Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Opine o obsłudzie w salonach ślubnych
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 74, 75, 76  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Nie 31 Paź 2010, 23:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja była nówka nie mierzona przez nikogo. Na 99% jestem pewna... bo byla w tym samym rozmiarze co modelowa w salonie lol wiec nie bylo sensu jej wyciagac dla klientki tylko po to zeby zalozyla nieprzybrudzoną, a potem i tak salon musialby ja czyscic..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Pon 1 Lis 2010, 8:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

straszna_dama napisał:
Kurczę, przecież w sklepie zanim kupimy spodnie czy bluzkę też ktoś może przymierzać ją przed nami. Nie robiłabym takiego halo dla sukni, którą raz w życiu będę mieć na sobie. Nie róbmy z siebie już takich wydelikaconych księżniczek... Rolling Eyes

Tak, ale za codzienne łaszki raczej nie płaci się kilku tysięcy złotych. A poza tym możesz je uprać w domu przed założeniem. A z suknią nie jest tak łatwo. No i panie pracujące zwyczajnie mydlą oczy, że suknia będzie sobie grzecznie wisiała i czekała tylko na swoją właścicielkę (natie, Twój salon jest chociaż szczery z klientkami). Ta kiecka jest WŁASNOŚCIĄ panny młodej i nikt nie powinien robi z nią tego, czego właścicielka sobie nie życzy. Przymierzana bluzka w sklepie należy tylko dla sklepu. Nie uważam, żeby niezgoda na to, żeby obce osoby chodziły w MOJEJ sukience bez mojej wiedzy i pozwolenia, było robieniem z siebie księżniczki. Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Pon 1 Lis 2010, 8:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież nikt nie chodzi w Twojej sukni, a dostajesz ją upraną i tylko Twoją. Idąc tym tokiem myślenia same nie powinnyśmy nic przymierzać, bo może należeć do kogo innego. Jak wyobrażasz sobie wtedy znaleźć odpowiednią? Przy tak zróżnicowanych gabarytach przyszłych panien młodych trudno znaleźć modelowy asortyment. Nie przesadzaj Juliette, że każda suknia to wydatek kilku tysięcy. Nie ma potrzeby robić burzy w szklance wody i doszukiwać się dziury w całym.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Pon 1 Lis 2010, 9:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również szczerze polecam salon Carmen w Wawie! Miłe,cierpliwe panie, mimo, że salon w sumie mały-jest ogromny wybór. :-)Ach,przeżyć to jeszcze raz... !Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Pon 1 Lis 2010, 9:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kusisz kochana, kusisz Cool Ja choć będę szyła za samą magię tego momentu chyba pójdę sobie do takiego salonu...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Pon 1 Lis 2010, 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

straszna_dama napisał:
Przecież nikt nie chodzi w Twojej sukni, a dostajesz ją upraną i tylko Twoją. Idąc tym tokiem myślenia same nie powinnyśmy nic przymierzać, bo może należeć do kogo innego. Jak wyobrażasz sobie wtedy znaleźć odpowiednią? Przy tak zróżnicowanych gabarytach przyszłych panien młodych trudno znaleźć modelowy asortyment. Nie przesadzaj Juliette, że każda suknia to wydatek kilku tysięcy. Nie ma potrzeby robić burzy w szklance wody i doszukiwać się dziury w całym.

Damo, nie masz monopolu na prawdę i właściwe podejście do sprawy. Nie wszystko co odbiega od Twojej opinie jest robieniem burzy w szklance wody czy "księżniczkowatością". Tobie takie zachowanie ekspedientek nie przeszkadza, ale nie musisz dyskredytować zdań odmiennych.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pon 1 Lis 2010, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeciez po to w salonach są modelowe suknie by je przymierzac. Pozniej niektore idą na sprzedaż, ale klientka wie ze to suknia pokazowa, ze bedzie naprawiana jesli były uszkodzenia i wyprana, bo zwykle sie brudzi. To inna kwestia bo i cena jest nizsza - np polowa zwyklej ceny, czy nawet mniej. Ale to takie przypadki.
Zgadzam sie z tym, ze jesli zamawiam konkretny model to on jest moj - na niego czekam, za niego zaplacilam - chce nówke i juz.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Pon 1 Lis 2010, 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juliette, nawet nie próbuję mieć monopolu, zwróć jednak uwagę, że to działa w obie strony. Forum jak mniemam służy dyskusji i wymianie opinii, co tez zdecydowana większość przyjmuje i akceptuje.

A odbiegając od tematu, czy Ty kiedykolwiek potrafisz być miła czy wszystkie Twoje wypowiedzi muszą być wysokogatunkowe i lodowate?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Wto 2 Lis 2010, 8:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

straszna_dama napisał:
Juliette, nawet nie próbuję mieć monopolu, zwróć jednak uwagę, że to działa w obie strony. Forum jak mniemam służy dyskusji i wymianie opinii, co tez zdecydowana większość przyjmuje i akceptuje.

Owszem działa w obie strony, ale to od Ciebie padły słowa, że dziewczyny, którym przeszkadza, że ich suknie ktoś przymierza, "robią z siebie wydelikacone księżniczki", "szukają dziury w całym", "robią burzę w szklance wody" itp. W drugą stronę takich słów chyba nie znajdziesz. Nikt nikomu nie zabrania się ze sobą nie zgadzać, ale ważne jak to robi.

A przyzwoitość wymaga, żeby najpierw obiektywnie ocenić swoje zachowanie, a potem wychodzić ad personam do innych osób.

EOT
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Smużka
maniak
maniak


Dołączył: 25 Lut 2010
Posty: 1386

PostWysłany: Wto 2 Lis 2010, 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie umiem uwierzyć, że nowiutka sukienka - jeszcze nie do końca uszyta przed oddaniem będzie prana - bo ktoś ją raz czy dwa czy pięć przymierzył.
Zresztą nie zaznacza się na niej kresek przy każdej przymiarce - więc jeśli będzie wyglądała na czystą, to nikt nie będzie się zastanawiał, czy któraś z pań pracujących dała tą suknię komuś do przymiarki i ile razy.. Po prostu wygląda na czystą - to znaczy że jest czysta. Nie wierze, że profilaktycznie zostanie wyprana. Przecież mogłaby się zniszczyć - no i pranie to dodatkowy koszt. Nikt nie wywala kasy bez potrzeby.
Nie mam i pewnie nigdy już nie będę miała żadnego ciuchu, który kosztuje kilka tys zł. i nie podoba mi się myśl o obcych spoconych babach w mojej kiecce. To takie dziwne?

Moja Przyjaciółka chciała mieć dziewicze łóżko na noc poślubną.
I nocując w jej mieszkaniu po wieczorze panieńskim spałyśmy wszystkie na karimatach na podłodze - obok wielkiego (2 x 2 m) łóżka.
Nie każdy kto ma jakąś wizję czegoś w swoim życiu inną niż niż my od robi z siebie przewrażliwiona paniusię. Wink
_________________
Ślub cywilny

Ślub kościelny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 74, 75, 76  Następny
Strona 32 z 76

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group