Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

co założyć by w lutym ładnie wyglądać i nie zamarznąć?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kosik
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 8
Skąd: znad morza

PostWysłany: Pią 17 Paź 2008, 21:57    Temat postu: co założyć by w lutym ładnie wyglądać i nie zamarznąć? Odpowiedz z cytatem

Mam mały problem...ten magiczny dzień przypadł na zimowy miesiąc, zimę bardzo lubię no ale.... co zrobić szczególnie w kościele by nie wyglądać jak kulka śniegowa w puszystym futrze ( bo chyba tylko w tym byłoby mi ciepło) i rozkloszowanej sukni Rolling Eyes a jednocześnie nie trząść się z zimna jak galareta ...proszę o radę
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pon 20 Paź 2008, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może nie futerko a jasny płaszcz
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agniecha28
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 14
Skąd: Ostrowiec Św.

PostWysłany: Wto 21 Paź 2008, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może jakieś wełniane bolerko, czy coś Question
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wodniczka777
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Wrz 2008
Posty: 32
Skąd: KRK

PostWysłany: Czw 23 Paź 2008, 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez jestem za plaszczem tylko nie wiem jak bardzo rozkloszowana jest twoja suknia, bo taki dlugi pieknie by pasowal ale chyba raczej na sukni o modelu A, zeby ją caly zakryl, natomiast nie wiem jakby to wygladalo na bardzo szerokiej suknie a' la princessa, trzeba sprobowac Wink Ja osobiscie poniewaz mam suknie na kole wybralabym chyba cos krotkiego ale nie futerko (choc naprawde nie wiem co, bo nie orientowalam sie co salony proponuja w takiej sytuacji) bo futerko zrobi kulke ze mnie na gorze i jeszcze ta szeroka spodnica na dole i jeszcze przy moim niewielkim wzroscie... Rolling Eyes Ale tak naprawde musisz poprzymierzac, wtedy zobaczysz, moze akurat to futerko bedzie pasowalo lol powodzenia, daj znac jak sie zdecydujesz na cos Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wodniczka777
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Wrz 2008
Posty: 32
Skąd: KRK

PostWysłany: Czw 23 Paź 2008, 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kosik natknęłam sie na teledysk z pokazu sukien i tam jest taka ladna kurteczka krotka i bardzo ladnie to wyglada... http://pl.youtube.com/watch?v=oV0Z-Yk9gNA&feature=related

ps. jest tez i plaszczyk Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kosik
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 8
Skąd: znad morza

PostWysłany: Wto 28 Paź 2008, 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za radę, osobiście też zastanawiałam się nad płaszczykiem tylko obawiam sie że nie będzie pasował do sukni, która jest dość mocno rozkloszowana....z tego co szukałam w internecie natknęłam się wyłącznie na futerka, etole czy pelerynki...natomiast mi zależałoby na kurteczce raczej krótkiej dopasowanej ale zarazem wystarczajaco ciepłej Wink chyba marzenia nie do spełnienia Embarassed

Wodniczka777, też myślę że kurteczka z teledysku mogłaby być, tylko gdzie teraz podobną znaleźć...
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wodniczka777
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Wrz 2008
Posty: 32
Skąd: KRK

PostWysłany: Czw 30 Paź 2008, 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokladnie Rolling Eyes Ja na poczatek popytalabym w salonach, mozna by w ostatecznosci uszyc ale chyba za duzo z tym zachodu...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kosik
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 8
Skąd: znad morza

PostWysłany: Czw 30 Paź 2008, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem




To są bolerka, które sądze, że powinny mi pasować do sukni, ponieważ nie są zbyt "napompowane" Wink ...to drugie jest ponoć podszyte polarem, więc mimo zimowej aury powinnam w kościele wytrzymać co nie? Confused
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wodniczka777
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Wrz 2008
Posty: 32
Skąd: KRK

PostWysłany: Czw 30 Paź 2008, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To drugie jest faktycznie fajne, ale jaki masz dekolt? Zeby Ci u gory nie bylo zimno, w kosciele to napewno wytrzymasz ale co na zewnątrz... w sumie to z auta i do auta... Wink wiec dasz rade

ps. a po za tym jak takich naprawde wielkich mrozów nie bedzie to emocje powinny Cie grzac lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Czw 30 Paź 2008, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to drugie jest śliczne! nie pozwól jednak aby ktoś Cię w dzień ślubu długo na dworze trzymał brrrr....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group