają zjawiskowo.. np ta, która zamierza szyć dama - jest cudna, zwiewna, elegancka i ma przepiekną koronkę... ale ciekawi mnie, jak wygląda na osobie ktora nosi rozmiar większy niz 38 i nie ma 180cm wzrostu. Bo przy gibkiej, smukłej figurze napewno niewiele odbiega od zdjęcia modelowego, ale przy wiekszych roznicach? Rolling Eyes
Ja sie raz pokusilam na suknie ktora na szczuplej modelce, wysokiej i w dodatku stojącej na podwyższeniu, wyglądała bosko.. a na mnie - szkoda gadac.. Confused
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Pon 1 Lis 2010, 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można spróbować poszukać swojego modelu wśród dziewczyn, które sprzedają swoje sukienki, można trafić na podobny rozmiar i zobaczyć bardziej "na żywo" jak będzie to wyglądało. Nie tu jednak żelaznej reguły - albo mierzymy w salonie i wybieramy coś, w czym wyglądamy dobrze, albo liczymy na złote ręce krawcowej oczko

Tu na przykład jest oryginalna suknia:



A tu na pani w rozmiarze 44:


_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pon 1 Lis 2010, 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o to to...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Sie 2010
Posty: 527
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: Pon 1 Lis 2010, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam nikogo nie oceniam i z nikogo się nie śmieję.. bo co ktoś może poradzić na to, że ma rozmiar 44.. a przecież nie chce iść w worku na kartofle do ołtarza..
_________________
ślub cywilny - 17.11.2010

ślub kościelny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Pon 1 Lis 2010, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochana, nikt nie powiedział, że z kogoś się śmiejesz, albo kogoś oceniasz przytul My tu tylko rozkminiamy, że nie zawsze to co fajnie wygląda na zdjęciu przekłada się na rzeczywistość oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 102, 103, 104  Następny
Strona 41 z 104

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group