Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Poziom stresu od 1 do 10;-)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Pon 13 Wrz 2010, 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zaręczyny 10 Very Happy wiedziałam,że będą,ale nie wiedziałam kiedy. Jak już minęły najważniejsze daty to zaczęłam się dołować i jeszcze bardziej stresować. Bo kiedyś mama przy K. wypaliła,że wystarczy jak się ze mną zaręczy dzień przed ślubem...

Decyzja o ślubie 0 no bo baaaardzo tego pragnęłam i pragnę

Sala 5 wybór był już omówiony,tylko jak trzeba było jechać podpisać umowę to dostawałam palpitacji

Poznanie rodziców 0 bo mamy się znały z widzenia i nie miały problemów żeby nawiązać rozmowę. A tata musiał się tylko wkręcić.

Dzień ślubu hmm jeszcze nie wiem ale na 100% będzie 10 Very Happy zawsze się stresuję w ważnych momentach

Suknia Wybór był na poziomie stresu 0,ale potem czekanie na nią powodowało coraz wyższe podnoszenie się jego i tak myślę,że oceniłabym go na 7

Nauki 2 mieliśmy weekendowe nauki,na początku się ich bałam,ale potem to już był luzik

Poradnia 0 od początku miałam z tego zwałę

Ksiądz 10 nie wiedziałam co nas czeka i jak nasz ukochany proboszcz będzie się zachowywał,teraz czeka nas kolejne spotkanie i też się stresuję

Spowiedź 10 łooo koszmar Very Happy ale tak mam zawsze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lidka1986
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 325
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Wto 21 Wrz 2010, 9:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zareczyny - 2
decyzja o ślubie- 0
poznanie rodziców- 7(ma to nastapic w ten weekend ale boje się czy się zaakceputją)
moment śłubu- przede mną ale wydaje mi się ze bedzie to silny stres 9
.......................
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Wto 21 Wrz 2010, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja stresowałam się:
poznanie rodziców - 8
przygotowania - na kilka tygodni przed do 4 dni przed ślubem - 10


Ślub to była ekscytacja, ze stresem raczej nie związana. Powiedziałabym raczej, że nie poziom stresu - a poziom emocji -11 Very Happy

Poza tym - zaręczyny, wybór sali, sukni, załatwienia z księdzem i spowiedzi na 0. Spotykałam na swojej drodze bardzo przyjaznych i fajnych ludzi. A takie spowiedzi jak przed ślubem - super. Dalej takie chcę Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnes22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2010
Posty: 501

PostWysłany: Czw 23 Wrz 2010, 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zareczyny - 10

poznanie rodziców - 10 ( postawiłam na 10 przy poznaniu i zaręczynach, gdyż zaręczyny były ich pierwszym poznaniem, oh.... ale to był stres)

decyzja o slubie - 1

sala - 4

Po kolejnych etapach dopiszę ich stopnie



Wink
_________________



"Kochać to znaczy dawać siebie całego drugiej osobie"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group