Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

pomarudźmy sobie.....
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 527, 528, 529 ... 939, 940, 941  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agrafka
gaduła
gaduła


Dołączył: 04 Maj 2010
Posty: 305
Skąd: Pomorze

PostWysłany: Sro 29 Wrz 2010, 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uhh, dzięki dziewczyny za wsparcie. Chodzę dzisiaj jak nakręcona. W dodatku dzisiaj zostałam konsultantką avonu. uśmiech
_________________


http://wiesz-wiecej.pl/wesele.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Sro 29 Wrz 2010, 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MissIndependent napisał:


ruda, gdzie Cię wywiało ostatnio?? język Twój przyszły narzeczony bardzo dobrze powiedział Twisted Evil ja mogę tylko dodać "amen".



troche mnie wywiało ale jestem Wink Witaj Miss.
Przyszły raczej ogólnie nie daje sobie w kaszę dmuchać język Dziś rano myślałam, że będe miała jakieś komentarze odnośnie tego, ale okazało się, że jednak łaskawie w tym przypadku nikt nie był nadmiernie 'wrażliwy' Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justii
maniak
maniak


Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 1117

PostWysłany: Czw 30 Wrz 2010, 8:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boli mnie gardło i mam katar smutny Nie chcę być chora- we wtorek zaczynam ostatni rok studiów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Czw 30 Wrz 2010, 9:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie też coś dolega - tak mnie naparza brzuch na nadchodzącą @, że masakra jakaś. mam ochotę zwinąć sie na łózko i zapaść w kilkudniowy sen Rolling Eyes
Zamiast tego jestem w pracy Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justii
maniak
maniak


Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 1117

PostWysłany: Czw 30 Wrz 2010, 9:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewcia trzymaj się dzielnie! Ja w tamtym miesiącu miałam takie dolegliwości przed okresem że myślałam że się skręcę z bólu. Teraz jestem w trakcie i nie jest aż tak źle- 4 ibupromy wystarczyły...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Czw 30 Wrz 2010, 9:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Justii napisał:
Ewcia trzymaj się dzielnie! Ja w tamtym miesiącu miałam takie dolegliwości przed okresem że myślałam że się skręcę z bólu. Teraz jestem w trakcie i nie jest aż tak źle- 4 ibupromy wystarczyły...

Shocked ile? dziewczyno po takiej dawce, to ja tylko spać!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justii
maniak
maniak


Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 1117

PostWysłany: Czw 30 Wrz 2010, 9:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale to przez jakieś 24 godziny tyle wzięłam- nie na raz uśmiech Chyba moja wątroba by tego nie przeżyła
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
penelope
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 574

PostWysłany: Czw 30 Wrz 2010, 9:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja nieee chcę siedzieć w pracy :/
Pocieszam się, że już tylko 4 tygodnie takiego stylu życia, potem będzie rewolucja. Może nie mniej zajęć, ale inaczej - a ja baaardzo potrzebuję zmiany.

Ech, ale znów nam się nie udało podjechać do parafii :/ Z księdzem z kościoła, gdzie będzie ślub już mamy sprawę wstępnie załatwioną, ale nadal nie mieliśmy czasu pojechać do parafialnego, wpisać się do księgi, załatwić wszystkiego... W końcu się okaze, że nam nie pozwolą brać w Boże Ciało i tyle z tego będzie :/
I facet od restauracji miał mi przysłać menu mailem - i dupa, nic. A podobno mu zależy, bo to nowo otwarta knajpa i zbierają klientów dopiero smutny
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Czw 30 Wrz 2010, 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzis do dzwiekow wiercenia doszly dzwierki szlifierki kątowej ktorą panowie budowlancy tna jakies metalowe ustrojstwo.... zły PF!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MagdalenkaS
guru
guru


Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 8021

PostWysłany: Czw 30 Wrz 2010, 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A u mnie jest zimno smutny w całym bloku grzeją, a u mnie jak co roku zapowietrzone kaloryfery i marznę. Tata dzwonił do spółdzielni i miał ktoś przyjść o 11, a jak patrzę na zegarek to już 14, ciekawe... Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 527, 528, 529 ... 939, 940, 941  Następny
Strona 528 z 941

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group