Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

luciola86

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
luciola86
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 201
Skąd: Zakliczyn

PostWysłany: Wto 28 Wrz 2010, 14:00    Temat postu: luciola86 Odpowiedz z cytatem

hej chcialam sie przywitac na wstepie powiem ze strasznie dawno do was nie zagladalam, ze nawet nie wiedzialam ze taki fajny dzial powstal uśmiech Jak niektore z Was moze pamietaja miałam ślub 18 kwietnia 2009 bedac juz w ciazy uśmiech Otóz urodziłam i nasze dziecko ma juz roczek uśmiech a teraz za ok 16 dni drugi raz zostane mamusia i strasznie sie ciesze uśmiech pozdrawiam wszystkich straych forumowiczów oraz nowych uśmiech mam nadzieje ze bede do Was teraz czesciej zagladac oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto 28 Wrz 2010, 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O rany, ale fajnie. Jak się czujesz, lekarze nic nie mówili że tak szybko zaszłaś drugi raz w ciążę? Napisz coś więcej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
luciola86
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 201
Skąd: Zakliczyn

PostWysłany: Wto 28 Wrz 2010, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powiem tak ze moja pani ginekolog jak sie jej tylko spytalam czy moge sie starac o drugie to powiedziala ze nie ma zadnych przeciwskazan tylko musze byc przygotowana na to ze bede miec cesarkie ciecie. Czuje sie super wogole ta ciaza jest mniej uciazliwa od pierwszej uśmiech A jak sobie tak patrze na moja kruszynke juz roczna to milo sie na serduchu robi wiedzac ze bedzie i zaraz dwoje uśmiech A co fajniej bede miala parke uśmiech Ogólnie juz sie doczkac nie moge kiedy urodze uśmiech ale jeszcze mam trzy tygodnie uśmiech A czuje sie tak swietnie ze nawet w ta sobote 2 pazdziernika wybieramy sie jeszcze na wesele uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto 28 Wrz 2010, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to fajnie.
Zawsze myślałam że po cesarce lekarze każą się wstrzymać z kolejną ciążą. Mojej bratowej kazali się wstrzymać ok 3 lat, tak żeby rana się zrosła i nie rozeszła przy kolejnej ciąży. Ale fajnie że u Ciebie nie było przeciwwskazań. Powodzenia uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leila
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Paź 2009
Posty: 584

PostWysłany: Wto 28 Wrz 2010, 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi lekarka powiedziała ze 2 lata
bałabym sie zajsc szybciej
_________________
szczęścia i miłości,fortuny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group