Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

spis menu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 66, 67, 68  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 7 Paź 2008, 9:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj będzie, będzie... ja też jeszcze nie wiem gdzie bd miała to swoje przyjątko. to zależy czy będziemy mieszkać w Gliwicach czy w Zabrzu uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
k_s7
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 150
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Sro 8 Paź 2008, 8:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GosiaIFilip napisał:
A my będziemy mieli pieczonego prosiaka na weselu!



Hej ! mam pytanko ile kosztuje taki prosiaczek? Moja restauracja nie ma w go menu, a zastanawiałam się nad nim.I jeszcze jedno gdzie ja go mogę dostać, żeby już był upieczony i zrobiony?pytajnik
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Violetta
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Wrz 2008
Posty: 41
Skąd: kuj-pom

PostWysłany: Sro 8 Paź 2008, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GosiaIFilip napisał:
A my będziemy mieli pieczonego prosiaka na weselu!


Miałam propozycje pieczonego prosiaka ale nie zdecydwałam się! Nie chce żeby leżał przedemną mały sześciotygodniowy prosiaczek z jabłkiem w pyszczku! Może i jest smaczy ale wole nie patrzec w oczy temu co jem (chociaż mięsko uwielbiam)wykrzyknik
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 8 Paź 2008, 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Violetta napisał:
Nie chce żeby leżał przedemną mały sześciotygodniowy prosiaczek z jabłkiem w pyszczku! Może i jest smaczy ale wole nie patrzec w oczy temu co jem (chociaż mięsko uwielbiam)wykrzyknik

mam dokładnie takie smao zdanie uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
k_s7
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 150
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Sro 8 Paź 2008, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no cóż ja mam na to inne zdanie uśmiech a poza tym to wcale nie wygląda strasznie Wink a jest pyszne <mniam>
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Murphy
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 207
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon 13 Paź 2008, 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę że u części z Was napoje są w wersji bez ograniczeń.
Menu będziemy ustalać przed weselem ok 1 miesiąc. Wiemy już że napoje przypadają 1L/os. Pani manager twierdzi że jest to ilość wystarczająca (wesele w sierpniu), zastanawiam się jednak czy nie dokupić napojów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mania
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Paź 2008
Posty: 27

PostWysłany: Czw 23 Paź 2008, 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej nie mam jeszcze doświadczenia w tej kwestii ale wydaje mi się, że 1 l/na osobę to może być trochę mało zwłaszcza, że to będzie lato. Tak jakoś sama po sobie wiem, że 1 litr np. soku to wcale nie tak dużo a tu cały wieczór i noc szalonej zabawy. Ja bym chyba dokupiła, zawsze lepiej, żeby zostało niż by miało braknąć Shocked
_________________






...zawsze tam gdzie Ty...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Wto 28 Paź 2008, 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jeszcze nie mam zielonego pojęcia, jakie zamówimy potrawy. Myślę, że na to jeszcze czas... Bo pewnie bym się jeszcze dwa razy rozmyśliła i zmieniła zdanie...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lotta
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 298
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 29 Paź 2008, 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dostaliśmy już menu od lokalu (tzn. spis co mamy do wyboru) i pewnie wkrótce się będziemy zastanawiać, co wybrać.
Ofertę mamy bogatą, a jedzenie jest tam rzeczywiście pyszne, więc się nie obawiam uśmiech

U nas napoje też przypadają 1l na osobę, ale wesele trwa od ok. 16 do ok. 24, gdyby było do rana, może by zeszły, ale tak? Wątpię, szczególnie że będą tam dzieci które tyle nie wypiją lub wcale (bo będą też takie całkiem malutkie).

Prosiaka czy płonącej szynki chyba mieć nie będziemy... no chyba że rodzice czy teściowie się uprą oczko
_________________
Kiss me once and I will surely melt and die
Kiss me twice and I will never leave you side
Dreams come true

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wewka
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 11
Skąd: Podhale

PostWysłany: Pią 7 Lis 2008, 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to jestem.
Nawiązując do płonącego świniaczka, fajne i bardzo smaczne;) warto podać z czymś jeszcze np jakimś sosikiem.

Ja już jestem prawie dwa miesiące po ślubie.
Napisze dla przykładu jakie było moje menu (jeśli jeszcze dokładnie pamiętam)

Na początek oczywiście szampan (start imprezy ok 16.30)

I danie obiad (wszystkie dania podawane są oczywiście na takich dużych talerzach coś a la półmisek, każdemu osobno)
a podawano:
krem borowikowy z grzankami
polędwiczka w sosie i mięsko drobiowe ze szparagami "nad" sosem do tego ziemniaczki i kuleczki opiekane
zestaw surówek
Obowiązkowo do obiadu wino. Polecam imilglyrkos (czy jakoś tak) wino pół słodkie, dobre dla smakoszy jak i tych co za winem nie przepadają.

Potem tort waniliowy
kawa lub herbata

II ehh jak on to nazwał zastawka, przystawka... nie pamiętam
ale był to kurczak pokrojony na sałacie i polany sosem

III roladka wieprzowa nadziewana z kluskami i czerwona kapustą

IV kolacja gorący stół "góralski"
na nim do wyboru: kaczka, baranina, gołąbki, szaszłyki, kotlet nadziewany pieczarkami i jeszcze coś jeśli chodzi o mięsko do tego, kuleczki, ziemniaki w mundurkach, kapusta zasmażana i chyba tyle

V płonący pieczony świniak (faszerowany) z sosem

po oczepinach tiramisu z gałką lodów i bitą śmietaną

na koniec barszcz czerwony z krokietem

poza tym przez całe wesele była zimna płyta a na niej oscypki, warkocze, rożne ryby, koreczki z łososia, jakieś owoce morza, wędliny i coś jeszcze ale już nie pamiętam (trochę tego było)
Oprócz tego owoce.
nie mieliśmy w ogóle sałatek.


Płaciłam 125zł za osobę. W cenie miałam oczywiście ciasto na weselu i dla gości do rozdania oraz wszelkiego rodzaju napoje bez ograniczenia. Barman był również w cenie, ja tylko kupiłam alkohole dodatkowe i kto chciał mógł podejść i poprosić o drinka np z mailbu, martini itp do tego piwo dla chętnych.

Dużym plusem był właśnie barek bo zawsze można było podejść i zamówić np cappuccino z ekspresu itp.

Dużo zastanawiałam się nad alkoholem czystym na stoły i zdecydowałam się na markę Polanin czy coś takiego. Oni produkują czysta wódkę typową na wesela tzn nie trzeba już naklejek itd bo na alkoholu jest napisane np Młoda Para i życzenia. Naprawdę super sprawa.

ehh się rozpisałam ale tak to jest jak chce się coś w miarę opisać hihi chociaż i tak to kropla w morzu tego co mogła bym doradzić i opowiedzieć o tym wspaniałym dniu.

Pozdrawiam cieplutko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 66, 67, 68  Następny
Strona 8 z 68

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group