Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

kumpele, przyjaciółki znajome... na weselu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Nie 22 Sie 2010, 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas byla 1/3 znajomych i niestety Ci najwczesniej sie wykruszyli... Zostala garstwa "mlodziezy" i wiekoszosc wujkow i ciotek.. A szkoda, bo skoro mlodzi, energiczni to mielismy nadzieje ze pobalują choc do 4-5...tymczasem wiekszosc zwinela sie przed 3 smutny
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pon 23 Sie 2010, 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja z wesela kuzynki zwinęłam się przed 3, ale to dlatego, że wesele było dla mnie wyjazdowe, a pałam 2h przez 48godzin Rolling Eyes

my na ew. wesele zapraszamy.. ja w każdym razie zapraszam... 4 pary kuzynów (3 kuzynki z partnerami i kuzyna z narzeczoną) i dwoje przyjaciół z os. towarzyszącymi. plus od jacka chyba 2 pary przyjaciół i być może jakieś kuzynostwo, ale nie wiadomo, bo on z kuzynostwem nie ma kontaktu.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Agnes22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2010
Posty: 501

PostWysłany: Pon 23 Sie 2010, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miss to podobnie u mnie, Ja nie mam w ogóle kontaktu z kuzynami od str. taty, natomiast od mamy utrzymujemy kontakt. Także na weselu z kuzynów będą Ci z którymi się koleguje.
_________________



"Kochać to znaczy dawać siebie całego drugiej osobie"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 24 Sie 2010, 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agnes, ja osobiście mam to samo, co mój Jacek i Ty Wink tylko ja mam konkretny powód. kuzynostwa ze strony mojego ojca (biologicznego) na oczy nie widziałam, standard, a kuzynostwo ze strony mojego ojczyma (i ich matka, moja przyszywana ciocia) od lat traktowało mnie jak obcą, więc ucięłam kontakty. troszkę smutne, ale smutniejsze jest jak stosunki są tak luźne (albo żadne) bez żadnego powodu.

przynajmniej oszczędzę na przyjęciu i zaproszeniach Twisted Evil
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto 24 Sie 2010, 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas znajomych było 12, zaprosiliśmy jeszcze 2 pary, ale nie mogły przyjechać (jedna z koleżanek miała na 9 termin porodu, a ślub był 12 wesoły Znajomi bawili się super i w większości do samego końca. I jeszcze pomogli nam po poprawinach pozabierać rzeczy do domu itd Gdybym miała jeszcze raz zapraszać gości to wywaliłabym kilka osób z rodziny Ł., ale znajomych na 100 % bym zaprosiłauśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pusia85
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Sie 2010
Posty: 90
Skąd: Wejherowo

PostWysłany: Czw 26 Sie 2010, 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że to zależy od sytuacji. Ja mam bliski kontakt z rodziną, więc z mojej strony będzie kuzynostwo,a mój T. nie zaprasza rodziny, ale znajomych, bo oni są mu znacznie bliżsi.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agniesia1412
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Cze 2010
Posty: 190
Skąd: Oborniki wlkp

PostWysłany: Pią 27 Sie 2010, 6:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas będzie 14 znajomych, zreszta wyszlo tak ze na weselu mamy wiecej mlodych niż starszych Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Karolcia25
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Maj 2010
Posty: 131
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pią 24 Wrz 2010, 7:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U NAS tez będzie trochę naszych najbliższych znajomych,ok.6 par.Ja mam bardzo mała rodzinę,raptem 12 osób,a z rodziny mojego TŻ będzie więcej starszych ludzi i młodzi są nam jak najbardziej potrzebni żebysmy się dobrze bawili.Z niektórymi osobami jesteśmy bardziej zżyci niż z rodziną i nie wyobrażamy sobie wesela i ślubu bez nich uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group